|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   terme3000 ali panonske terme
3.7.2009 16:24:33   
princeska29
a so to iste terme ali različne??mi smo bili pred dvema letoma mislim da v panonskih termah pa sem zdaj malo pregledovala net pa je vse drugače???a se je res v zadnjh dveh letih vse spremenlo?rada bi otroka peljala malce v toplice pa ne vem v katere a imate kakšen predlog??pa da  bo cenovno ugodno!imeli pa bi karto s kosilom!!a ima gdo kakšno idejo!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: terme3000 ali panonske terme
3.7.2009 16:42:46   
Barbara111
mi smo danes prišli iz term Lendava ali PANONSKE TERME res smo se imeli super,ampak v 4 letih se ni nič spremenilo .Pojdita raje v terme 3000,je vsega več.Moje mnenje.Imej se lepo!

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: terme3000 ali panonske terme
3.7.2009 16:48:21   
nbiba
Priporočam Terme 3000 in hotel Livada- zakonuser posted image

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: terme3000 ali panonske terme
3.7.2009 18:40:38   
Paštetka
Panonske terme je BILA blagovna znamka oz. skupno ime za 5 term: Terme Radenci, Terme 3000, Terme Lendava in Terme Ptuj, Terme Banovci in hotel Jezuralem.

Izraz Panonske Terme se več ne uporablja oz. ga več ni. Terme Radenci so postale spet zdravilišče Radenci in vsake terme so po novem vsaka zase. TErme 3000 pa imajo hotel Termal, hotel Ajda, hotel Livada, bungalove (s slamo krite hiške), Prekmursko vas - apartmajsko naselje in kamp.

user posted image





_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: terme3000 ali panonske terme
3.7.2009 18:43:26   
Paštetka
Princeska, koliko sta stara otroka? V Termah 3000 je vsak dan animacija na bazenu, v športnem parku in v Viki otroški igralnici. Otroci imajo različne tematike od gusarjev, indijancev, cirkuške zabave, kuharske zabave.... igre na bazeni,mini olimpisje igre, ter druga športna udejstvovanja. Vsak teden je tudi predstava Dogodivščine štrka vikija, dodatno pa bo z drugim tednom v programu še ogromno več zabave za otroke.

Seveda je pa tudi animacija za odrasle. user posted image

Za vsa morebitna vprašanja so vam z veseljem na razpolago na: animacija@terme3000.si ali na 02 512 2156 user posted image


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 3.7.2009 18:44:11 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: terme3000 ali panonske terme
3.7.2009 19:25:40   
azik
Priporočam vam vse razen Term 3000 katastrofa pravkar sem v tedniku Vesnik prebrala ,da se je v hotelu Livada zrušil strop, prezračevanje odpovedalo, balkonska vrata...cene pa visoke kvaliteta oz usluge pa ...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: terme3000 ali panonske terme
3.7.2009 20:03:02   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: azik

Priporočam vam vse razen Term 3000 katastrofa pravkar sem v tedniku Vesnik prebrala ,da se je v hotelu Livada zrušil strop, prezračevanje odpovedalo, balkonska vrata...cene pa visoke kvaliteta oz usluge pa ...


jaz ne bi takole sodila, če ne bi videla in točno vedela o čem se gre. Kaj vse napišejo in napihnejo mediji, pa si lahko misliš...

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 3.7.2009 20:06:44 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu azik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: terme3000 ali panonske terme
3.7.2009 20:49:25   
staši
Mi gremo v nedeljo v Banovce , cenovno zelo ugodno ,oba otroka zastonj ,smo v hiški zraven hotela in imamo PP v hotelu ...otroci pa imajo vsak dan animacije in bosta Banovska gusarja ...komaj čakata ...pa midva z možem tudi...

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: terme3000 ali panonske terme
3.7.2009 21:26:00   
PAJO
mi smo ravno včerej prišli iz moravskih toplic,terme 3000 in bili smo
v hotelu termal in je blo res fajn.kopali smo se v termah 3000 ampak
zdej še ni blo tolk velik otrok in družin,bolj starejši so bli,moj je reku da
se počuti kot da bi bil v domu za ostareleuser posted image user posted image user posted image

drugač je blo pa super pa hrana tud dobrauser posted image

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: terme3000 ali panonske terme
9.9.2009 14:10:20   
Anonimen
Mene pa zanima, ali ima kateri od teh hotelov (Prestige, Ajda...) direktno povezavo z vodnim kompleksom? Namreč, meni je všeč tista ideja, da greš kar v plašču iz sobe v bazen. Ali so bazeni čisto posebej?

(odgovor članu PAJO)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: terme3000 ali panonske terme
9.9.2009 16:51:59   
nbiba
Terme 3000 so mejčkeno stran od hotelov in moraš ven iz hotela, da prideš tja. Livada Prestige ima pa tudi svoje bazene (se mi zdi da 2 notranja in tri male zunanje), kateri so pa veliko bolj čisti kot Terme 3000, pa tudi gužve ni hude. Samo z dvigalom se pelješ dol in si že na bazenu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: terme3000 ali panonske terme
9.9.2009 21:09:13   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: nbiba

Terme 3000 so mejčkeno stran od hotelov in moraš ven iz hotela, da prideš tja. Livada Prestige ima pa tudi svoje bazene (se mi zdi da 2 notranja in tri male zunanje), kateri so pa veliko bolj čisti kot Terme 3000, pa tudi gužve ni hude. Samo z dvigalom se pelješ dol in si že na bazenu.

To pa ne vem če drži.Mislim da so vsi hoteli povezani z podzemnim hodnikom.Jaz sem bila v Livadi in ima res spodaj fine bazene, Ajda ima tudi nekaj svojega.Najverjetneje bo Paštetka najbolj točno povedala.

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: terme3000 ali panonske terme
9.9.2009 22:20:25   
Anonimen
mENE V TERMAH 300 ne vidijo več,ker je umazanija na višku.Tak,ko je tam po lulanju vse smrdelo,vsepovsod sami lasi...Ti bazeni so potrebni totalne prenove.Res.

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: terme3000 ali panonske terme
10.9.2009 9:42:20   
Metuljček Cekinček
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Mene pa zanima, ali ima kateri od teh hotelov (Prestige, Ajda...) direktno povezavo z vodnim kompleksom? Namreč, meni je všeč tista ideja, da greš kar v plašču iz sobe v bazen. Ali so bazeni čisto posebej?


Jaz priporočam Terme Vivat, ki so v istem kraju kot Terme 3000. Sicer ni toliko različnih bazenov kot v Termah 3000, ampak so hotel in bazeni novi in čisti, osebje zelo prijazno. Je tudi igralnica za otroke, za animacijo za otroke pa nisem prepričana, da jo imajo.

Definitivno lahko greš v plašču na bazen.

http://www.vivat.si/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: terme3000 ali panonske terme
20.9.2009 10:43:45   
Anonimen
Smo bili v Moravskih in prenočili v Ajdi. Moram reči, da sem bila kar malo razočarana - celoten kompleks (razen hotela Livada) potrebuje temeljito prenovo. Na zunanjih bazenih v Termah sem na parih mestih videla, da je vse tako zarjavelo, da se bo kar podrlo, okna niso bila umita že bogvekoliko časa, ploščice ob nekaterih bazenih tako drsijo, da je joj, veliko stvari je polomljenih, nevarnih... Da ne govorim o reševalcih - jaz jih nisem videla nikjer, oziroma tisti, ki so bili, so skoraj spali. Do nadaljnjega v Moravce torej ne gremo več.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: terme3000 ali panonske terme
21.9.2009 21:52:26   
darja72
Jah, reševalce smo tudi mi (ne)opazili. Nam je bilo sicer luštno, ampak umazano je pa res kar precej.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?