|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Intoleranca na laktozo - mleko brez laktoze
14.5.2009 22:47:32   
Helenn
Za vse, ki imajo (ali imajo njihovi otroci) intoleranco na laktozo: v Intersparu se dobi mleko brez laktoze, ki je dovolj mastno tudi za otroke (3,8%), je pa žal tudi trajno; brezlaktozno maslo, smetanov namaz, skuta (sicer precej slana) in drugi mlečni izdelki. Najdete jih v hladilnikih.
Sicer sem slišala, da ponuja tudi Milupa nadaljevalno mleko brez laktoze.
Mama
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Intoleranca na laktozo - mleko brez laktoze
14.5.2009 23:12:16   
pipic
ja vemo.
Bi te samo popravila da NI ,mleka,ki je totalno brez laktoze ;)

(odgovor članu Helenn)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Intoleranca na laktozo - mleko brez laktoze
15.5.2009 5:01:29   
Sibil_
Mleka brez laktoze ni, je pa mleko z že predelano laktozo, ki ga ljudje z intoleranco lahko prenesejo.user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Intoleranca na laktozo - mleko brez laktoze
18.5.2009 11:56:13   
andrejkam
Helenn, hvala za info!
Jaz sem začela uvajati kravje mleko, pa ga zelo požene ... in sem razmišljala, da bi poskusila z brezlaktoznim (oz. malolaktoznim, da ne bo spet...)
Kako ste ve vedele, da ima otrok laktozno intoleranco?

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Intoleranca na laktozo - mleko brez laktoze
22.5.2009 21:16:38   
Helenn
Andrejkam, na teh linkih (in še kje) najdeš tudi znake intolerance na laktozo.

http://www.pomurske-lekarne.si/si/index.cfm?id=1679

http://en.wikipedia.org/wiki/Lactose_intolerance

Moja hči je imela drisko - dva do tri krat v dveh urah - po zaužitju mleka, sladke smetane in skute, ne pa po jogurtu, kisli smetani in siru (tam laktoze ni ali je je zelo malo). Opravila je diagnostiko na Pediatrični kliniki, dobila je dieto in termin za kontrolo čez nekaj mesecev, ko naj bi težava izzvenela. Je pa več vrst te intolerance...
Upam, da se bo tudi pri vas uredilo.


(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?