|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jaz sem pa...
12.6.2005 11:10:59   
S22
po 50 dneh dobila:hudicek:!:((:(( torej danes. Boooooli zeloooo. Pa se pucat moram.:ups: Vceraj sem bla pa v planetu, pa v city parku pa je kr mrgolelo srecnic nosecnic:bravo::bravo::bravo:!! Saj vem jaz bom tud kmalu. Mogoce bo kaj ratalo v tuniziji od druge sobote naprej. Kaj pa ve kaj pocnete? Sem se pa razpisala a?:ups:
LP
Vas soncek(to sem za prijatelje),torej ve to ste:bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   jaz sem pa...
12.6.2005 11:13:16   
tinkatonka
Škoda :((:((:((:((:((

Ti samo probaj mal odmisliti, pa se zdaj na dopustu v Tuniziji cist odklopi pa veliko :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: in ni vrag, da domov ne boste prisli trije :)

Drzim pesti, da cimprej zagledas :modri::roza:!!

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   jaz sem pa...
12.6.2005 11:28:43   
aljča
Sonja verjetno boš prinesla domov pikico iz :morje:.Zato ti pa tle gor bomo držale ful velke pestke.:miska::miska::miska::miska::miska::miska:
:miska::miska::miska::miska::miska::miska:
L.p:Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   jaz sem pa...
12.6.2005 11:42:22   
Nyah*
Sonja, nic ne :((:((:((:((, ceprav je gotovo hudo!

Uzivaj na :morje:, veliko :sloncek::sloncek: in ni vrag, da domov ne prides :nosecka:!

Lepo se imej, zabavaj se, uzivaj zivljenje, pa bos slej ko prej zagledala :roza:!

Nyah

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   jaz sem pa...
12.6.2005 12:12:05   
lenika
Razmišljaj pozitivno. Še dobro, da je prišla sedaj in ravno takrat, ko boš šla v Tunizijo.

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   jaz sem pa...
12.6.2005 13:07:37   
Leni72
Bo bo, Tunizija bo! Kolegica je lani zanosila v Turčiji.:rozica::rozica:

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   jaz sem pa...
12.6.2005 19:58:15   
ROŽLE
Glavo pokonci pa bo.Na dopustu uživaj in ne misli na nič drugega.Jaz sem lani bila v Tuniziji tako,da ti moram povedati da je vse zelo lepo.Lepo se imejta in ko prideš pa bo vesela novica:duda:.Mi pa ko bomo ostale doma pa bomo držale pesti.:bravo::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   jaz sem pa...
12.6.2005 20:00:39   
S22
hvala az te lepe besede! Na dopustu bom mislila tud na vas,vam pa sporocim ce je kaj novega! Mogoce bo pa res da pridemo domov trije.:bravo:

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   jaz sem pa...
12.6.2005 20:12:45   
girly
:((:((:(( sonja

ampak, pogum, pogum punca! tud za nas bo prišel pravi čas...

veliko užitka, vesela, norčij na dopustu...

lep dan ;)
girly

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   jaz sem pa...
12.6.2005 20:17:34   
anajmad
Tud jst sem prejšnji mesec dobila:hudicek:po 35 dneh.Mi je kr mal narobe hodil,ker sem imela preglede v LJ.Pa sem vprašala g.,ki mi je odgovorila,da to delajo hormoni.Bolj se sekiraš,slabš je.Najbolje je,da se skuliraš,ne misliš na NIČ pa boš vidla,da bo ratal.
en lp:morje:D.

(odgovor članu S22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?