|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plastične smučke
10.2.2010 20:01:13   
carly
Ali katera ve kje kupiti plastične smučke, tiste ki se samo nataknejo na čevlje?Pa od katerega leta naprej naj bi jih priporočali?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plastične smučke
10.2.2010 20:02:26   
Oceania
Intersport, Hervis. Naša jih ima pri treh letih.

_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
10.2.2010 20:28:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Oceania)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plastične smučke
10.2.2010 21:10:34   
mayci
Meni se tudi ne zdijo plastične smučke ravno primerne, ker zeloo drsijo in se otroku vse skupaj lahko hitro upre. Mi smo našega pri treh letih postavili kar na navadne smučke, pa je bil zelo zadovoljen in se mu je uspelo tudi nekaj metrov peljati.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plastične smučke
11.2.2010 0:02:07   
honey
Definitivno so plastične smuči stran vržen denar user posted image 1. nimajo fiksnih vezi in so kot tekaške smuči, 2. drsijo kot user posted image , 3. na smučišču ne gre nikamor. Tako da ti priporočam, da kupite raje navadne smuči, pa mogoče kakšne rabljene za začetek. Mi smo našemu pri 2,5 letih dali gor plastične smuči, je bila katastrofa. Potem smo ga postavili pa na navadne smuči, ni bilo pa nobenega problema. Odločite je pa seveda tvoja.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plastične smučke
11.2.2010 20:13:59   
nananaja
S plastičnimi smučni na smučišče user posted image To so smučke za po dvorišču hodit. Mi smo dobili zelo stare smučke s fiksnimi vezmi (za pancarje) brez robnikov, pa tudi te niso dobre za na smučišče, damo jih ji gor na dvorišču, da se malo drsa po ravnem. Pri 2,5 letih nismo še kupovali pravih smuč, naslednje leto pa zagotovo.
Ne bi pa kupila tistih, ki sem jih videla v Intesportu.


< Sporočilo je popravil nananaja -- 11.2.2010 20:15:00 >

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plastične smučke
12.2.2010 7:37:52   
barni
Mi smo hotli plasticne zaletos pri 2 letih. Pa so mi jih odsvetovali, tako bomo drugo leto pri 3 letih kupili take na pancarje. Letos smo se sankali.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plastične smučke
12.2.2010 13:29:38   
livia
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Definitivno so plastične smuči stran vržen denar user posted image 1. nimajo fiksnih vezi in so kot tekaške smuči, 2. drsijo kot user posted image , 3. na smučišču ne gre nikamor. Tako da ti priporočam, da kupite raje navadne smuči, pa mogoče kakšne rabljene za začetek. Mi smo našemu pri 2,5 letih dali gor plastične smuči, je bila katastrofa. Potem smo ga postavili pa na navadne smuči, ni bilo pa nobenega problema. Odločite je pa seveda tvoja.


Delim mnenje. Stran vržen denar.
Če pa že morem odgovorit na vprašanje so pa te smuči primerne za otroke do 2 leta starosti.

Naša prva punca je stala prvič na pravih smučeh pri 2,5, sedaj pri 3,5 sama smuča in gre na vlečnico. Njena sestrica je bila ravnokar 2, pa smo si izposodili plastične, pa so mi katastrofa, tako da si bom za cel teden, ko gremo na dopust izposodila prave s pancarji. Drugače je ne bi dala še na smuči, samo mora vse početi kar počne njena sestra.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plastične smučke
12.2.2010 19:34:25   
carly
Ja naša je šele 15 mesecev stara pa sem jo mislila samo malo po dvorišču peljat na njih.Za smučanje na smučišču pa itak mislim navadne na pancerje kupit naslednje leto, če bo kazala zanimanje.
Se bomo verjetno letos kar še malo sankali, je problem le v tem da se itak dvakrat na dan odkar je sneg, pa se je naša punca že naveličala.user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plastične smučke
12.2.2010 19:56:04   
livia
S temi smučmi je ne boš mogla peljat. Se pravi se ne da otroka vlečt ali porivat, ker ful drsijo in so nestabilne. So bolj namenjene, da otro sam hodi v njih kot bi hodil brez smučk.
Moje osebno mnenje sedaj, ko to počne naša mlajša je, da otroka ta hoja samo zmede, ker so sem jo dala n aprave smuči je tudi hodila in ni znala nog skupaj in trdih držat, da bi jo lahko porivala naprej.
Sicer pa če nimaš v kaj bolj pametnega vložit teh 15-30 € potem so za tako igračkanje pred bajto čist ok.
Meni je vsak cent škoda za tako neuporabno stvar, zato sem si jih sposodila.

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?