|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška hrana na letalu
6.7.2009 17:11:32   
pikapoka315
Živjo,

zanimajo me vaše izkušnje z nošenjem otroške hrane na letalo. Moj user posted image  je namreč star 10m in ker gremo na daljšo pot z letalom (cca. 8 ur) sem mu hotela s seboj na letalo vzeti par sadnih ali zelenjavnih kašic ter seveda čaj. Kako je z nošenjem teh stekleničk hrane in tekočine? Ali mi znajo kaj komplicirat? Ker drugače ne vem, kaj bi jedel. Se mi zdi ta letalska skuhana hrana mal preveč začinjena za njega... Pa piše, da se otroški meni lahko naroči od 2 let naprej..
Hvala za vaše izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška hrana na letalu
6.7.2009 17:21:11   
emmy
Zivjo!

Za otroka lahko naročiš dodatni obrok ali kašico ko je star dve leti. Oziroma, ko ima svoj sedež. 10 mesecev star otrok bo sedel pri tebi v naročju in zato tudi ne dobi svojega otroka.

Navadno ne komplicirajo glede nošenja kašic v letalo. Na rendgenu ponavadi ne težijo če vidijo mamico z otročkom. 
V letalu pa lahko stevardese prosiš da ti kakšno kašico tudi pogrejejo. Lahko pa neseš s seboj flaško in mleko v prahu in na letalu prosiš samo za toplo vodo.

(odgovor članu pikapoka315)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška hrana na letalu
6.7.2009 18:20:49   
Anonimen
Kako je z nošenjem teh stekleničk hrane in tekočine?


V letalo lahko neses otrosko hrano, v kolicinah, primernih za let.

(odgovor članu pikapoka315)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška hrana na letalu
6.7.2009 18:32:33   
Paštetka
Moja dva sta vedno dobila tudi na letalu kašice. Mala že pri 5. mesecu.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška hrana na letalu
6.7.2009 21:06:30   
pikapoka315
user posted image user posted image user posted image


hvala za odgovore

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška hrana na letalu
6.7.2009 21:16:34   
hubi
Jaz sem mogla 3 od 4 jogurtov (EGO tekoči mali) zmetati na pregledu stran. Pol je pa rekla, no, enega vam pa za malega pustim. Hvlala, to smo imeli za 4 urni let. Mulc pa ni takrat jedel skoraj nič.  user posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka315)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
6.7.2009 21:27:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikapoka315)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška hrana na letalu
6.7.2009 22:51:49   
leoni
Zivjo,

mene pa zanima za kaksen nasvet pri premagovanju Jet Laga na daljsih potovanjih? V kratkem potujemo v Brazilijo s 7 mesecnim dojenckom.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroška hrana na letalu
7.7.2009 11:01:21   
pikapoka315
Še eno vprašanje. Ali lahko na Adriino letalo nesem hrano za cel dan, ne glede na to, da let do Frankfurta traja urco-dve? Ker potem letimo še naprej, prtljaga pa bo checkirana do konca...

(odgovor članu leoni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?