|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SPONTANI SPLAV
27.5.2009 10:58:18   
MUREN
pOZDRAVLJENE! Mene pa zanima, ali je katera imela spontani splav in kdaj je naslednjič ratalo? Namreč pred tremi meseci sem imela v 7. tednu nosečnosti SS, pa me je po pravici povedano strah, da se bo ponovilo. Ali je katera po 3 mesecih zanosla? A je blo vse ok? AL se je ponovilo? A je takoj ratalo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SPONTANI SPLAV
27.5.2009 11:08:08   
MAŠKA
Jaz sem zanosila takoj po treh mesecih in se je ponovilo. Potem sem spet zanosila po 4 mesecih in sem sedaj v 7. tednu. Upam, da bo tokrat uspelo.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu MUREN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SPONTANI SPLAV
27.5.2009 11:19:54   
Kepica83
MAŠKA držim pesti da bo tokrat vse vredu!!!user posted image user posted image user posted image

MUREN jaz sem imela ss v 9.tednu. Sedaj je za mano 3M ampak še ne poskušamo. Me je pa zelo strah ponovno zanosit in spet it skozi vse tiste muke v primeru ss-ja.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SPONTANI SPLAV
27.5.2009 13:23:44   
principessablu
tudi jaz sem imela prvič izvenmaterično,po 3 mesecih spet zanosila in to obakrat na kontracepciji in imela spet ss s trojčki...sedaj je minilo 6 mesecev in nisem na kontracepciji pa bomo vidli kako in kaj,imam pa že eno punčko katera ni bila načrtovana in je bilo vse ok...nevem od česa je odvisno,res tud meni ni jasno..držim pestke...

(odgovor članu MUREN)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SPONTANI SPLAV
27.5.2009 14:23:06   
Najaa
Moja prva nos. se je končala s ss v 10t. Zanosila sem spet 2 meseca kasneje in uspešno donosila zdravo punčko.
Ni nujno, da se ponavlja. Verjemi, da se ne bo. Veliko sreče! user posted image

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SPONTANI SPLAV
27.5.2009 16:10:31   
MUREN
Maška...a je drugič blo čist isto... v istem tednu si imela ss? Kaj pa so ti rekli, da je razlog? A si krvavet začela? Kr pr men je blo tko, da sem mal krvavela, pa je plodek bil, ampak je bila vrečka premajhna, pol je pa ščo vse skupi naprej. Plod je bil velik za 7 tednov, vrečka pa za 5. Ful ful me je strah, da se ponovi. G mi je rekla, da je vse ok in da se je pač zgodilo...in da lahko po treh mesecih ponovno poskušam zanosit.


(odgovor članu MUREN)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SPONTANI SPLAV
27.5.2009 21:13:30   
blazka
Jaz sem imela spontani splav v 9 tednu. Sedaj sem pa pričakujemo tretjega otročička. Smo se pa tudi zelo bali, ali bo ratalo po SS. Pa je in to takoj, tako kot tretjič in četrtič...

Kar pogumno!!!

(odgovor članu MUREN)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SPONTANI SPLAV
27.5.2009 22:33:06   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: MUREN

Maška...a je drugič blo čist isto... v istem tednu si imela ss? Kaj pa so ti rekli, da je razlog? A si krvavet začela? Kr pr men je blo tko, da sem mal krvavela, pa je plodek bil, ampak je bila vrečka premajhna, pol je pa ščo vse skupi naprej. Plod je bil velik za 7 tednov, vrečka pa za 5. Ful ful me je strah, da se ponovi. G mi je rekla, da je vse ok in da se je pač zgodilo...in da lahko po treh mesecih ponovno poskušam zanosit.




Prvi ss sem imela v 8. tednu. Začelo se je s komaj opazno kravavitvijo (ena res mini kapljica krvi). Ko sem prišla na urgenco, je G našla le prazno GV velikosti 1,5 cm. Naredili so mi abrazijo. Predvidevam, da je vse skupaj že dosti prej zamrlo, ker sem se en teden pred tem zelo čudno počutila. Čudno me je bolela glava, malo se me je lotevala vročina. Najprej sem mislila, da se me loteva viroza, ampak mislim, da je bil razlog odmrtje ploda.

Drugi ss sem imela, ko sem dopolnila 6 tednov. Začelo se je s krvavitvijo in se je tudi samo sčistilo.
Razloga nihče ne ve, res pa da razen UZ mi niso še delali nobenih preiskav, ker te ti pripadajo šele po treh zaporednih SS. Mi je pa G rekla, da so leta pomenben dejavnik pri teh zadevah.

Pa oba ss sem imela preden bi sploh imela prvi pregled. Tako, da niti ne vem ali se je plod razvil ali ne.

In veš, nikjer ni pravila, da se ponovi.  Zato kar korajžno naprej!

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu MUREN)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SPONTANI SPLAV
29.5.2009 0:36:14   
sunny24
muren, najprej user posted image  zate!

Jst sem lani mela ss v 7. tednu, to je bilo konec februarja. Ponovno sem zanosila lani maja in zdej mamo eno zdravo in prelepo punčko! user posted image  

Strah...Joj, mene je blo strah za znoret, da se zadeva ne ponovi (kar je na začetku tudi kazalo da se bo)...Ti povem, da mi je odleglo šele, ko sem dobila našo pupo v naročje...Pred vsakim pregledom sem trepetala če bo vse OK...In na srečo tudi je vse OK!

Kar pogumno naprej!!!!!!!!!!! Držim pestke, da vam hmali rata zagledat user posted image  in da bo takrat vse OK!!!

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SPONTANI SPLAV
29.5.2009 7:21:13   
MUREN
HEJ, HVALA Sunny za podporo. Tudi midva se odločava al že začeti delat spet na otročku al še mal počakat. Pa nočem velik načrtovat! Enga otročka že imava, drugič je bil splav, zdej bomo pa vidl. Upam, da bo. Nama je tud všeč Gaja ime... upam, da rata ena Gaja... al pa Gaj (haha). Sej, nimaš kej druzga kot sam probat pa čakat pa upat, da bo vse ok.



(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?