|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
9.5.2005 13:00:19   
Primoza
Prosim za čimbolj sveže informacije o čakalnih dobah za zunaj oz. znotrajtelesne oploditev z biomedicinsko pomočjo v centrih:

Ljubljana

Postojna

Priporočam se za odgovore in hkrati opravičujem, če nisem teh čakalnih dob našel z iskalnikom.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
9.5.2005 13:37:23   
buškica
Iz prve roke ti lahko povem saj sem sama tudi an čakalni vrsti. V najboljšem primeru pridem na vrsto čez eno leto, najslabši primer pa dve leti. :(

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
9.5.2005 13:39:37   
Primoza
LJ ali PO?

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
9.5.2005 13:44:33   
buškica
Sorry LJ.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
9.5.2005 13:56:50   
anadejka
Ejjj Buškica pri katerem zdravniku pa si???
Jest skor nr morem tega verjet.Tut moja sodelavka je bila na umetni v lj,pa ko je šla v to je bila v pol leta že nosečka.To mi je full čudn,kje si to dobila da se čaka 1 leto?
Upam da se motiš,ker jest hočem še letos bušija!!!

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
9.5.2005 13:59:00   
emaa
buškica govori o OBMP kadar gre za darovano celico, kako pa je z lastnimi celicami pa ne vem, bomo odkrivali.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
9.5.2005 14:02:14   
buškica
Andrejka76, pri tistem k greš ti, dr. Drobnič.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
9.5.2005 14:12:45   
Gina
Če greš na samoplačniško, si v Po. praktično takoj na vrsti., lahko pa vprašam prijateljico, ki je šla in je tudi takoj zanosila, če te ta način sploh zanima.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
9.5.2005 18:02:51   
*KAJA*
Za oploditev z lastnimi celicami mislim da je maksimalno pol leta.8)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
9.5.2005 18:44:11   
Primoza
Nas zanima. Lahko pošlješ na privat skupaj s ceno.

LP


(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
9.5.2005 20:52:47   
GoYa
Cene maš tudi tuki:

http://med.over.net/phorum/read.php?f=67&i=52100&t=52100

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
10.5.2005 8:10:24   
anadejka
Ja ja Buškica,s podarjeno celico se lahko tok zavleče,ampak jest sem bila glih učer prvič pr dr.Drobniču(by the way - res dober zdravnik!!!)in nama je povedal full lepo novico.Moj fant je prej naredu 2 sperm.v PO,tam so mu na izvid napisali,da sploh nima spermijev.No ko pa ga je potem naredu še v Lj,nama je pa Drobnič reku,da spermiji SO:bravo::bravo::bravo:.Kok sem bla jest vesela:bravo::bravo::bravo:No sicer jih je še zmer premal za naravno zanositev,tko da greva zdej na ivf - epruvetko9nebesa.Aja dobila sem številko 204.Na leto je okoli 400 parov ki rabijo tako zdravljenje.Najine izvide bodo poslali na konzilij v drugi polovici junija,ker moram jaz opraviti še hormoske preglede,ultrazvok,njega pa čaka še en spermiogram in pregled.Za postopek pa bova na vrsti že enkrat v jeseni,ker so od sredine julija do sredine avgusta vsi na dopustu.
Tko glih prau se bo vse izšlo.Midva se še 10.sept.poročiva,pol bova pa kmal že ati pa mami.
Uffff kr čas bi za kšne 4 mes.naprej zavrtela:bravo::bravo::bravo:

Lepe pozdravčke in veliko sreče vsem!!!:angel::miska::rozica:

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
10.5.2005 9:02:41   
emaa
me veseli, da se premika

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
10.5.2005 10:53:22   
tinkamiška
Andrejka, jst mam kr kurjo kožo!!! Madonca sem vesela:bravo::bravo::bravo: pa to je super, ahahahaha:) Pa kr tak mim gred to napišeš, to je velika novica:rozica::rozica::rozica:

No zdej bo pa res lepa poroka in potem sledi nadaljevanje;)

Andrejka res sem vesela za vaju:rozica: Pa nič več v škarje prehitevat! Bridma bit!:)

Tinka

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
10.5.2005 11:17:16   
anadejka
Wauuu Tinka hvala,jest sm tut tok vesela,učer sm mojga tok stiskala celo pot domov.Pridn,sam da mi kšnga spermija pridela,Drobniča bi pa tut najraj kušnla toook sm bla vesela,pa še full prjazno sestro ima.
Ne Tinka res ne bom več tako grdo vozila,se morm zdej mal pod kontrolo dat,ker se morm merkat zdej;)
Tinka kako si pa ti,jutra?že kej slabost?Upam da si fajn in vesela:rozica:
Pa lepe pozdravčke:rozica:

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Čakalna doba zunaj oz. znotrajtelesna oploditev
10.5.2005 11:25:28   
tinkamiška
Hahaha, sveda si ga stiskala, če pa paglavčke dela:) Ja, tak mora bit, vse lepo in prav:rozica::rozica::rozica: kar se pa vožnje tiče, sem ga pa jst tut enkrat v življenu takole srala, pa ga ne bom nikol več. Se bom šla raj mal z glavo v steno trkat:)

Slabosti so, zgodi zjutri, pa en takle čas kot zdej. Pa ni tko, da bi morala kr bruhat, ampak je pa skos prisotna in sem v pripravljenisti kdaj bo treba letet:zmeden: Anmpak mi ni nič hudo, zdej mi bo počasi kapnilo, da sem:nosecka:. Ker še kr ne morem verjet:)

Tudi ti se mej kar se da lepo:rozica::rozica::rozica:

Tinka

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?