|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   st.čevljev..23 cicib. -geox ? nasvet
20.9.2009 10:10:35   
maktub
pozdravljene... včeraj sem nasemu fantu kupla geox supergice st 23 na katerih pise 15 mm... nisem mu jih pa probala saj ga ni bilo z nami in so mi bile tako lepe da nisem se mogla uprt:) .. strvar je pa taka...ciciban čevlje ima 23 st....in nogico sem mu na skatli izmerila 14 mm kar upam da je kr točno... problem je pa v tem da so te geox tako trde da enostavno nečutim kje ima prst in se bojim da jih ima čisto na koncu ker ko sem dala zraven čevlje so bli z cicibanovimi glih za glih.. ufaaa zdaj pa nevem kaj naredit ker sem mislila da bi imel te supergice za jesen...

a imate kake izkusnje z geox st?... prodajalka pravi da so geox namreč malček večje kot ciciban ....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: st.čevljev..23 cicib. -geox ? nasvet
20.9.2009 10:49:46   
ursi
Če lahko za njegovo peto daš svoj prst, ko ima obute superge, so mu dost velike. Nogico mu daj čisto naprej v čevlju in poizkusi.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: st.čevljev..23 cicib. -geox ? nasvet
20.9.2009 10:52:31   
Rožica I
Meni se zdijo Geox kar podobne oz enake ostalim številkam.

Recimo primerjava Geox in Nike:
- Geox 31.št. (zunanji podplat 22 cm, notranji 20,5 (tako piše na škatli) in
- Nike 31.št (zunanji podplat 22 cm, notranji 19 (tako piše na samem čevlju, na etiketi.)
Tudi po drugih številkah se razlikujeta (UK- 12/12,5 in US 13/13C).
Ampak lani sta mu bila oba čevlja prav .

Po moje si ok kupila, tako da se ne sekiraj user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: st.čevljev..23 cicib. -geox ? nasvet
20.9.2009 11:21:56   
maktub
ursi... ja to sem sprobala ampak je blago tako tsno on nogi da mi gre lih malo... joj prejoj...dala sem pa uložek ven in tamali je stou gor pa je blo do roba uložka recimo 1mc mogoče malo manj sam kaj ko tamali je neki njurkav pa nevem če je prav stal gor

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: st.čevljev..23 cicib. -geox ? nasvet
20.9.2009 15:43:37   
barbi007
Meni je prodajalka v Geox trgovini obrazložila takole:
-pri čevljih GEOX je obvezno potrebno ven vzet vložek
-otrok mora stopit na vložek tako, da ima peto čisto na robu vložka
-konec palca mora biti od sprednjega roba vložka oddaljen med 0,5 in 1 cm, odvisno, kako otrok lahko z njimi hodi
Prodajalka je še povedala, da geox-ke delujejo tako velike, ker so tako narejene, ampak v resnici niso. Mi smo našemu kupili za jesen športne geox-ke, sem mislila, da so mu vsaj za dve številki prevelike, ko pa je vzela ven vložek, pa je bilo 0,5 cm do konca vložka-pomeni, da so mu prav. Zimske pa smo kupili eno številko večje, ker baje mora biti 1 cm do konca fraj že zaradi debelejših zoknov.
LP

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?