|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za desetletnika
11.1.2009 12:35:30   
New York
Prijateljičin sin ima prihodnji teden rojstni dan in ko sem ga vprašala kaj si želi za rojstni dan, ki je dahnil 'Mobitel' kakor da ima odgovor že nekaj časa pripravljen.

Kolikor sem spremljala njihive domače pogovore, sta se prijateljica in mož vedno precej upirala sinovim prošnjam po mobitelu, hkrat sta pa off the record priznavala, da bo treba slej ko prej popustiti.

Aja, mali hodi v tretji razred.

Preden karkoli naredim se bom seveda posvetovala še z mamo, oziroma prijateljico. Me pa zanim avaše mnenje. Je to res še prekmalu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za desetletnika
11.1.2009 12:43:45   
New York
Pri šoli sem sem zmotila. Hodi v četrti razred.

(odgovor članu New York)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za desetletnika
11.1.2009 13:24:24   
*alja*
Jas mislim da je prekmalu, razen če je potreba po mobitelu (taka služba da ga mora poklicat kdaj pride po njega kdo, al ni stacionarnega telefona pri hiši in je otrok dosti sam,...); drugače pa niti pod razno.

Sicer pa vsak ima svoje mnenje, ti pa najboljše da vprašaš starše in če se strinjajo kupiš, če ne pa ne.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu New York)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za desetletnika
11.1.2009 17:41:39   
bskrle
Prezgodaj, čeprav ga imajo nekateri otroci že v prvem razredu.
Vpr. je, zakaj ga rabi. Če je odgovor, ker ga imajo vsi, ti povem,da ga nimajo, ker sem zadnji dve leti poučevala v četrtem raz.


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za desetletnika
11.1.2009 21:54:29   
Anonimen
ja, tudi meni se zdi mobitel v 4. razredu čist pretirano. če že, je to po moje darilo, ki ga naj dobi od staršev, ne pa od tete ali podobnega.
sicer je od moje sestrične hčerka, ki je lani hodila v 4 razred tudi že imala mobitel, ampak po moje je to vseeno prezgodaj.
moja hodi v 2 razred, in si tudi že želi mobiteluser posted image , ampak vam povem, da ga ne bo še tako kmalu dobila.

darilo za takega fantiča, pa bi bil po moje kak komplet dinozavrov, ki se izkopa iz kamnine. to sem jaz kupila mojemu nečaku, je bil čist nor na to. pa moja hčera si je to že prej želela, zato ga je dobila sedaj za božička. kupila pa sem ta komplet v pikapolonici, če te slučajno zanima.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?