|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čevlji HOFER, LIDL
23.9.2009 14:34:33   
travica
ste jih že kdaj kupile in kako so se obnesli?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čevlji HOFER, LIDL
23.9.2009 15:23:40   
ribica.
sem kupila že večkrat in so se obnesli super. Otroci tako hitro prerasejo da se nimaš kaj bat. Kupila sem pa že zimske nepremočljive, prehodne, superge, sandale, škornje. Pa čevlji ki so do številk 24 se mi zdi, da so vedno tako fajn mehki. Skratka, jaz jih redno kupujem tam, ker se mi zdi škoda dajat celo bogastvo za čevlje, ki so v sporabi 3-4 mesece. Pa ne mislit, da kupim vsak čevelj, samo da je poceni, sploh ne!

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čevlji HOFER, LIDL
23.9.2009 15:27:17   
zvesta
Jaz jih redno kupujem v Hoferju. Prej preverim prožnost, material je vedno v redu. Smo bili za jesenske celo na fizioterapiji pohvaljeni, da so ravno to, kar bi naj otroček imel obuto.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čevlji HOFER, LIDL
23.9.2009 15:52:45   
lukec
Če misliš otroške, sem jih že kar nekaj kupila v hoferju in sem bila zadovoljna, pravzaprav sem šla z namenom, da kupim poceni športne copate za razbit na igrišču in kolesu pa so se prav dobro obnesle. Enako tud sandali in zimski škornji. Zase jih nisem kupovala.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čevlji HOFER, LIDL
23.9.2009 17:19:05   
*alja*
Adidaske za doma letat ji vedno kupim v Hoferju. Mi ni škoda pol 8-10 evrov po dveh-treh mescih ko jih raztrga in uniči (doma smo na vasi tako da je dost zunaj na travi in pesku)

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čevlji HOFER, LIDL
23.9.2009 20:58:34   
Onasiss
Da, že kupila... in da so ok....user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čevlji HOFER, LIDL
24.9.2009 9:56:34   
travica
no, te pa se bom v ponedeljek nacrtala v Lidlu

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čevlji HOFER, LIDL
24.9.2009 10:35:53   
špelin@
Večino čevljev za otroke kupim v Hoferju in so odlične kvalitete user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čevlji HOFER, LIDL
24.9.2009 11:00:27   
Raho
Za letat okoli hiše so čisto OK!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čevlji HOFER, LIDL
24.9.2009 11:27:29   
bori2
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Večino čevljev za otroke kupim v Hoferju in so odlične kvalitete user posted image user posted image user posted image


Tudi jaz tako. So usnjeni in lepo mehki. Pa še luštnih barva ponavadi.

Sem bila namreč včeraj v Cicibanu in je letos prava barvna katasrofa. Saj ne, da mi rjava, olivna in črna ner bi bile všeč, ma mojima škratoma niso,...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čevlji HOFER, LIDL
16.10.2009 7:10:14   
Urko15
Tako hitro, kot jih prerastejo je Hofer in Lidl kvaliteta čisto OK. Drugače pa se veliko najde tudi v Adidas Outlet v Celovcu, od superg do gojzarjev in trenirk

_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Več kot 3000 novih primerov kožnega raka l...
Ob svetovnem dnevu melanoma NIJZ opozarja na prekomerno izpostavljenost ultravijoličnemu (UV) sevanju, ki je glavni deja...
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?