|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeča leča?
23.9.2009 10:14:24   
travica
Iz nje sem že skuhala juho in naredila zelenjavno lasanjo.
Kaj še?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeča leča?
23.9.2009 10:36:05   
Hope2
Meni je zelo dobro lečina solata. Samo jaz kuham samo zeleno lečo, zbiram pogum, da kupim še kako drugouser posted image . Skuham lečo, ko je že mal ohlajena dodam velik bučnega olja in kis, sol po potrebi, ter na zelo tanke kolobarčke narezano čebulo.
Skuham pa tudi mineštro iz leče, fižola, čičerike, koruze, graha, cvetače, ma vse kar imam pri roki
Dodam jo tudi k kakim zelenjavnim polpetom

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeča leča?
23.9.2009 14:12:44   
Jančika_
Ravno danes sem vložila oz. vkuhala enolončnico iz rdeče leče, pora, bučk, blitve in brokolija. Potem dodam samo še malo paradižnikove mezge in začimb, to je moja najljubša enolončnica.

Hope2, meni je rdeča leča veliko okusnejša kot zelena, pa še neprimerno hitreje se skuha, v 8-10 minutah.

Travica, kje kupiš rdečo lečo? Jaz sem jo zaenkrat našla samo v DM-uuser posted image .

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 23.9.2009 14:13:09 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdeča leča?
23.9.2009 14:49:30   
Hope2
Saj tudi zeleno skuham v 10 minutah. Sam jo prej namočimuser posted image

Bom šla kupit rdečo, da še zdaj ta malemu probam dat za jest. Se mi zdi, da sem jo nazadnje gledala v Kalčku. Sam ne me držat za besedo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdeča leča?
23.9.2009 15:49:39   
Jančika_
Aha, pa baje imajo tudi pri nas v Biotopicu (Kalčka nimamo). Bom šla  ob priliki pogledat.

Zeleno lečo sem pa zadnjič kuhala brez namakanja (sem se odločila v zadnjem trenutku, kaj bom kuhala) in sem skoraj rodila zraven, tako dolgo je trajalo. Bom drugič vzela ekonom lonec, če bo sila.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rdeča leča?
23.9.2009 17:17:28   
kaya2007
ja, jaz jo tudi kupim v kalčku..jo pa dajem le v solato ali mineštro, kaj drugega se še nisem lotila.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rdeča leča?
24.9.2009 9:57:48   
travica
rdečo lečo tudi jaz v dm-u kupujem

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Policistični jajčniki - pripravki za zdrav...
Policistični jajčniki so pogosta težava žensk, veliko preglavic pa jim povzročajo predvsem pri zanositvi. S hrano lahko ...
Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?