|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa vi mislite?
8.6.2005 21:35:15   
Pikabu
Nekaj sem si "sposodila " s sosednjega foruma. Nisem brala odgovorov, le zgodbo. Meni kaj takega sploh na misel ne bi prišlo.

http://med.over.net/phorum/read.php?f=151&i=131919&t=131919
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
8.6.2005 21:45:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikabu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj pa vi mislite?
8.6.2005 21:49:12   
mtd
o šit
mah, ful bedni so takile dedi
je totalni idiot

grozno, ne vem, kaj bijaz naredila, sej men tud ne bi prišlo na pamet da bi ga takole ujela,
sam si je zdej sama naredila šit, ko mu nebi pisala, je mogoč ne bi varal
bolje ne dregat, če te ne srbi, ane?

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj pa vi mislite?
8.6.2005 21:50:23   
smrka
ceprav si nevem kako zaljubljen v svojega:love:nikoli neves ker ti to nebo povedal kaj se mu plete po glavi in kdaj si zazeli kake nove avanture. Bog ve koliko moskih je resnicno "zvestih" svoji zeni.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.6.2005 21:50:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikabu)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj pa vi mislite?
8.6.2005 21:51:32   
smrka
jest bi pa na njenem mestu sla na "zmenek" in mu v lokalu ali kjer koli sta zmenjena zlila kaj med gate prisolila klofuto in sla od njega. Starsi jo bodo sprejeli sigurno odprtih rok. On pa naj pride k pameti!!!! o hudica!!!

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj pa vi mislite?
8.6.2005 21:52:41   
Mariposa
Mislim, da če se greš taka preverjanja moraš biti pripravljen tudi na najhujše v nasprotnem primeru je bolje, da si še naprej zatiskaš oči.
Kaj bi pa naredila v tem primeru nimam pojma. Predvidevam, da bi se odpravila v lokal, kjer bi se znašla čisto "slučajno", zaigrala presenečeno ženo, vprašala kaj dela tam in kar prisedla. Po moje bi prav uživala, ko bi ga videla "švicat":hudicek: Kaj takega mu pa sigurno ne bi oprostila, ker očitno je samo vprašanje časa kdaj bi/je prevaral:zmeden:

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj pa vi mislite?
8.6.2005 21:55:07   
muki1
veš kaj pikabu,jaz raje na Rr šetam in se imam kar fajn, to je že preveč kruto. Sicer pa bi ji jaz svetovala naj gre na zmenek če ma jajca, če pa bi se meni to zgodilo, bi jih verjetno negdo izgubil,jajca mislim....
Nevem če bi prenesla.....

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj pa vi mislite?
8.6.2005 21:59:20   
Pikabu
Jaz bi pa verjetno zadevo ustavila že na začetku. Ko tip ni pomislil, da bi bila žena, bi pač povedala resnico, kdo sem, če bi prišlo do te situacije. Tako daleč pa ne bi šla. V takih spletkah se tako rado vse vrne...

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj pa vi mislite?
8.6.2005 22:02:20   
Anonimen
Jaz sem šla pa malo brat odgovore, pa je menda to stara zgodba, objavljena že na več forumih in v revijah. Bi bila pa res lahko tresnična. In vsak je krvav pod kožo oziroma priložnost dela tatu. To so pregovori, ki niso izmišljeni, ampak so nastali po resničnih dogodkih.

(odgovor članu Pikabu)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj pa vi mislite?
8.6.2005 22:02:23   
Pikabu
Muki1, saj jaz tudi. Ampak mi je danes RR tako zelo počasi delal, da sem vmes tam malo brala in sem se ob tem kar malo zamislila. Predvsem o tem, kako malo zaupanja imajo nekateri, pa kako se ne znajo pogovarjat med seboj. Jaz takih stvari ne bi mogla na tak način reševati, jaz ne bi mogla biti tiho, jaz bi mu že prej tako "težila", da bi se o problemih pogovarjala. Če čuti, da od poroda dalje ni vse v redu, si ne more zatiskati oči in ga potem na take finte iskati.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kaj pa vi mislite?
8.6.2005 22:06:58   
Pupica
:)-:)-:)-:)-Kva nej rčem, nikoli ne veš s kom govoriš- tipkaš!:hudicek::hudicek::hudicek:
No pa sej to že veš;)
:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kaj pa vi mislite?
8.6.2005 22:13:01   
TaRe*
Ja,jaz bi na njenem mestu šla na dogovorjeno mesto.Pol pa naj sam ugiba med švicanjem....al mi je kdo(ona)povedala za zmenek,al pa sem jasnovidka.....

Sicer pa sama ne bi do tega prišla.Jaz ne znam imet skrivnosti pred mojim.Še darilo,ki mu ga kupim za RD naprimer,mu vedno dam prej,ker ne znam jezika držat:ups:...Taka sem...

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kaj pa vi mislite?
9.6.2005 9:22:06   
žužu
čakte mau!
zdej si pa zamislite, da bi dobile na majl pismo enega oboževalca. napisal bi recimo, da je že dolgo zaljubljen v vas, sicer zelo sramežljiv, čustven, da ima jahto pa vilo, pa ne ve, kam z denarjem ampak je tako žalosten, ker najbrž ne bo nikoli mogel ljubiti druge kakor vas. sicer ve, da ste oddane, toda rad bi vsaj prijateljstvo.
pa recimo, da ste se doma pred tem ravno sprle z možem, ga mate že nekaj dni malo čez glavo.
katera ne bi šla? na kavo mislim. pogledat kaj bi lahko imela, če seveda ne bi tako ljubila svojega moža.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kaj pa vi mislite?
9.6.2005 9:57:14   
Anonimen
Sem prebrala zgodbico mojemu :love:. Njegova izjava: naj se loči. Če je pripravljen iti na kavo, ni daleč do varanja. Slej ko prej bo do tega prišlo. Očitno je nima več rad, drugače bi v e-mailu to napisal neglede na druge potrebe.

(odgovor članu Pikabu)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kaj pa vi mislite?
9.6.2005 10:24:21   
zoya_
se strinjam z žužu... če bi pa ženski moški pisal, pa ne bi šla.... ja itak...:)-:)-
treba se je postavit v kožo moškega, jaz ne bi šla mojega preverjat, ker se mi ne zdi prav, pa tudi zelo pošten in odkrit je, včasih še preveč pove :)-:)- ;)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kaj pa vi mislite?
9.6.2005 10:26:35   
india
No, pred časom je moj mož dobil preko ene klepetalnice podobno pisarijo in se najprej nekaj časa z žensko pogovarjal, sicer ni bilo erotične vsebine, a mi je ta pisma pokazal. Čez kak teden sta se dogovorila za kavo in moj mož je pozabil na zmenek in ni šel. Nakar mu je ženska napisala nekaj v stilu,če se je ustrašil mene in on je povedal, da je bolj navdušen nad tem, da bi se dobili vsi trije, če gre res le za kavo.
Kmalu pa se je to dopisovanje prenehalo.

Na mestu te ženske, če je že rinila v tako nezavidljivo situacijo, bi jaz sedaj na zmenek šla. Če je lagal on in če je tudi ona vlekla bika za ušesa, naj stvar dokonča. Na konec koncev se bo zdaj tip po pravici posčutil na preizkušnji.
Ne vem, zakaj se ni znala možu približati na drugačen način???

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?