|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napihljiva igrača - polarni medved...
8.12.2009 20:49:45   
akin
Zanima me kje se lahko kupi te napihljive medvede in druge živali iz gume, na katerih se potem otrok gunca oz jih jaha.
Sem našla v eni temi tu, da so te igrače vsi v neki Hoferjevi akciji kupovali, ampak to je že par mesecev nazaj.
Je treba čakat na novo Hoferjevo akcijo al se to kje dobi tudi v redni prodaji?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Napihljiva igrača - polarni medved...
9.12.2009 7:29:24   
Gordana-3
imajo jih v vsaki otroški trgovini, ampak bolj so to konjčeki ali nekaj njim podobnega.

(odgovor članu akin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Napihljiva igrača - polarni medved...
9.12.2009 10:12:50   
akin
Ok, hvala! Potem bom pa šla direkt tja vprašat. Ker sem iskala v BC in Pikapolonici v internetni trgovini, pa nisem nič našla. Verjetno, ker ne vem točnega imena...
Videla tudi še nisem tam, tako da sem mislila, da je treba tole it kam posebej iskat.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Napihljiva igrača - polarni medved...
9.12.2009 11:00:35   
Gordana-3
akin, te, za katere jaz vem, so za skakanje, ne za guganje. morda pa ne misliva isto ...

(odgovor članu akin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Napihljiva igrača - polarni medved...
9.12.2009 15:26:44   
tasa.m
Verjetno misliš kaj takega:
http://www.ideo.si/a/Gugalni_konjicek_RODY_LP80_01_Gymnic


_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Napihljiva igrača - polarni medved...
9.12.2009 16:06:12   
akin
To sem mislila, ja! Super, hvala, Tasa!
Gordana, tudi tist samo za skakanje je ok, tole guganje je samo še bonus.
Čeprav poceni pa res niso, vidim... user posted image

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Napihljiva igrača - polarni medved...
9.12.2009 18:22:58   
Gordana-3
uh, takega gugalnega napihljivega pa še nisem videla, priznam user posted image

(odgovor članu akin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Napihljiva igrača - polarni medved...
9.12.2009 20:58:11   
lenca1
Mi smo v Hoferju kupili takega kužka s katerim se ''gugaš'' naprej/nazaj - plastična varianta in je bil v akciji mislim, da okrog 13€ (težko, da ga boš še kje našla, ker v Hoferju stvari iz akcije poidejo že isti dan, ko zadevo dajo vn). Drugače pa imaš te napihljive konjičke (iz gume in so bl za skakanje) v Baby Centru - so bli tud v akciji po cca 13€, ne vem pa kolk je redna cena-ne more bit dost dražje.

(odgovor članu akin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?