|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dooolgiii dnevi po ET
31.1.2009 7:32:37   
Vitaebella
Ker vidim po forumih in različnih portalih, da trenutno veliko punc prebija dolge dneve po ET, sem odprla novo temo, da se bodrimo, govorimo o občutkih, telesnih spremembah in kmalu o pluskih.
Pridružite se mi! (Drugače smo pa tudi zelo "dejavni" na temi IVF/ICSI januar2009)

Jaz sem danes 6 dan po ET (nedelja je bil dan ET, tj. dan 0). dan testa 9.2. To je moj 1. IVF postopek (dr. Reš). Prve dni sem bila zelo napihnjena, spodaj me je pikalo in na trenutek zbadalo, kot krči. Včeraj se je umirilo. Imam še vedno napihnjen trebuh, povečane, napete, boleče prsi-vendar veliko manj. Veliko hodim na stranišče, izcedka še nobenega. Včeraj sem tokom dneva imela ves dan vročino od 37 pa do 37,4, danes zjutraj sem si pa izmerila bazalno temperaturo v postelji in je pokazala 36,8. Ponovno sem si jo izmerila pol ure kasneje in jo imam spet povišano 37,2.

Srčno upam, da bo teh 14 dni hitro mimo, ker je za psiho tole čakanje najhujši del celotnega postopka (raje si dam 100 injekcij in grem na 50 punkcij, kot da čakam, čakam, čakam, grrrrrrr.)

Vsako jutro me prime, da bi že naredila test, pa se spomnim naših veterank s portala, ki delanje testa pred 12 dnem celo prepovedujejo.user posted image

Srečno vsem, brez izjem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
31.1.2009 8:59:45   
Anonimen
Dolgi so dnevi, imaš prav. Jaz sem imela transfer v četrtek, test pa imam 10.02.

Enako kot ti samo lulam, hodim krast priboljške v kuhinjo in sem čisto živčna. Je pa to moj tretji ET. 

Vgnezditev je menda nekje četrti dan po transferju. Temperature si ne merim, ker sem že rez tega dovolj na trnih. Joj, kaj bi dala, da bi uspelo!

Srečno!

(odgovor članu Vitaebella)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
31.1.2009 10:17:46   
pupa_b
Oj, kako fajn, da ste naredile to temo! Na temi IVF/ICSI januar se sploh ne znajdem, čeprav berem nekaj ... :-)user posted image

No, jaz sem imela transfer tudi v četrtek (MB) - 1. ICSI. Takrat sem še imela napete prsi, malo me je špikalo v jajčnikih (po punkciji fasala hiperco). Včeraj, torej dan 1 po transferju, sem imela zvečer napad joka, jem itak skoz nekaj, čakam in čakam in čakam in razmišljam in razmišljma pa vsako sekundo. Še ponoči!!!!

No, danes sem se zjutraj zbudila brez nekih fizičnih občutkov, mislim na kake bolečine prsi ipd. user posted image

Kaj to pomeni, punce moje?

Je vse ok, bi morala kar koli čutiti???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
31.1.2009 13:04:26   
Rakica_80
Jooooj punce, naj vam mine teh 14 dni čim prej, ker to mora biti res zoprno čakanje!!!
Mene še to čaka enkrat aprila mesecauser posted image , ve boste že veseleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
31.1.2009 14:15:33   
Serendipity
Uh, še ne dolgo nazaj sem bila na istem. Čakanje dobesedno ubija. Ampak  - heads up! Pozitivno mišljenje, pa držim pestke, da bo ogrooomnooo pluskov.
Kar se pa tiče znakov - po mojih izkušnjah, ne šteje nič. Mene so prsi nehale bolet nekje 6-7 dan po Et-ju (itaq panika na celi črti), krče sem imela grozne kot pred tanajhujšo M, ampak na koncu pa je vseeno bil prelep user posted image

Wish you all the best luck! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
31.1.2009 15:55:21   
Vitaebella
Draga Pupa,

prebrala sem že cele študije v zvezi s fiksnimi simptomi, ki pričajo, da je prišlo do vgnezditve. Vendar ni nobenega pravila. Čisto vsaka ženska reagira po svoje in tisto, kar velja zame, ni nujno, da velja tudi zate.

Jaz sem že tudi čisto napsihirana. Pa saj bo, če ne tokrat, pa čez nekaj mesecev. user posted image user posted image user posted image  

P.s. Serendipity...čestitam!!! Imaš enega sončka ali si nosila dva? Kateri dan si pa ti delala test po ET?




(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
31.1.2009 16:12:10   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Vitaebella

Jaz sem že tudi čisto napsihirana. Pa saj bo, če ne tokrat, pa čez nekaj mesecev. user posted image user posted image user posted image  

P.s. Serendipity...čestitam!!! Imaš enega sončka ali si nosila dva? Kateri dan si pa ti delala test po ET?




Nosila sem dva sončka... En se je prijel, drugi pa na žalost ne...

Beta  je na 14. dan po ET bil 1906, potem sem čez dva tedna na UZ-ju zagledala utripanje enega srčka. Sem pa imela srčo, ker je bil to najin prvi ICSI.

Psiha pa v teh dveh tednih j* sto na uro. Jaz sem bila en teden po ET doma, nato pa nisem več zdržala in sem raje šla v službo. Sem pa delala vse na easy...
Se pa strinjam, da znakov pravzaprav ni. Oz so enaki znakom prihajajoče M...

Naj vam čimprej minejo tile dnevi in vas razveselijo s čudovitim user posted image user posted image

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
31.1.2009 17:55:40   
koala
Oj punse, vem kako se počutite, sem sama tudi to dala skozi, s tem da sem imela še "srečo" da sem imela krvni test na 16. dan, ker je bil 14 dan soboto v Lj pa med vikendom ne delajo testov. Sem pa bila pridna in se vzdržala urinskega testa do takrat.
No v ponedeljek bo "rezultat" upihnil prvo svečko.

Znaka pa ni bilo niti enega, tako da samo pogumno in pozitivno.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
31.1.2009 19:33:16   
spelka12
Veliko sreče in mirne živce vam želim. Sploh tistim, ki ste prvič v postopku. Vem , kako je to. V sredo se vam pa pridružim.
Glede znakov je pa res, nikoli ne veš a so pravi a ne. Rajše se sprostite, uživajte z user posted image  in božajte trebuhe.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 8:40:54   
Vitaebella
Dobro jutro,

naredila sem velikoooo napako in v tem jutru potočila kar veliko solz. Zjutraj so mi usahnila prsa (ne čisto do konca), zato sem v paniki šla delati test  First sign (neumnica!!!). danes je 7. dan in je bil seveda negativen. Tole me je tako napsihiralo, da se že jočem zadnjo uro.

Sem zelo žalostna in hkrati jezna na sebe, da sem se prepustila šibkosti in šla delati test. ne naredite iste napake!!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:00:42   
mlinčka
Vita user posted image , res si ga mal pobiksala, ampak zdej ni kej. Jasno ko beli dan, da rezultat ni realen, ne pomeni nič, zato se prosim potolaži. Sej veš, da ni od tega nobene koristi. Predlagam en sprehod lepo na izi. Pa sproščat in razvajat se na vse možne načine. Znake pa res pri miru pusti. Pri meni se ni dogajalo ama nič posebnega in izrednega, sploh kar se joškovnega področja tiče. Občutljive bradavice mogoče, drugače pa nič. To je res tolk različno, da se niti slučajno ne moraš na nič zanašat. Še dveh nosečnosti pri isti ženski se ne da primerjat, kaj šele pri različnih. Vem, da je muka, ampak si vedno bližje, zato zdrži!



_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:01:09   
Anonimen
Test je 14 dni po punkciji, bimba! Itak da nimaš za kaj jokat, ker je bil test nesmiseln, normalno da je bil negativen. Drugače pa so tudi meni prsa usahnila, pa sem komaj 3 dni po transferju.

Jooj, še 10 dolgih dni!

Pogumno in prste stran od testov!

(odgovor članu Vitaebella)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:15:40   
blanč
Vitabela jaz te razumem, ker sem tudi jaz vedno začela dela delat teste že zelo zgodaj. Držim pesti, da je bil - zaradi prezgodaj delanega testa in bo naslednji en velikuser posted image user posted image .

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:22:33   
Vitaebella
Blanč in vsem puncam hvala, ste me malo potolažile. Vročino imam pa še vedno 3. dan povišano (danes 37,1). Blanč, tebi se je kdaj potem iz minusa naredil plus? Joj, naj me kdo uspava do petka.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:26:22   
blanč
Ja 2x, prvič, se je vse končalo 16 dan po ET, zdaj pa še kar traja in upam, da vsaj še 5 mesecevuser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:33:35   
Vitaebella
A hočeš povedati, da ti je prvo pokazal minus in nato plus? Kateri dan si pa prvič delala test? Vročino še imam pa vedno, madona (danes 37,1).

Šla sem pa delati test zaradi sanj, ki so me totalno napsihirale. Pred slabima dvema letoma je  umrla meni zelo, zelo draga oseba in danes ponoči sem jo prvič, odkar je umrla, sanjala, kako me je ta oseba poljubila v znak tolažbe. Sem se vstala, prijela za prsi, ki so usahnila in letela na stranišče delati test.

neumno, vem...do skrajnosti.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:35:01   
Vitaebella
Blanč, čestitam za pikico user posted image .

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:39:07   
pupa_b
Vita, tvoje sanje so bile dober znak. Ta oseba te čuva in boš videla, da bo ...user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz danes prsi ne čutim sploh. Danes še manj kot včeraj. Amapka še dobro, da ste me punce tukaj porolažile.

Danes je tretji dan - KOMAJ!!!

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:41:24   
blanč
Pa rečmo za dve pikiciuser posted image .
Pokazal user posted image  8 dan ampak baby chek, ki prej pokaže pa še ta tako rahlouser posted image , da sem samo jaz vidlauser posted image user posted image user posted image
Nisem imela pa čisto nobenih znakov... Prsa so me šele zdaj začela mal srbet in se napihovat. Sem pa šla raje kri dat in to 7 dan in je bil bhcg 42.
Jaz ti priporočam, da počakaš, če lahko. Je pa tako, da ene so zelo disciplinirane in lahko počakajo veliko pa nas je takšnih, ki ne moremo, samo, da tega ne objavljamo na veliko, ker pade ogromno kritik in ... Je že tako, da ljudje smo si različniuser posted image ...

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:47:28   
Vitaebella
Celo dve pikici? Čestitam!!!

Ja, druge ne bo, kot da počakam. Po moje bom odšla kar na krvni test naslednji petek, da razblini vse dvome.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:53:16   
pupa_b
Vita, a maš ti tudi dve pikici? Meni so samo eno dali ... Kje pa ste kaj? Mislim v katerem centru? Jaz sem v MB.

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:55:30   
Vitaebella
 

ja, jaz imam tudi dve pikici (upam), sem pa pri Dr. Rešu.


(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:57:34   
pupa_b
Koliko si pa stara, če smem tole vprašat? Jaz bom aprila 30.

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:58:09   
Vitaebella
jaz sem pa malo čez 30.

(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dooolgiii dnevi po ET
1.2.2009 9:59:13   
pupa_b
Držim pestke!user posted image user posted image user posted image  Jaz moram pa čakat še do 11.2. - uuuuuuh user posted image

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?