|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje in antibiotik
17.3.2009 13:42:04   
simona2
Mene pa zanima ali je katera med dojenjem jemala antibiotike ? Jaz sem dobila hudo vnetje sinusov in mi je zdravnica predpisala Hikoncil. Prebrala sem, da ga lahko jemlješ tudi med dojenjem, čeprav se manjša količina izloča tudi v mleko. Kakšen vpliv, če sploh ima lahko to na otroka (7,5 meseca)?

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenje in antibiotik
17.3.2009 13:46:06   
pipic
Ti kar lepo jemlji
nima vpliva

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenje in antibiotik
17.3.2009 14:53:17   
vesela veselka
tudi sama sem imela ta problem - jemala Hiconcil med dojenjem. Je rekla zdravnica da lahko brez problemov jemljem.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenje in antibiotik
17.3.2009 16:14:45   
ona
Jaz isto,sem ga jemala in ni bilo nobenega problema z mlekom,s hčerko pa tudi ni bilo kakšnih čudnih znakov pri dojenju oz. zaužitju mojega mlekauser posted image

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenje in antibiotik
17.3.2009 16:24:56   
zmajaz
Jaz sem ga dobila zaradi mastitisa, ko je bila mala stara komaj kak mesec, pa sem normalno dojila in ni bilo nobenih opaznih stranskih učinkov.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenje in antibiotik
17.3.2009 17:18:32   
Pšemek
Če si zdravnici povedala, da dojiš, ti je gotovo predpisala antibiotik, ki je z dojenjem združljiv.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?