|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   borbe za žlico
19.8.2009 14:07:23   
Čebel@
moja 6m stara user posted image  je do sedaj tko lepo jedla in usta odpirala,sedaj je pa vse drugo bolj zanimivo kot žlica.....kakšen dan full poje,kakšen dan jo pa "skoraj prisilim" da poje 3 žličke......žlico mi puli iz rok in ji pusti(pomagam seveda) da da sama v usta ampak se vedno rukne v dlesen in je jok.......dejte me potolažit,da je to normalno in da mineuser posted image

< Sporočilo je popravil majchy23 -- 19.8.2009 14:08:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: borbe za žlico
19.8.2009 14:31:27   
miapia
Mi smo tudi včasih zelo lepo jedli kosilo, kar goltali. Stari smo 7,5 mes. Nisem vedela, kaj naj naredim. sedaj sem nehala miksati hrano in jo speštam samo z vilico, meso pa sesekljam. Prestavila sem tudi kosilo naprej, ker ni toliko lačna, da bi pojedla več kot 5 žličk.
Potem se pa hecamo, pa čakamo, pa enkrat z žličko, drugič z vilco itd. Res upam, da bo minilo.
Včasih ji pa sadje ni več šlo, sedaj ga pa kar lepo je. Ali samega, ali z jogurtom, skuto, kosmiči, mlečnimi kašicami.
Kar ji gre pa lepo v rito, je pa seveda flaška.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: borbe za žlico
19.8.2009 14:46:54   
Hope2
Naš ima občasne napade, da noče žlice. Če vidi žlico zapre usta in se obrne vstran. Potem mu probam dat z roko in sprejme, pravtako sprejme, če mu pustim da sam je s svojimi rokami. 

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: borbe za žlico
19.8.2009 16:05:18   
soncica01
pri nas je isto - na začetku full lepo jedla. Vsem sem se pohvalila :)), sedaj zadnje čase je pa groza. Kar stran začne gledat, glavo obrača v vse smeri, usta zapre in spušča glasove protesta :)) Prav izčrpa me samo hranjenje. Potem jo dvignem, da kupček podere (včasih ga, včasih ne), dam ji malce za pit da se odžeja, potem pa spet v stolček in jo hranim. Seveda se kosilo že precej ohladi (kar ni fajn, če je recimo krompir) in včasih nadaljuje s hranjenjem, včasih pa ne. Ne vem zakaj to. Ali je morda zaradi zobkov, sedaj so ji začeli poganjat, kar dva naenkrat. Upam, da mine.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: borbe za žlico
19.8.2009 20:15:03   
kajajaka
Pri nas jemo s tremi žlicami- dve ima ona v vsaki roki po eno, s tretjo se pa jaz trudim kaj v usta zadet, ampak tako malo odpre, da mi redkokdaj uspe user posted image
Ne sekiraj se, bo že. Pa plastične žličke nabavi, bo manj bolelo, če se bo kresnila z njimi po dlesni...

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: borbe za žlico
19.8.2009 20:40:45   
onur
pr nas se mora pa nujno s kakimi kockami ali s čim drugim igrat in nato odpira usta, drugače ne

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: borbe za žlico
19.8.2009 21:17:10   
tasa.m
IZVIRNO SPOROČILO: onur

pr nas se mora pa nujno s kakimi kockami ali s čim drugim igrat in nato odpira usta, drugače ne


Prinas isto, važno da ima nekaj zanimivega v roki.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: borbe za žlico
20.8.2009 6:33:26   
ema111
IZVIRNO SPOROČILO: tasa.m

IZVIRNO SPOROČILO: onur

pr nas se mora pa nujno s kakimi kockami ali s čim drugim igrat in nato odpira usta, drugače ne


Prinas isto, važno da ima nekaj zanimivega v roki.


Pri nas isto in še  polno zanimivega na mizici.

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: borbe za žlico
20.8.2009 6:47:15   
Čebel@
imava plastično žličko,ampak ji en zobek ven rine in se vedno tja suneuser posted image ......zvečer je bilo isto kot pri kosilu-usta tišči skupaj.....vsake toliko je zašel palček v usta in takrat sem lahko jaz še žlico uturila.......ah  sej bo......vidim pa da je kar nekaj takih ki se jim glih ne da "ubadat" s hrano

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?