|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaki
1.12.2009 16:46:04   
Hope2
Midva z možem ga ne marava, ker nama je fuj po okusu. Me pa zanima kako naj vem, kdaj je gnili, ker meni je ta ki je kao ravno prav zrel in odličen za jest, že kot gniliuser posted image . Kakšen zgleda ko je res gnili? Mogoče smešno in noro vprašanje, ampak resno sprašujem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaki
1.12.2009 18:34:12   
Abra
Ko je gnil je bolj temen, ma takoj veš. Ko je zrel je notri lepe oranžne barve, pa ravno prav se mora medit. Če je pa že rjav, pa ni več ok.
Jaz ga imam pa ful rada, je pa res packarija ga jest. Če ga lepo ščistiš in kombiniraš s kako čokoladno sladico je sploh njamsi user posted image moja pupa ga tudi obožuje, čeprav se nad ostalim sadjem zmrduje user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaki
1.12.2009 19:16:02   
Hope2
Ja, naš malček ga tudi z veseljem melje sicer skupaj z navadnim jogurtom. Zato pa sprašujem, da mu glih kaj gnilega ne damuser posted image , jaz ga še sprobat ne morem, tak da hvala ti, si me rešla muke okušanjauser posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaki
1.12.2009 19:17:40   
zvesta
ooo, jaz tega ne maram... samo tistega trdega, ko ne rabi bit kot marmelada....

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaki
1.12.2009 19:25:00   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

ooo, jaz tega ne maram... samo tistega trdega, ko ne rabi bit kot marmelada....


Kakšen pa je ta? Sem zadnjič nekega trgega šlatala, pa sem mislila, da še ni zrel. Mogoče bi pa ta meni tudi bil všeč, ker una mehka brozgasta marmelada, bljakuser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaki
1.12.2009 19:55:15   
Janeja
Jaz tud nisem nek hud navdušenec nad kakijem, pa sem ga dobila celo gajbo. Neki sem ga že stalala okrog, pa ga je še vedno kar veliko.
A pozna katera kakšen recept za sladico iz kakija. V kombinaciji z "ne vem čim" bi bil mogoče pa bolj okusen. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaki
2.12.2009 7:43:48   
sonček33
Hope, imaš anvadni kaki in vanili kaki. Vanilijev akkai je trd in ga ješ kot jabolko. Ta navadni je pa " zdrizsat"user posted image , amapk meni dober ful.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaki
2.12.2009 7:49:40   
end1
meni je kaki ful dober. Sladico pa; očistiš kaki, ga lih mal s paličnim mešalnikom zmiksaš, res malo, daš v kozarce za sano kupo, gor smetano in posuješ s čokolado, lepa in dobra sladica, pa še zdravi so.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?