|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   el. varuška- koliko vam zdržijo pol. baterije
28.2.2011 22:10:40   
lipikica
imam novo el. varuško reer AURIGA. STARŠEVSKA ENOTA JE PRENOSNA. OPAŽAM DA MI POLNILNA BATERIJA ZELO HITRO SE IZPRAZNI. NITI 4 URE NE ZDRŽI. POVEJTE, KOLIKO VAM ZDŽI VAM?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: el. varuška- koliko vam zdržijo pol. bate...
28.2.2011 23:41:06   
karmen83
Mi imamo angelcare, pri novem so se baterije zelo hitro izpraznile (po cca. 5 urah, včasih še prej), sedaj (star 2 leti, baterije še iste), pa brez problema zdržijo po celo noč (cca 11 ur). Verjetno bo bolje, ko bodo večkrat do konca napolnjene in izpraznjene, vsaj pri nas je bilo user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: el. varuška- koliko vam zdržijo pol. bate...
1.3.2011 0:24:46   
Anonimen
Imamo AC in baterija bp zdržijo celo noč.

(odgovor članu karmen83)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: el. varuška- koliko vam zdržijo pol. bate...
1.3.2011 7:52:21   
Jada82
Mi imamo tisto varuško, k so jo prodajali v Lidlu. Baterije mi na starševski enoti zdržijo ene 3 noči pomoje - celo noč. Tko da to je ok ... ima pa druge svoje fore user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: el. varuška- koliko vam zdržijo pol. bate...
1.3.2011 7:55:03   
lananai
Imamo AC, baterija zdrži brez problema celo noč.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?