|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj še naj???? NAsvet!
10.6.2005 20:04:23   
digi
Punce prosim za nekaj nasvetov.... Z mojim že eno leto :sloncek::sloncek::sloncek:, pa nič..... Sem bila pri G pred 3 meseci, pa je menda vse OK, če čez 3 mesece ne zanosim pa moram spet nazaj..... Zdaj pa me zanima kaj naj naredim, kaj naj jem ali ne vem.... tud vraževerne zadeve.... vse bom počela, magari bom prevale po :sloncek::sloncek::sloncek: delala:)))))

Prosim, pojma nimam kaj še naj :zmeden:

Pa pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj še naj???? NAsvet!
10.6.2005 20:40:48   
LONA13
Mogoče se bo čudno slišalo... Ne misliti na to a boš zanosila ali ne boš.. Če je fizično vse ok, je potem lahko psihična ovira,

sprosti se pa vama bo uspelo,.:bravo::bravo:

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj še naj???? NAsvet!
10.6.2005 22:04:15   
pika74
če ti kaj pomaga, ti povem, da pri nas delamo :duda: že debelih 5 let

moj nasvet, imejta se rada :love::love:

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj še naj???? NAsvet!
10.6.2005 23:51:23   
Anonimen
Kako je pa to lepo slišat :love:

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj še naj???? NAsvet!
11.6.2005 10:12:19   
digi
Uh, hvala punce.... Upam, da bo res tako.... Pet let res ne bi rada trpela:((((((

Držite pesti....

Pa če se katera kaj spomni, mi naj prosim sporoči!!!!!

Pa pa8)

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj še naj???? NAsvet!
11.6.2005 18:28:37   
Anonimen
Pri nama je enako. Trudiva se ze eno leto, zmenjena sva, da greva po dopustu na posvet k zdravniku, ce do takrat se nic ne grata.

Pestke za vse nas, ki cakamo na :duda:!:miska::miska::miska:

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj še naj???? NAsvet!
11.6.2005 22:44:46   
Anonimen
ČETRTI dan menstruacije je zelo ploden.Dokaz za to so moja Maška,Timi in Ajla:bravo:

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj še naj???? NAsvet!
12.6.2005 18:33:27   
digi
Hvala ****! Upam, da bo tudi pri meni tako.... Samo kaj, ko imam M na 40 do 42 dni že kakšnega pol leta. Prej sem jemala tabletke in pol leta po prenehanju jemanja so se ciklusi pač raztegnili na to dolžino.... G je rekla, da ni nič, če imam tako dolge cikluse, vendar seveda je tudi možnost za :duda: manjša....:( Ne vem kaj naj....

Držite pesti!!!!
:kuza:

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj še naj???? NAsvet!
12.6.2005 19:31:27   
Anitka
Hej Digi!

Pri nama mineva že drugo leto bojev, preiskav, operacije... in jaz sem se končno lahko dala na OFF. Poskušaj vse skupaj odmisliti - vem težko je, saj sem še pred dobrim mesecem živčkarila, jokala, obupavala - ampak poskušaj. Prepusti se poletju (upam, da se bo kmalu pokazalo v pravi luči) in želim ti, da tudi vama kmalu uspe.

:miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska:

LP,

Anitka:pika:

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?