|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 9:12:32   
Nikita
pozdravljene.Mene pa neki zanima in sicer, če je mogoče, da M zamuja zaradi jemanja Klomifena. Jst sem ga zdajšnji cikel prvič jemala in zdaj mi že malo (ni še hudo)zamuja ta nadloga, pa me zanima, če je to lahko posledica Klomifena. Prehitro se še ne upam veselit, fant se pa tudi na vse pretege muči, da mi misli spelje stran od testerjev :)-

Kak je vaš "strokovni" odgovor?:)

pa pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 9:31:14   
rupeta
Če si do sedaj imela redne menstruacije je verjetno Klomifen naredil svoje.:bravo:

Jaz bi vsekakor naredila test.

Držim pesti,
lp

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 9:38:16   
Nikita
joj rupeta, ne se prehit veselit,... si že kr ne morem več predstavljat, da bo men kdaj uspel. Pa tudi M so po koncu jemanja KT precej neredne od 22 dni pa tja do 34. Kak je to čudn...res ne verjamem, da mi bo kdaj uspel, pa tud če bi iznašl stroj za potovanje v prihodnost in bi se vidla s :nosecka:

oh, ja ...:zmeden:

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 9:42:53   
bebi
Moja izkušnja je taka, da se mi je ciklus ob prvem jemanju Klomifena podaljšal kar za 32 dni. :( Tko da sem že mislila da sem :nosecka:. Pa nisem bila.
Ciklus se ob jemanju Klomifena lahko tudi podaljša.

Držim :miska: :miska: :miska: da zagledaš :modri: ali :roza:

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 9:49:40   
Nikita
hvala Bebi.Se mi je kr zdel, da je to možn. Mislim, da sem glede Klomifena in podaljšanja ciklusa nekje brala, sam nisem bla prepričana. Bomo vidl kaj se bo iz tega izciml.

Bom poročala;)

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 9:58:52   
rupeta
Jaz sem Klomifen dobila vendar sem zanosila v zadnjem poizkusu pred njegovim jemanjem in ker v navodilih nisem zasledila besed o zamujanju sem pač mislila, da je to to. Tako da sem mnenje podala brez izkušenj s Klomifenom.

vseeno upam, da je že prvič služil namenu.


(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 13:24:29   
naja78
hojla nikita.tudi sama sem ta mesec jedla klomifen,po 2 tabletki od 5-9 dne.me prav zanima kako bo.glej da mi sporočiš ker mene tudi zanima kdaj bo M.imam pa jo točno na 30 dni.
dej povej mi a si ti čutila O???JE bilo vidno-sluz pa to mislim...

držim pesti da bi nama uspelo,tebi je mogoče že.pa seveda vsem drugim tud želim :roza:in :miska:

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 13:33:16   
Nikita
Zdravo Naja78.
Ja, takle je blo: O sem kr močn čutla, tak, da :sloncek: ni blo ravn prijetno tisti čas :ups:
Glede izcedkov je pa bolj težk rečt, ker mam ponavadi kr dost izcedka vsak mesec in težko ločim kaj naj bi kateri pomenil.

Jst tud teb držim pesti, pa se slišima ne?;)

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 13:42:35   
svizc
:sloncek::sloncek::sloncek:jaz sem tud na klomifenu sem imela eno tabletko na dan zdej pa ravno sem v času ovulacije in jo čutim kar močno prej je nisem tako močno čutila.ja je blo pa tudi meni malo manj prijetno:sloncek: ker sem tko močno čutla o.
mela sem pa čisto malo sluzi.
za vse nas in da bi nam le ratalo:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 14:13:26   
Marina_
Ja pupe zdravo.Hvala bogu da ste se razpričale o tem.Tudi jaz sem konec prvega ciklusa klomifena in čakam O.Je pa res da me zelo bolijo jajčniki pa še :sloncek: morama:zmeden: no saj bomo že potrpeli za našo pikico.
Ali katero tudi boli? Jaz imam zaenkrat malo sluzi (je 5 dan po zadnji tabletki)
LP

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 14:32:02   
billa
Ojla,
jaz sem ravno v času ovulacije po prvem ciklusu klomifena (2 tableti od 5-9 dan)in me je 2 dni kar konkretno bolelo.
Upam, da bomo lahko kmalu poročale, da je bil klomifen uspešen
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 14:42:39   
Marina_
Ja Billa jaz tudi upam da bo za nas klomifen uspešen.:bravo::bravo::bravo::bravo:
Kako pa je pri tebi med :sloncek::sloncek::sloncek: Normalno al imaš bolečine?

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 15:07:28   
billa
v bistvu me je zdaj 2 dni konstantno špikalo in bolelo, ne samo med :sloncek::sloncek::sloncek:. Danes je pa cool, tako, da mislim, da je prišlo danes do ovulacije, tako, da akcija;)
Upam, da bomo tokrat v pravih procentih, v 6 mesecih naj bi namreč z klomifenom zanosilo 50% žensk.

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 15:14:20   
Nikita
No, vidim da nas je kar nekaj tu, ki smo začele s Klomifenom. No, kot sem že prej napisala, pa naj še enkrat, da sma midva mogla celo enkrat prekint odnos, ker je blo nevzdržno, kak je bolel.:((

....zdej pa čakam...na rezultat...

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 15:15:08   
naja78
o bejbe,kr neki nas je ko čakamo na rezultate.joooj ko bi vsaj blo.:angel::miska:

mene tud neki špika,samo ni ne duha in sluha o vlečljivi sluzi,ki naj bi bila v času O prisotna,no tako je drugače tudi nimam.pa sem zdaj v pričakovanju,da bo prišla,ta sluz.sem pa 6 dan po zadnjem papcanju tabletk.
ne pričakujem je okoli 1.7.

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 15:24:57   
billa
Jaz tudi nisem opazla nekega posebnega sluza, ampak glede na bolečine sem optimist in sem prepričana, da se dogaja:)
Katero od vas ginekolog spremlja pri jemanju klomifena? Oz. spremlja ovulacijo?

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   klomifen in zamujanje M
13.6.2005 15:41:15   
Zmajevka
Jaz sem tretji mesec kl., zamuja mi par dni
test neg. Tudi prvi ciklus je zamujala 4 ali 5 dni.
Prvi ciklus s kl. me je 13. dan pogledala z UZ in rekla, da bosta dva folikla in da lepo reagiram.
Sluzi nobene ne vidim že dolgo, boli pa ovulacija...
Pa tudi zdaj me nekaj ščipa v jajčnikih.
Srečno
Zmajevka

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?