|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška krema za sončenje
8.5.2009 13:43:51   
2srcka
Sem nekje o njih že brala..a ne najdem več...Skratka zanima me katero uporabljate? Katera vam je ok?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška krema za sončenje
8.5.2009 13:55:44   
matkica
jaz uporabljam niveino

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška krema za sončenje
8.5.2009 14:00:20   
2srcka
Rada bi tako ki ni preveč umetna. Lani smo imeli od Bubchena (faktro 50) in je imela same izpuščaje od nje, zato sem se odločila da letos kupim faktor ne vem ali 25 ali 30 (ni tako umetna. Aja še to, ste je sploh razlika med kremo za odrasle in kremo otroke poleg višjega faktorja?

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška krema za sončenje
8.5.2009 14:07:53   
Sončni žarek
Weleda (dm, muller, lepota in zdravje) ali Lavera (pri nas obstaja trgovina, kjer imajo to kozmetiko, lahko pa tudi prek neta naročiš)....

Pa obe liniji imata BDHI certifikat....

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška krema za sončenje
8.5.2009 14:11:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

Weleda (dm, muller, lepota in zdravje) ali Lavera (pri nas obstaja trgovina, kjer imajo to kozmetiko, lahko pa tudi prek neta naročiš)....

Pa obe liniji imata BDHI certifikat....



Ali ima otrok po teh dveh kremah tudi tako belo kožo?
Moja je taka kot sneguljčicauser posted image user posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška krema za sončenje
8.5.2009 14:49:16   
loncica
Eucerin 25 z mikropigmenti - primerna tudi za otroke, ki imajo izpuščaje (npr. od alergij). Se ne vpija v kožo ampak naredi na koži zaščitni filter.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroška krema za sončenje
8.5.2009 15:53:09   
hokejistka
Midve uporabljava Adermo, user posted image tisto za otroke, jaz pa tako za odrasle. Kupim jo pa v lekarni.

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška krema za sončenje
9.5.2009 9:14:37   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: loncica

Eucerin 25 z mikropigmenti - primerna tudi za otroke, ki imajo izpuščaje (npr. od alergij). Se ne vpija v kožo ampak naredi na koži zaščitni filter.


Eucerin 25 ali pa dr. Hauscka. Ti dva sta menda edini z naravnim faktorjem. Vse ostalo je umetno in se vpija v kozo. Pri th dveh pa krema deluje tako, da se žarki od kože odbijejo...naj bi tako bilo no....

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroška krema za sončenje
9.5.2009 9:16:18   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: hokejistka

Midve uporabljava Adermo, user posted image tisto za otroke, jaz pa tako za odrasle. Kupim jo pa v lekarni.


Tudi v lekarni kupljene kreme so z umetnim faktorjem. Prav famacevtka mi je povedala, da je Eucerin 25 edini naravni faktor, višjega pa menda sploh ni možno narediti naravno. Tako da vse kar je nad 25 je lari fari..

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroška krema za sončenje
9.5.2009 11:20:21   
BAMBINA_
Predvsem je pomembno, da krema ne vsebuje kemičnih filtrov (ala Nivea idr.)
Več o nevarnosti le-teh, si lahko prečitaš tu: LINK
Mi uporabljamo Daylong, ki ga priporočajo tudi dermatologi in alergologi. Dobi se v lekarnah. KLIKNI


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroška krema za sončenje
10.5.2009 8:52:39   
kklara

Mi smo lani uporabljali kremico od Welede, jo je nekako najbolje prenašal od vseh.
Letos sem jo že iskala, ampak je žal ne najdem nikjer več user posted image
Jo je slučajno katera kje zasledila??



lp

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroška krema za sončenje
10.5.2009 10:07:16   
Lidy
Lansko leto smo uporabljali od dr. Hauschka v spreju, uporabljala sta jo tamali in mož. Mož se ne mara z nobeno kremo mazat, ker ga moti občutek kreme na koži, tako, da sem ga morala vedno prepričevati, da naj se vseeno namaže in vedno je bil v senci pa kljub temu opečen user posted image .

No lani, ko se je enkrat namazal (seveda po večurnem prepričevanju ) se je potem redno mazal sam, cel čas na plaži je bil s tamalim v pesku, nič ga ni opeklo, ni se pritoževal zaradi kreme na koži, lepo je postopno dobil barvo in ni se " levil " user posted image .

Pri nas je mož poseben primer, midva s tamalim sva natur tonirana user posted image , pri teh sončnih dnevih, ko je z vrtcem večinoma zunaj in doma tudi je v faco tak kot bi bili že na morju.

Tako, da letos ponovno dr. Hauschka v spreju, ker se lepše razmaže, kot una v tubi.

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroška krema za sončenje
10.5.2009 14:07:54   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

Weleda (dm, muller, lepota in zdravje) ali Lavera (pri nas obstaja trgovina, kjer imajo to kozmetiko, lahko pa tudi prek neta naročiš)....

Pa obe liniji imata BDHI certifikat....



Ali ima otrok po teh dveh kremah tudi tako belo kožo?
Moja je taka kot sneguljčicauser posted image user posted image


Takoj ko jo namažem je bolj takauser posted image user posted image user posted image Ampak potem pa ne več.....Pa em sploh en moti.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroška krema za sončenje
10.5.2009 14:08:38   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: kklara


Mi smo lani uporabljali kremico od Welede, jo je nekako najbolje prenašal od vseh.
Letos sem jo že iskala, ampak je žal ne najdem nikjer več user posted image
Jo je slučajno katera kje zasledila??



lp




Jaz sem jo kupila v Lepota in zdravje (tuš drogerija).....Sem pa vzela faktor 20, ker piše da je tudi za otroke....

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroška krema za sončenje
10.5.2009 14:12:55   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

IZVIRNO SPOROČILO: hokejistka

Midve uporabljava Adermo, user posted image tisto za otroke, jaz pa tako za odrasle. Kupim jo pa v lekarni.


Tudi v lekarni kupljene kreme so z umetnim faktorjem. Prav famacevtka mi je povedala, da je Eucerin 25 edini naravni faktor, višjega pa menda sploh ni možno narediti naravno. Tako da vse kar je nad 25 je lari fari..


Pri nas v lekarni sploh ne poznajo welede, lavere..... tako da priporočajo sam tisto kar imajo-je pa res, da lekarna ni BIO-naravna lekarna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroška krema za sončenje
10.5.2009 14:13:28   
Anitka
Dr. Hauschka ima super stvari.

http://www.drhauschka.si/?stran=Izdelki&str_ID=14&menu=IzdelkiSoncenje&submenu=zascita_telesa


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroška krema za sončenje
11.5.2009 7:49:18   
pupika
Mi že dve leti uporabljamo Eucerinovo 25 in je super, lani je mali nagi skakal na morju, pa ni bil čisto nič rdeči, medtem ko so nekateri otroci z rdečo ritko skakali okrog, so se mi prav smilili otročki. Tak da je za moje pojme eucerinovo fenomenalna, res pa je bil mali bolj beli ko sem ga namazala, pa še naravna je, to mije najbolj pomembno, drugače pa imajo tudi pri justu za najmlajše kremo, ki naj bi bila tudi naravna, pa še weledina, logona,...Mi bomo kar ostali pri eucerinovi.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otroška krema za sončenje
11.5.2009 7:54:28   
maya2
Eucerin 50 z razpršilom, se lepo nanese user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otroška krema za sončenje
11.5.2009 8:18:34   
nežka
Meni je zelo fajn Avalon, je tudi čisto naravna ( ima ravno tako BDIH certifikat!), pa ne pusti kože tako bele, kot jo ene druge kreme.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otroška krema za sončenje
11.5.2009 8:20:21   
kaya2007
eucerin in mustela..pa chicco sem še imela.

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otroška krema za sončenje
11.5.2009 9:08:20   
Aja1
Avene in Eucerin za otroke. Obe super kremi, samo Avene se malo težje razmaže.

_____________________________




(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
11.5.2009 9:28:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sončni žarek)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: otroška krema za sončenje
11.5.2009 18:15:31   
mayci
Lani smo imeli dr.Hauscka user posted image , letos smo nabavili od Sante (tudi kozmetika z BDIH certifikatom).user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: otroška krema za sončenje
11.5.2009 18:22:22   
zmajaz
Eucerin 25 z mikropigmenti

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: otroška krema za sončenje
14.5.2009 14:15:13   
februarček
Naš dveletnik ima atopični dermatitis. Pa me zanima, če ima katera izkušnje, katera krema bi bila primerna zanj.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?