|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dilema...
19.4.2005 7:48:31   
Nomika
Dobro jutro.

Pred dvema mesecema sva se s partnerjem odločila, da bova začela delati na :duda: Prej bova počakala še par mesecev zaradi KT. Vse lepo in prav, sedaj pa imava drug 'problem'.
V službi je sodelavka zanosila- sem vesela za njo in ji zelo privoščim. Sedaj se sprašujem, ali naj počakam 1,5 leta da se vrne nazaj, ali se ne oziram na to in si tudi sama ustvarim družino. Seveda sprašujem zaradi službe, saj me je strah, da mi ne bo delodajalec začel komplicirati.

Jaz osebno bi takoj zanosila, vendar me je strah.:zmeden:

Kaj pa ve menite?

Lep dan kjub dežju iz Ljubljane.:kava::kava::kava:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dilema...
19.4.2005 7:51:24   
Udb
tUDI TI IMAŠ PRAVICO ZANOSITI - MISLI NASE!!!!

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dilema...
19.4.2005 7:57:45   
klarisa
Ne oziraj se na nobenga in ne delaj prevelikih načrtov za naprej, zdaj je tvoj čas!!Ponavadi se pri načrtih zalomi, sploh za :duda:..

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dilema...
19.4.2005 7:58:57   
SABILA
DOBRO JUTRO TUDI NAZAJ!

JAZ BI NA TVOJEM MESTU VPRAŠALA SEBE KAJ SI NAJ BOLJ ŽELIŠ, IN SE NE BI OZIRALA NA DELODAJALCA.

ČE TE LAHKO VPRAŠAM A SI REDNO ZAPOSLENA?
ČE SI, NIMAŠ RAZLOGA DA BI TE BILO STRAH!

ZDAJ PA KAR VESELO :sloncek:!

LEP POZDRAV IZ PRAV TAKO DEŽEVNEGA CELJA!

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dilema...
19.4.2005 8:03:50   
Anitka
Nomika - oziraj se nase in na svoje/vajine želje. In čimprej vama želim :modri::duda::roza:

Pa veselo na delo :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

Anitka

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dilema...
19.4.2005 8:27:44   
vampirka
Joj, Nomika...kako mi je to poznano. Tudi jaz sem se ozirala na druge v službi (pa bo zdaj ona šla na porodniško, pa bom potem jaz šla, pa se bomo lepo nadomeščale...)...FIGO!!! Ta sodelavka je že drugič noseča, jaz pa še kar ne :((

Zato ti na srce polagam samo eno stvar - družina pred službo in ne obratno (s tem ne mislim na primere, ki bi jim to uničilo primarno eksistenco).

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dilema...
19.4.2005 8:35:24   
dadica
ne delaj tega.
tudi midva sva odlašala z otročkom zaradi službe,stanovanja,... Ko sva si to porihtala sva se odločila za otroka,zdaj pa že dve leti in pol ne morem zanosit in mi je zal za vsak mesec ko sem jemala tablete! vse gre tud če si brez velikega stanovanja in dosti denarja,malo se spomnimo na naše starše...

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dilema...
19.4.2005 8:51:53   
Anonimen
Se pridružujem zadnjima dvema odgovoroma. Nikoli ne veš.

(odgovor članu Nomika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dilema...
19.4.2005 8:53:16   
ZARA
...ti kr pridno seksej,Nomika...

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dilema...
19.4.2005 9:00:56   
larisa
Jaz pa mislim da sama najbolje veš kako ziher službo imaš!!! Saj je čisto res da manj planiraš in se prepustiš 9nebesa bolje je ampak sama veš v kakšnem finančnem, stanovanjskem,.....v glavnem socialnem stanju si in se res sama najbolje odločiš!!!
Jaz bi :duda: imela TAKOJ če bi se dalo, pa žal.....

Srečno

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dilema...
19.4.2005 9:29:16   
KMALU
Misli nase!!

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dilema...
19.4.2005 9:47:38   
Nomika
Ja punce hvala lepa vsem za želje in nasvete :)
Ste mi kar polepšale dan in mi vlile poguma.

Upam da se bo vse dobro izteklo in bova oba navdušeno :sloncek::sloncek::sloncek: in na koncu bova imela prekrasnega :duda: To želim seveda tudi vam, saj skupaj čakamo na te lepe trenutke.

Lep pozdravček!

:rozica::rozica:

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dilema...
19.4.2005 9:51:28   
Ro-La
Če si želiš :duda: zanosi in se ne oziraj na službo.....leta ne čakajo, služba pa bo tut enkrat boljša.

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dilema...
19.4.2005 9:58:03   
aljča
Naredi tisto kar si vidva želita.Leta tečejo in neč ne rečejo.Veš,če takole čakaš potem pa se spraviš nazaj delat:duda:kar naenkrat se nardi, da ne gre vse tako ko si želiš in začneš hoditi naokro potem pa je takoj deset let mimo in ti je žal, da si se oziral na to,kaj bo če ne bo.
Zanosi čimprej in se ne sekiraj,ker se bo vsaka stvar uredila.
Veeliko sreče pri:sloncek::sloncek::sloncek::duda::duda::miska::miska:
L.p.Alja:miska::miska:

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dilema...
19.4.2005 10:31:23   
PiaM
Me je kar pogrelo, ko sem se spomnila nazaj, kako je bilo pri meni.:grrr: :(
Meni je delodajalec rekel, če lahko kaki 2 leti počakam z :nosecka:, da se dobro uvedem, potem ne bi bil problem ene zamenjave za nekaj ur najti (kako študentko).Ko bi šla v porodniško, bi bilo malo več kot 2 leti, pa sem ostala vseeno na cesti.Imela sem za določen čas, ko sem mu pred podpisom nove pogodbe za 6 mes povedala da sem :nosecka:, je pogodbo pospravil in mi drugi dan prenesel tako za 1 mes in rekel, da bova podaljševala po 1 mes, dokler bom sposobna delat.:grrr::hudicek: Po 1 mes, ko mi je prva pog.potekla, mi je brez besed prinesel delovno knjigo in sem lahko šla domov, noseča 5 mes.:((
Misli nase in svojo družino.LP:rozica:

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dilema...
19.4.2005 11:48:39   
girly
če mene vprašaš: hitro :sloncek::sloncek::sloncek: in v boj za svojo :duda:. ti maš tud pravico do svojega življenja, ne oziraj se na druge! kar se tiče službe:kako veš, da jo boš kljub temu, če ne zanosiš 100 % obdržala?ne veš...torej, ne misli na to in se raje s svojemu :love: in vajinemu načrtovanju družine.

srečno :rozica:

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dilema...
19.4.2005 17:23:17   
lenika
Jaz tudi mislim, da nimaš kaj čakati. Sodelavka je že noseča in ti misliš itak počakati še nekaj mesecev zaradi KT. In tukaj je že nekaj mesecev razlike, potem pa tudi ni nujno, da ti bo ratalo prvi mesec, čeprav ti to iz srca privoščim.
Pa še to: Ali si v službi za nedoločen čas?

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dilema...
19.4.2005 17:49:52   
miska2004
Go for it!! Res, ne se ozirat na druge. Ti oz. vidva sta najbolj pomembna, če bi imela družino zdaj, si jo ustvarita.
Tudi jaz sem jezna, ko pomislim nazaj, sem gledala na službo, da ne bova dve v porodniški, a zdaj, ko se matram več kot eno leto, se mi zdi, kakšna koza sem bila...

Nič razmišljat, hitro :sloncek: :)-:)-:)-

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dilema...
19.4.2005 20:59:38   
ronni
Nikar ne glej na delodajalce! Tudi oni so prijazni,dokler te porebujejo in si čimbolj zdrava,da lahko garaš.Če tudi mož dela,nikar ne čakaj. Služba se bo že rešila tako ali drugače,kar se pa tiče :duda:,Pa nismo vse takšne sreče, da lahko planiramo.
Tudi jaz sem naredila isto napako,zdaj pa mi je žal za vsak dan ,ko sva odlagala.
Kar veselo na delo:sloncek::sloncek::sloncek: inželim ti da čimprej potaneš kar si želiš-:nosecka:!!!!!
Saška

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dilema...
20.4.2005 6:19:07   
Zmajevka
Ne cakaj nič, tudi meni je zal, da sva cakala, zdaj pa ne gre!!!
Akcija!!!:sloncek::sloncek::sloncek:

Tudi prijateljica je cakala zaradi sluzbe za dolocen cas, zdaj pa ji je zal, zdaj v primerjavi z zeljo po :duda: ji sluzba ne pomeni nic!!!

Zmajevka

(odgovor članu Nomika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?