|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TOYS'R'US - Avstrija - bonusi
11.4.2009 15:33:11   
pikicak
Ola!

Zanima me, če katera od vas kupuje kaj v avstrijskem Toys'r'us, Graz. Mi namreč kupuje že preklamano dolgo, še preden se je mali rodil in šele zdaj izvemo za tiste njihove zvezdice. Ker niso imeli rojstnega datuma od moje druge polovice, nama niso niti omenili tega.

Zdaj, ko sva se pozanimala in včeraj po pošti končno dobila KAO ENE BONE,
me zanima, kakšni ti boni so, ker ni nikjer nobenega zneska, v kakšni vrednosti je ta bom. Najbolj je pa hec to, da smo nabrali kar za 3300 tistih zvezdic.

A mi lahko katera pove, ali bi moral ta bon priti kot npr. bon iz babycentra ali
izgleda kako drugače. Poleg tega sem dobila še eno knjižico, kjer imaš možnost dodatnih popustov, v kolikor kupuješ določen izdelek, na katerega je že dana akcija . . . . ali pa tud ne.

Prosim za odgovor!

Hvala in lepe praznike!

_____________________________

LP Karmen

Today is the first day of the rest of your life!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TOYS'R'US - Avstrija - bonusi
12.4.2009 21:30:20   
biba26
Bonov kot so naprimer v Baby centru v Toysu ni,so samo ti kupončki,ki si jih dobila,če kupiš neko stvar in imaš pol recimo 5 e popusta.
Brezveze,ker te dobesedno hočejo z temi kuponi prisilit v nakup.




(odgovor članu pikicak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TOYS'R'US - Avstrija - bonusi
26.4.2009 14:30:15   
pikicak
najlepša hvala!

_____________________________

LP Karmen

Today is the first day of the rest of your life!

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?