|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 15:15:11   
zi&mm
Olla,

kdaj ste ve začele vašim :duda: dajat čajčke za pit? Katere pa? Žigec papa joško a vendar mu sem pa tam dam malo prekuhane vodice, ker se mi zdi kr žejen pol je pa mir...

Pozdravček,

:metulj: Mili & :duda: Žiga
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 15:17:35   
Anonimen
Že v prvem tednu: janež, kumina in kamilice. Potem pa zaradi krčev komarčkov čaj. Zdaj pa smo na zeliščnem in malina/šipek. Vse je pil, razen zadnjega, mu ni najbolj všeč.

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 15:29:04   
total
Že kmalu komarčkov čaj in ga še danes obožuje.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 15:34:16   
Maxica
Jaz mu ga brž nisem dajala, sem ga pa začela enkrat okrog enega meseca, in sicer najprej kamilice, potem pa bebe čaj. Sedaj pa kar kakšen komarčkov ali kaj podobnega.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 15:37:03   
Anonimen
Po 3. mesecu, navadno prekuhano vodo.

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 15:46:48   
Ninica
Mi smo začeli dajat po 3. tednu, pa še to zaraadi krčkov. Bebe čaj ali pa Hipov (kamilice, komarček, janež).

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 15:48:53   
Anonimen
Jaz bi kar ostala na prekuhani vodi. Mi uvajamo po novem navadno prekuhano vodo in sicer je vsak čaj in vsak sok čedalje bolj zmešan z vodo. Smo pa še vedno srečni, da sploh kaj spije.

Bojana

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 15:50:52   
Anonimen
prvič sem ga dala, ko je bila stara ene 14 dni in to komarčkovega in ga ima še sedaj rada.

lp

Nina

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 16:28:57   
Anonimen
Če polno dojiš, ne rabiš nobenih čajev. Prednje mleko je za odžejat, zato je treba otročka v vročini večkrat pristaviti. Naš ni pil ničesar razen mojega mleka do napolnjenega šestega meseca.

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 16:36:28   
ZARA
Jst tud zelo zgodaj,po 14 dneh,ker ni dojena...najraje je imala Komarčkov čaj,potlej pa gozdne sadeže...zdej ma najraj kompot!

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 16:45:16   
dory
Pr nas je tud zlo zgodi dobil caj...tudi ni dojen..pa tud ce bi bil bi mu poleti vsekakor dodajala caj...meli pa smo komarckov caj...od hippa...se danes :)..sam menjam okuse:)

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 17:01:21   
spacey
Mi smo tudi takoj začeli s čajem (pri 1 tednu), sam kaj ko ga ni maral. :zmeden: Najprej sem mu kuhala kamilica + kumina + janež, pa nič! Da vidiš izras na obrazu. 8) ..pol Rooibos čaj (priporočajo za kolike in dojenje), pa tut nič! ..pol smo obupali! ..pol smo pa 1x probali "super flaško" (Chicco Primigiorni) in glej ga zlomka, ta mauček je začel pit čaj in tako smo kupli Komarčkov čaj (Hipp). Pije pa po tej flaški vse...mleko, čaj in vodo. :bravo:

Lp
:kuza:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 18:42:37   
dory
Ja spacey tale flaska od chiccota je bla tud pr nas najboljsa...edina,s katere je nas sibek nedonosencek sploh lahko vlekel...ampak pomoje liam ne pije hippovega caja zarad flase,saj je ta caj malo bolj slajsi in zato ima liam vecji tek po njem :);)

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 18:45:20   
spacey
Joj Teja, mislim da je prav tale flaška "kriva" da Liam pije čaj in zdej tudi vodo. Ko sem mu kuhala čaj sem mu ga tudi sladkala (meni je bil presladek) in ga ni in ni hotu pit, pa ne vem zakaj? :zmeden: No...konec dober, vse dobro. :)


(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 18:50:51   
dory
Ti cisto verjamem...kaksne flaske so dobesedno storaste in verjamem,da ne morejo vsi piti iz vseh...zato tudi jaz lahko pohvalim chiccotovo...se spomnim kako sem imela vse flaske kupljene od aventa..pol sem naknadno letela se po nukove...obnesle se niso niti ene niti druge,dokler mi v porodnisnici niso dali chiccotove,da bo mali ja jedel :)

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kdaj in kakšen čajček?
7.6.2005 18:55:35   
k1
tudi mi od začetka komarčkov! ga popije precej, sploh ko je vroćina!

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kdaj in kakšen čajček?
8.6.2005 9:48:30   
binica
Moja pikica tudi pije komarčkov čaj že od 2. tedna in ga ima rada, pijeva pa tudi midve iz Chiccove flaškice, ki je zakon!

Binica:muca:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kdaj in kakšen čajček?
8.6.2005 11:09:31   
spacey
Ja Teja točno tako, štoraste in iz njih dobesedno lije ven, ne pa teče ali pa kaplja. :grrr: Se mi je Liam skor zadavu 1x, ko sem mu po Nukovi flaški dala mleko za pit. :grrr: :hudicek: Si pa moreš mislit, da iz Aventove flaše ni hotu niti mojega mleka pit, po Chiccotovi pa je tako zagrabu in dobesedno goltal. :zmeden: 8)

Torej Chicco Primigiorni flaška = ZAKON! :bravo:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kdaj in kakšen čajček?
8.6.2005 15:38:34   
zi&mm
Od katerega proizvajalca pa ste vzele te komarčkove čaje?

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kdaj in kakšen čajček?
8.6.2005 15:50:24   
spacey
Hipp instant čaj... :) Dobiš ga v Mullerju, Intersparu, DMu...

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?