|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Počutim se izigrano,...
19.10.2009 9:19:02   
Bejli

Pozdravljene!

V srednji šoli sem prvi dan spoznala sošolca v katerega sem bila zaljubljena celo srednjo šolo. Na začetku srednje šole sva bila ene tri mesece skupaj(spogledovanje,poljubljanje-nič kaj resnega). Takrat sem imela fanta in ker je bilo mojemu sošolcu dosti da je druga violina mi je dal izbiro on ali moj fant. Odločila sem se za mojega fanta(kar obžalujem)sošolec pa si je poiskal drugo punco. Nato sem ga štiri leta po tihem ljubila ne da bi mu kaj rekla.
Nato smo končali srednjo šolo in vsak je šel svojo pot. Sprijaznila sem se da ga nikdar več v življenju ne bom več videla. Po cca 8 letih pa se srečava na facebooku. Najprej ga dodam za prijatelja, kjer me potrdi nato sem se z njim pogovarjala. Pogovarjala sva se samo enkrat. Pogovarjala sva se vse živo nato sva prišla do tega da mi je v življenju ok le da nisem mislila da bom še eno osebo ki jo imam zelo rada kdaj videla. Hotel je vedeti kdo to je, ampak jaz nisem mogla napisat da je to on. Nato mi je rekel da on še ni imel takšne situacije in da naj do te osebe pridem tako da mu napišem pismo, ali pa ko se bom z njim pogovarjala naj ga povabim na pijačo. Tako dolgo sva se pogovarjala da sem mu razkrila da je to on. On pa men da je vedel zakaj se gre. Nato sva se poslovila ker je končal z službo.
Čez dva dni mu jaz res napišem mail v katerem mu razkrijem čustva in ga povabim na pijačo, ter zraven napišem svojo tel.št.
In od tega je že 4 dni o njem pa ne duha ne sluha. Na FB imam občutek da se me izogiba(prej je bil vedno gorih).
Ne vem kaj sem naredila narobe. Počutim se kot da mi je pohodil srce. Nisem pričakovala da se nič ne bo odzval, pričakovala sem vsaj nekaj. Počutim se kot najstnica, sram me je da me je tako izigral.
Na FB se mi je resnično zdel iskren, potem pa tako hladen tuš. Dobila sem občutek da še tudi on vedno čuti do mene.
Pa ne me prosim napadat, ker tega resnično zdajle ne potrebujem.
Vem da sem naredila napako, da sem se spustila na tak nivo, ampak resnično se mi zdi da mi je z golimi rokami iztrgal srce iz telesa. Ne vem kako naprej. Počutim se tako nemočno,užaljeno, prizadeto,...
Hvala ker ste me brale,...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 9:21:42   
FLASK_A
Zakaj se tako počutiš? Saj si vedela v kaj se spuščaš, mar ne?

Kako pa je tvoje stanje sedaj? Poročena, samska? In on- je samski?


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bejli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 9:23:21   
bučkabb
glavo pokonci user posted image user posted image in z življenjem naprej kot da ga ne bi našla na tem FB, mogoče se ti tud mal izogibi FBuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Bejli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 9:23:32   
špelin@
Verjamem, da je tole bedna situacija user posted image user posted image user posted image
Ampak poskusila si, tako da si nikoli ne boš mogla očitati, da si skrila svoja čustva. Zdaj pa glavo pokonci, pogoltni dol tole grenko kepo in pojdi naprej user posted image


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 9:27:57   
tailor
mogoče si se  prenaglila z razkritjem čustev.lahko bi ga enostavno povabila na eno pijačo tako bi obujala spomine na stare čase in bi šele potem vidla kako bi se vse razpletlo.zdaj seveda ve kakšna so tvoja čustva in bi ti bilo še težje se videt z njim.pa nič za to ženske smo močnejše.
kaj na face booku se ne javi več?
počakaj da nardi on prvi korak.oz. ko ga vidiš spet gor ga vprašaj če si se mu kaj zamerla in ga vprašaj če lahko gresta na pijačo,saj nismo več otroci.lahko pa ima punco in je tako odreagiral???....srečno


(odgovor članu Bejli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 9:28:36   
Anonimen
hja...al je težko po vseh letih brat izlive čustev. Morda se pa on počuti izigranega - da ti je dober, ko ni drugih, tako za vmes, ko se pač spomniš. Morda se boji, da bo spet isto kot v srednji šoli. Morda pa rabi čas, da razmisli. Vem, da ti je hudo, samo jaz bi ga zdaj pustila čisto pri miru. Naj naredi, kar hoče. In če v tem planu ni tebe, se boš morala sprijaznit. Ti si zlomila njegovo srce, ne pričakuj, da ti ga bo spet takoj dal nazaj v varstvo. Žal...

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 9:30:00   
dysan
Ljubezen ne pozna meja in to kar si naredila (mu pisala), ni po moje nič narobe, samo vprešanje je (ker je 8 let kr dolga doba), kak je z njim, ima punco, ženo, družino, kr če slučajno ima družino mu je lahko zelo teško in neve kaj ti odgovorit in napisat....
Pusti času čas in boš videla kaj bo prinesel, kakorkoli se rešilo ti si si dušo olajšala in upam, da ti to nekaj šteje...
No vso srečo ti želim....

_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu Bejli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 9:37:05   
Bejli

Jaz sem samska, tudi on je. Rekel je da naj bi šel s punco pred kratkim narazen ker sta se non-stop kregala in da sta bila skupaj 3 leta od tega je bil srečen z njo samo eno leto.
Ko sva si pisala mu nisem hotela povedati da gre za njega. Nato ko sva se poslavljala reče da naj pazim da me ne bo povozil čas oziroma usoda. In sem rekla kako to on misli? A zato ker ne povem. Je pa napisal da ni rečeno da bo da oseba vedno tam in da če ne bom rekla ne bom nikoli vedela. Čeprav je on vedel da se gre zanj.
In sem rekla če resnično želi vedet za kaj se gre?pa je rekel da ja in sem mu povedala da je on.Pa je rekel da je vedel in sva se poslovila lepo( ne grdo).


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 9:38:48   
uškinamama
nO , ne vem zakaj bi ti zaupal, konec koncev si se že enkrat glede njega premislila in izbrala drugega.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Bejli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 9:41:52   
dysan

IZVIRNO SPOROČILO: Bejli


Jaz sem samska, tudi on je. Rekel je da naj bi šel s punco pred kratkim narazen ker sta se non-stop kregala in da sta bila skupaj 3 leta od tega je bil srečen z njo samo eno leto.
Ko sva si pisala mu nisem hotela povedati da gre za njega. Nato ko sva se poslavljala reče da naj pazim da me ne bo povozil čas oziroma usoda. In sem rekla kako to on misli? A zato ker ne povem. Je pa napisal da ni rečeno da bo da oseba vedno tam in da če ne bom rekla ne bom nikoli vedela. Čeprav je on vedel da se gre zanj.
In sem rekla če resnično želi vedet za kaj se gre?pa je rekel da ja in sem mu povedala da je on.Pa je rekel da je vedel in sva se poslovila lepo( ne grdo).





pol pa počakaj, ogromno opcij je, mogoče mu RR ne dela, al pa mal premleva o tem, da nebo zopet prizadet, skratka počakaj....upam, da se na konco srečno izteče.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo


_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu Bejli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 9:42:40   
tailor
pusti mu čas mogoče se bo še kaj premaknilo,pa še vezo je končal tako da bi se lahko še bolj zakompliciralo ...ne vem mogoče zdaj misli nate pa ne ve kako dostopit.boji se...


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 9:46:23   
Tejča05
Mogoče pa rabi čas. Saj 4 dni ni veliko v primerjavi z osmimi lei. Nista več najstnika, ko ti besede kar letijo iz ust. Verjetno rabi malo več časa in poguma, da te pokliče ali pa čaka na pravi trenutek. Saj boš kmalu videla. Če je blo vse lepo pol se nimaš kaj bati. Če ne pa lej povedala si mu. Žrla se ne boš zaradi tega celo življenje, še lažje ti bo, ker si mu. Tako da vse bo tako kot mora biti boš vidla. Samo ne bit črnogleda in neučakana.

Pa velik sreče pa želim ti, da te čimprej pokliče.

lp

(odgovor članu Bejli)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 9:54:06   
mika
Ma nisi izigrana. On je od tebe želel slišati kar si mu povedala in ker je slutil, da misliš nanj, te je napeljeval, da poveš, da ne bo prepozno. Hotel je slišati, pol se pa ustrašiluser posted image
ni nikakršen nizek nivo, če izpoveš čustva, zato ti naj ne bo nerodno. Sicer ne vem kako deluje FB, ker nisem gor, ampak jaz nekaj časa ziher ne bi bila 'vidna', če je ta opcija možna. Ti si svoje naredila, kaj bo pa naprej je, pa njegova poteza. Res  se ne počutit ponižano, ker se nimaš zakaj. Nič slabega nisi naredila in nič takšnega, česar bi se morala sramovati.

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 14:02:47   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Bejli

Vem da sem naredila napako, da sem se spustila na tak nivo, ampak resnično se mi zdi da mi je z golimi rokami iztrgal srce iz telesa. Ne vem kako naprej. Počutim se tako nemočno,užaljeno, prizadeto,...
Hvala ker ste me brale,...



Nisi se spustila na noben "tak" nivo. Imela si jajca, da prides na dan z resnico. Redki imajo toliko jajc. Dvigni glavo pa ponosno naprej. Ce ima jajca bos zvedela.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Bejli)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 14:46:26   
ronja
4 dni je od tega? madona, pa to ja nič ni! Mogoče ne ve, kako naprej, mogoče si ga malo prehitela, pa se boji, ker ve, da je sedaj on na potezi... Mogoče mu je res samo laskalo - to veš ti, ker ga bolj poznaš, jaz nimam pojma, kakšen je, samo zdi se mi, da ib lahko tak odziv dobila tudi od nekoga, ki te ima rad, samo ga je strah. Mogoče ti hoče malo vrnit, vendar te ima vseeno rad... Skratka, po 4ih dneh še ni za obupat. Sicer pa si reči: naredila sem vse, kar sem lahko - če ne bo nič, pač on ni za - bo pa kdo drug. Boljše probat, pa ne uspet kot sploh ne probat! Tako ne bi nikoli vedela, kaj bi bilo, če bi poizkusila!
Saj veš: na smrtni postelji obžalujemo tisto, česar nismo naredili, ne tisto, kar smo!

(odgovor članu Bejli)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 14:46:54   
ronja
Nisi se spustila na noben "tak" nivo. Imela si jajca, da prides na dan z resnico. Redki imajo toliko jajc. Dvigni glavo pa ponosno naprej. Ce ima jajca bos zvedela.

podpis!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 15:09:17   
Majuska
Bejli,   Praviš da sta se nazadnje videla pred 8 leti, se pravi si že odrasla oseba. Ne nameravam razpredati o tem, kako naj bi bili odrasli zreli ipd., ker smo vedno negotovi, kadar govorimo o čustvih do druge osebe. Sodeč po tvojem pisanju bi rekla, da si fanta spravila v zadrego. Po mojem skromnem mnenju si nekoliko prehitro razkrila svoja čustva in ko si mu dala še telefonsko številko, si enostavno odločitev preložila v njegove roke. Zdaj naj bi on odločal o tvoji/ vajini usodi … mislim, da se je fant tega enostavno ustrašil. Glede na to, da se še ni javil, se najbrž odloča, kaj mu je storiti, ti pa imaš glede na minule pogovore morda velika pričakovanja.  

Čeprav ti bo tole težje storiti kot brati, ampak še malo počakaj. Meni vedno prijatelji rečejo »počakaj dva dni!«, ponavadi se res v tem času pokaže, kako stvari stojijo. Naj on premisli, kaj želi, ti si pa ne delaj preveč skrbi v tem času. Če se še ne bo javil, mu napiši, da ga nisi želela prestrašiti, le da bi šla rada na pijačo in bi malo obujala spomine. In roko na srce, ne vem, zakaj bi se počutila izigrano – konec koncev imata neko zgodovino, kjer je on ostal prizadet. Dvomim sicer, da gre pri njemu za kako maščevanje, vendar ne pričakuj preveč in ostani realna. Če boš razmišljala pozitivno, se bodo stvari tako tudi odvijale. 

No javi nam, kako se bo vse skupaj razpletlo! user posted image

< Sporočilo je popravil Majuska -- 19.10.2009 15:10:50 >


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 15:25:18   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska
mislim, da se je fant tega enostavno ustrašil.


jaz sem najprej na to pomislila

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 15:29:43   
aknela123
bejli, ti novejši elektronski mediji imajo precej dobrih strani, na žalost pa precej tudi slabih. hvala bogu, da takrat, ko sem bila jaz srednješolka + 5 let zatem še ni bilo mobitelov, el. pošte, face booka, vsi smo bili bolj strpni, družabni, veselili smo se srečanj.
veš, kar pišeš po tipkovnici ni enako tistemu, kar bi tudi izrekel, če bi osebo srečal v živo. fant se je enostavno ustrašil srečanja.
včasih sva se s fantom dogovorila, da se vidiva čez tri dni in čez tri dni sva si imela veliko vsega za povedat. dandanes pa, če kakšno urco ni nobenega sms-a, pa že vsi nestrpni godrnjamo. in prepričana sem, da je tudi zaradi teh sodobnih napravic več nezvestobe.

kaj ti naj svetujem? malo manj face booka, če pa bo prišlo do srečanja, boš pa videla, kako je na stvari.

lp

(odgovor članu Bejli)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 20:47:39   
Bejli

Najprej bi se vam zahvalila za vspodbudne besede. Da vam povem razplet. Pravkar sem prišla domov in seveda sem šla na FB. Bil je on gorih. Seveda sem ga kliknila in vprašala če je kaj narobe. Od njega nisem dobila nobenega odgovora, na to sem mu napisala če bi se prosim lahko pogovoril z mano in tudi nobenega odgovora. Nato se je izpisal iz FB.
Glede na to da sva stara 25 let in da nisva več v srednji šoli, me je njegovo obnašanje zelo prizemljilo, prizadelo,...ampak življenje gre naprej. S takšno nezrelo osebo nimam kaj početi,....
Vem da bo zdaj nekaj časa hudo, ampak tudi to bom prebolela. Na FB sem z njim prekinila stike, tako da ne bom več videla kaj piše in kdaj je gorih,...enostavno se ne bom več mučila. Če toliko nisem vredna da mi odgovori ga pa naj kar lep ....gleda,....Življenje gre naprej in očitno ne z njim.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 20:52:39   
Pija76
Verjetno se je ustrašil, sedaj pa tuhta kako bi se ti oglasil. Počakaj še, vikend bo kmalu!
Pa srečno, ne pusti ga še za kakšnih 8 let, če ti bo še vedno tako všeč. Moraš pa vedeti, da je 8 let v tem obdobju dolga doba in da se ljudje lahko tudi zelo spremenimo. Mogoče ti ne bo več tako zelo všeč! Pa javi, kako se je izteklo!

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 20:53:59   
madejka
IZVIRNO SPOROČILO: Bejli


Najprej bi se vam zahvalila za vspodbudne besede. Da vam povem razplet. Pravkar sem prišla domov in seveda sem šla na FB. Bil je on gorih. Seveda sem ga kliknila in vprašala če je kaj narobe. Od njega nisem dobila nobenega odgovora, na to sem mu napisala če bi se prosim lahko pogovoril z mano in tudi nobenega odgovora. Nato se je izpisal iz FB.
Glede na to da sva stara 25 let in da nisva več v srednji šoli, me je njegovo obnašanje zelo prizemljilo, prizadelo,...ampak življenje gre naprej. S takšno nezrelo osebo nimam kaj početi,....
Vem da bo zdaj nekaj časa hudo, ampak tudi to bom prebolela. Na FB sem z njim prekinila stike, tako da ne bom več videla kaj piše in kdaj je gorih,...enostavno se ne bom več mučila. Če toliko nisem vredna da mi odgovori ga pa naj kar lep ....gleda,....Življenje gre naprej in očitno ne z njim.



user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil madejka -- 19.10.2009 20:54:48 >


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Bejli)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 20:56:18   
ThinkPink
Pri 25ih si očitno veliko, veliko zrelejša od njega. Pri 25ih so nekateri "moški" oz. fantje še zelo nezreli kaj se raznih resnih odnosov tiče. Četudi nisi njegova srčna izbranka, bi ti kot neki dec lahko namenil vsaj nekaj stavkov,  s katerimi bi ti pojasnil, da se je pač mnogo vmes spremenilo itd itd... Karkoli. Da pa je zbežal pred tabo s FB, pa samo dokazuje, ne samo, da je nezrel, temveč, da je neodgovoren in čisti bednik. Bodi srečna, da veš, na čem si in greš dalje po svoji poti, kjer te sigurno čaka "pravi".

Veliko srečeuser posted image

(odgovor članu Bejli)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 22:31:00   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Pri 25ih si očitno veliko, veliko zrelejša od njega. Pri 25ih so nekateri "moški" oz. fantje še zelo nezreli kaj se raznih resnih odnosov tiče. Četudi nisi njegova srčna izbranka, bi ti kot neki dec lahko namenil vsaj nekaj stavkov,  s katerimi bi ti pojasnil, da se je pač mnogo vmes spremenilo itd itd... Karkoli. Da pa je zbežal pred tabo s FB, pa samo dokazuje, ne samo, da je nezrel, temveč, da je neodgovoren in čisti bednik. Bodi srečna, da veš, na čem si in greš dalje po svoji poti, kjer te sigurno čaka "pravi".

Veliko srečeuser posted image


Evo, pod to se pa podpišem.


(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Počutim se izigrano,...
19.10.2009 23:01:04   
mateyka
haha, kakšen wussy user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?