|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S koliko starim dojenčkom na dopust?
31.5.2005 9:05:02   
snežinka *
Naš Vid :duda:je sedaj star 1t., ker pa imam še 6l. Pio :angel:bi morali iti na morje, saj se ji že sedaj trga srček, če nebo šla. Vendar ne vem če je z 2mes. dojenč. že primerno iti na dopust.

KAJ MENITE??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   S koliko starim dojenčkom na dopust?
31.5.2005 9:07:30   
Anonimen
Jaz osebno ne bi šla, pa naj gre Pia kako drugače na morje. Meni dojenčki pod 4 meseci ne pašejo drugam kot doma.
Vem pa, da mnogi starši to prakticirajo in nimajo nobenih težav. Tako da bi rekla, da je čist odvisno do tebe in Vida, kako bosta vozila.

(odgovor članu snežinka *)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   S koliko starim dojenčkom na dopust?
31.5.2005 9:11:02   
ciciban
Nasa je bila stara 3m-pa ni bilo problemov-se za hrano nas ni skrbelo,ker se je se samo dojila!

(odgovor članu snežinka *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   S koliko starim dojenčkom na dopust?
31.5.2005 9:11:16   
Malinca
Le pogumno pojdita- majhni dojenčki, majhne skrbi. Morski zrak mu bo samo koristil, ti se ukvarjaj z dojenčkom, sprehodi in hranjenje, to bo na dnevnem redu.
verjem, da se boste imel fino. majn kompliciraš, boljš je.preverjeno.:morje:
uživajte

(odgovor članu snežinka *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   S koliko starim dojenčkom na dopust?
31.5.2005 9:11:18   
tjaga
Pri nas je bil Gapi star 2,5 meseca, ko smo šli v Maredo in nismo imeli nobenih težav.
Tako mirnega dopusta nismo imeli nikoli več.
:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu snežinka *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   S koliko starim dojenčkom na dopust?
31.5.2005 9:11:58   
špelin@
Mi bomo šli na dopust, ko bo naša prihajajoča kepica stara cca. 2 meseca.

Ne vidim problema - razen če ima dojenček kakšne posebne zdravstvene težave.

:rozica:

(odgovor članu snežinka *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   S koliko starim dojenčkom na dopust?
31.5.2005 9:14:52   
snežinka *
No malo ste me potolažile. Bom pa planirala čim bolj pozno poleti, da bo le vreme O.K.

Snežinka

(odgovor članu snežinka *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   S koliko starim dojenčkom na dopust?
31.5.2005 9:15:27   
AnBan
Mi smo lani šli s 3mesečnim na Pag:morje: in sploh ni bilo nobenih problemov...potovali smo ponoči, tako da je itaq spal, dol sva pa bila v senčki, jedel je kadar je hotel, spal ravno tako, šli smo pa konec avgusta... pa saj ni treba it ravno v tahudi sezoni, če je taka želja greš lahko tudi še v septembru na morje:morje:, je še dovolj toplo in takrat bo tvoj mali tudi že dobre 3 mesece star.

(odgovor članu snežinka *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   S koliko starim dojenčkom na dopust?
31.5.2005 9:23:07   
snežinka *
Septembra mora Pia v šolo.Razen če bodo v šoli razumevajoči in se bo dalo zmenit.

(odgovor članu snežinka *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   S koliko starim dojenčkom na dopust?
31.5.2005 9:47:54   
Anonimen
Pojdi mirno na dopust,tudi,če je tako majhen.
Uživajte vsi-dojenček ni iz stekla,vročina bo tako na morju kot pri vas doma.

(odgovor članu snežinka *)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   S koliko starim dojenčkom na dopust?
31.5.2005 9:53:45   
kalimero
Zakaj pa ne? Brez skrbi pojdite in uživajte!

(odgovor članu snežinka *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   S koliko starim dojenčkom na dopust?
31.5.2005 10:13:48   
cmokec
Mi smo septembra odšli na dopust, Sara je bila pa stara 4 mesece in je bilo super.

(odgovor članu snežinka *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   S koliko starim dojenčkom na dopust?
31.5.2005 12:31:05   
pravljica
pri nas bo tudi tako...rok imam 5.7., dopust je že rezerviran zadnje 14 dni v avgustu (gre tudi malečka septembra v šolo)...če bo z nama s pikecom vse vredu glede zdravja, me noben ne prepriča, da ne gremo...so me v to prepričali 1. in mi je še zdaj žal tistega poletja brez morja...tako mirno res ni bilo nikoli več

(odgovor članu snežinka *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?