|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozdrav!!!
13.5.2005 13:49:45   
bambi
No, na hitro sem skočila v službo, da vidim kaj je novega in da se vam na brzino malo javim. Sem na mirovanju, in bom verjetno ostala do poroda..... Seveda brez zapletov pri meni ne gre in danes ko sem prišla na pregled, so v bolnici izgubili vse moje izvide krvi in tudi izvida nuhalne ni bilo..... Jaz pa z diagnozo "zelo tvegana nosečnost"..... če ne bi bilo ene prijazne sestre, ki me je malo pomirila, bi po moje kar danes tam rodila. In to naj bi bila otroku prijazna porodnišnica..... seveda kje drugje kot v MB!
Če bi bilo z mojo krvjo kaj narobe ali če bi se slučajno lahko kaj zdravilo na podlagi izvida krvi, bi na žalost to pri meni bilo prepozno, ker so se izvidi izgubili :grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr: in kaj lahko narediš?????? NIČ, ker nimaš nič v roki......
Tako sem jezna in samo lahko molim, da je moj otroček vredu......

Skratka sem danes takšne volje, da bi lahko nekoga zabila v tla....

Punce lepo se imejte in komaj čakam srečanje, da malo odklopim :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

LP Bambi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pozdrav!!!
13.5.2005 13:53:42   
Skorpija
Ojla Bambi!

Nič jezna bit, vse bo OK. Ti trebuščka pobožaj in pozitivno razmišljaj... Je pač petek 13 pa jim je malo narobe šlo, ampak bodo poštimali!

:rozica: zate in enga lupčka :duda:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pozdrav!!!
13.5.2005 14:01:11   
tinkamiška
Ojoj Bambi, smola pa taka:( Ampak ti elpo počivaj in danes se odklopi s prijateljicami, ki te bojo obiskale:rozica::rozica::rozica:

Lepo bodi:rozica:

Tinka

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pozdrav!!!
13.5.2005 14:11:17   
Linda25
Ne skrbi. Našli bodo izvide. Saj jih ni nihče stran zabrisal, samo založili so - verjetno.

Držim pestke, da bo vse o.k. :miska::miska::miska:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pozdrav!!!
13.5.2005 14:12:57   
Gea1
Bambi no, saj bo. Bodo že našli izvide, saj se niso vdrli v zemljo.
Se vidimo pol. :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?