|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
22.5.2009 22:26:25   
suzanica
Zdravo. odpravljamo se v Lignano na morje - Italija. Naš sonček bo star 8 mesecev. A so se vaši malčki kopali v morju ali v bazenu??? Zraven itak bomo vzeli mali bazenček, sam tu ne more plavat. Kako ste ve rešile problem. Ima katera izkušnje z Lignanom. Hvala za kakršnkoli nasvet. lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
22.5.2009 22:38:28   
suzanica
aja pa še to... zanima me kakšna plaža je anjbolj primerna za 8 mesečnika - mivka, peščena,...

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
22.5.2009 22:49:52   
zband
probaj,pa boš videla reakcijo na vodo polpa se sama odločita a mu paše al ne mi smo tako naredili

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
22.5.2009 22:51:17   
zband
a ja .sedaj je morje zakon,pa še solnice ne potrebujemo-komentar mojega sina 4.5 let

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
22.5.2009 22:57:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu suzanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
23.5.2009 1:10:54   
rija
definitivno morje. bazen je res izhod v sili. sploh, če si na morju.

moj je pri osmih tak čofotal v morju, da je cvilil od sreče. voda pa tak mrzla, da sem se jaz namočila v tednu dni točno 3xuser posted image

boš videla.

edino lignano je ful umeten.....user posted image nobenega pravega vonja po morju, borovcih, vlažni zemlji od jutranjega zalivanja....edino to se mi zdi res slaba izbira.....sam beton....nobene senčike....samo marele.....pa masa ljudi.....meni osebno to ne sede.

< Sporočilo je popravil rija -- 23.5.2009 1:12:20 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
23.5.2009 7:36:26   
Dashenka
Poleti absolutno morje (bazeni so res le izhod v sili).

Ceprav tako kot pravi Rija Lignano res ni kaj prida izbira glede plaz. Kilometri mivke, pa lezalniki in marele.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
23.5.2009 9:47:35   
suzanica
Tudi sama bi ga želela kopat v morju, sam ne vem če bo dovolj topla voda.

Na plaži sicer ne mislimo biti dolgo, ampak v bungalovu v senčki čez dan. A imate mogoče kakšno boljšo idejo za najem bungalova? Prosim dajte predloge.
A  se je možno ob plaži v Lignanu sprehajat z vozičkom? So urejene poti tam?

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 9:58:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu suzanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
23.5.2009 16:36:16   
rija
za lignano se ne spomnim točno....ampak se mi zdi, da v tiste delu kot smo bili mi, ni bilo sprehajalne poti....samo mislim, da je zelo podobno kot ta mesta na italijanski obali....bibione recimo....tam je dolga sprehajalna pot ob morju......ampak vročeeeeeeeuser posted image  skoraj nobene sence.....tak, da si jaz ne predstavljam sprehodov poleti po tej potki....razen zvečer....user posted image

kak boš vedela, da je voda dovolj topla? simpl. daj malčka noter, pa če ne bo tulil, mu paše.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
26.5.2009 13:34:35   
maxi133
ena je že napisala da je v lignanu kilometerska plaža in ogrooooomno mivke, tiste lužaste user posted image senčke ni, kar se spomnim, je potrebno tut v morju precej časa hodit, da ti pride voda do riti user posted image
plaža zgleda takole:



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
26.5.2009 13:35:04   
maxi133
ok, slikce mi ni prileplo user posted image

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
27.5.2009 13:29:17   
maca123
Upam, da ni še prepzno za odgovor. Mi smo bili letos za maja v Lignano. In lahko ti povem ker že leta hodimo v Italijo, da je krasen kraj. Ima polno sprehajalnih poti ki vodijo po senčki. Ogromno borovega gozda, tako da je enkratno. Mi smo ogromno prekolesarili, ker je mali star že tri leta tako da z vozičkom bo še toliko bolje. Plaže so pa meni z mivko toliko boljše zato ker ne gledam vedno malega kje hodi. Ko smo bili prvo leto na Hrvašklm na eni peščeni plaži je bil naš malo čisto pobit in samo gledali smo ga. Tukaj pa vidim, da vsi otroci tako uživajo že zaradi tega ker je mehko, ker se lahko igrajo. Vaš 8-mesečnik se še ne bo lahko pa boš parkirala svoj voziček v senco tudi marela je super. Tako da boste maximalno uživali.

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
29.5.2009 13:17:46   
livia
Mi tudi že leta hodimo v Lignano.
Prav ob vodi ni sprehajalne poti, ker je to mivka. Prva cesta ob vodi pa ima širok pločnik na obeh straneh, tako da ni problem. Tudi ulica, kjer se zvečer vse dogaja je primerna za voziček.
Kje ste pa najeli bungalov? Če ste ga v kampu upam, da ste unega s klimo. Mi smo lani crknili brez klime. Običajno gremo kar s šotorom, lani smo bili pa malo fini, ker smo imeli dojenčka.
Jaz mojih dveh tam nikoli ne dam v bazen. Če jima je morje premrzlo napolnimo napihljiv bazenček z morsko vodo. Za na plažo rabiš nujno senčnik. Tistih kao šotorčkov za se igrat podat ne dovolijo na plaži. Lahko pa najameš ležalnika in senčnik, če ste pri dnarju. :-)
Še kaj?

(odgovor članu maca123)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
2.6.2009 9:36:17   
ksenija12
Živjo,
naša dva uživata v mivki in v tisti plitvi vodi - plaža Lignano Sabbiadoro. Gremo vsak drugi vikend, ker iz Ljubljane ni daleč. Morje ne bo premrzlo, ker se hitro segreje (mi že sedaj čofotamo). Druga stvar pa je ali mu bo všeč voda kot taka in pa mivka...naša dva je kot čisto majhna nista marala, zdaj 2.5 in 1.5 let pa bi kar naprej bila v njej. Bazene ti pa absolutno odsvetujem...

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kopanje 8mesečnika v morju - Lignano???
19.7.2009 18:52:38   
ČebelicaMaja
livia in ksenija, ali lahko napišeta, kje običajno bivata- morda spletno stran od kampa ali bungalovov. hvala

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?