|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtanje po nosu
3.9.2009 12:05:55   
romy27
Pozdravljene,

pred kaksnim tednom je zacela moja 14.mescna deklica vstavljat prstke v nosek in usesa;in tako mocno si jih pristiska v nosek, da ji pritece kri..bolj kot ji umikam prstke,bolj si jih tlaci..

prosim za nasvet kako ukrepat in zakaj naj bi to delala?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtanje po nosu
3.9.2009 12:08:40   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: romy27

Pozdravljene,

pred kaksnim tednom je zacela moja 14.mescna deklica vstavljat prstke v nosek in usesa;in tako mocno si jih pristiska v nosek, da ji pritece kri..bolj kot ji umikam prstke,bolj si jih tlaci..

prosim za nasvet kako ukrepat in zakaj naj bi to delala?

lp


kako ukrepat? ja, ko vidiš, da prste tišči v razne luknje, jo primeš za roko, odstraniš prste iz odprtin in odločno rečeš: Ne, to boli. OZ,. nekaj takega. To bom morala ponoviti morda tudi 685-krat, ampak enkrat bo nehala. lahko pa tudi samo gledaš, kako prste tlači v odprtine in ji posledično teče kri.

Kako pa ti ukrepaš?

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtanje po nosu
3.9.2009 12:12:12   
romy27
sej sm napisala kako ukrepam!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtanje po nosu
3.9.2009 12:14:10   
grahek85
Dokler jo ne moti, da ji potem kri teče, niti ni veliko za narest, se mi zdiuser posted image Prej ko slej se bo naveličala ali jo bo pa kri začela motit. Več kot to, kar že počneš, se pa verjetno ne da. 

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtanje po nosu
3.9.2009 12:18:38   
Anonimen
"flajštre" na prstke?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu grahek85)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtanje po nosu
3.9.2009 12:19:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

"flajštre" na prstke?user posted image user posted image user posted image


ja, bravo ali jih lahko s poprom namažeš...ali pa s pelinom, skratka, z nečim, kar ji ne bo prijetno. user posted image  to je ideja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtanje po nosu
3.9.2009 12:23:25   
Anonimen
ja, lih to mo je padlo na pamet. pa predvidevam , da si vtika samo kazalcke. in mali oblizek nima kaj skodit. ker mislim da je premajhna, da bi razumela da ne sme. ali pa tudi ne. ce si si kdaj grizla nohte, ves kako izgleda navada.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtanje po nosu
3.9.2009 12:24:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

"flajštre" na prstke?user posted image user posted image user posted image


ja, bravo ali jih lahko s poprom namažeš...ali pa s pelinom, skratka, z nečim, kar ji ne bo prijetno. user posted image  to je ideja user posted image

pa pojma nimam s5. al je to cinizem al se res strinjas. ker tole s poprom je mal huda. zato predvidevam --->cinizem

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrtanje po nosu
3.9.2009 12:24:53   
Anonimen
Nohtke strict,da si nosnice tezje rani.Je pa seveda tezko,ker,bolj ji bos prepovedovala,bolj jih bo tiscala.Vsaj moja je taka,pri probavanju kamenckov,listov,cikov...jo ze mineva,na sreco.
Se bo pa slej ko prej navelicala oz.pozabila,ker bo prisla na kaksno drugo "duhovito"domislico.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrtanje po nosu
3.9.2009 12:57:03   
mika
Naša je sicer že večja, pa si tudi včasih rovari in potem ji teče kri. Samo ona takrat ful zapaničari, ko vidi kri, tako da nima prstkov non stop v nosu.

Kaj naj narediš? Speri ji nosek s fiziološko ali očisti z vlažilnimi robčki. Očitno ima takrat notri kakšnega šmrkolina, ki jo tišči, ker s čistega miru si ne bi  rovarila noter. Meni naša  reče, da ji očistim nosek, da ji ne bo kri tekla.

< Sporočilo je popravil mika -- 3.9.2009 12:59:31 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrtanje po nosu
3.9.2009 13:05:29   
mika
Pa še to....da te ne bo kap, če je boš kdaj zjutaj našla krvavo bo obrazu. Mene je skoraj.....na rjuhi poleg nje sem videla rjavo kapljico, mi seveda ni bilo jasno od kod, pogledam hčerko, ki je imela.....ne prtiravam....cel obraz krvav... od čela do brade... že strjene krvi. Prvo sekundo me je popadla taka groza, naslednjo sek. pa sem se spomnila, da ji je en teden prej (takrat prvič) tekla kri z nosa, pa še lepo je dihala.
Potem, ko se je zbudila, sem ji z vlažilnim robčkom očistila obraz (sem ji rekla, da ji je z noska malo kri tekla), ker če bi se takrat videla, bi bilo joj. Ko ji je prvič kri tekla in ko je videla svojo kri, je tako zagnala, da sem jo komaj pomirila.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?