|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Komarji - poletna nadloga:(
29.6.2010 21:55:16   
Eko Vila
Ali imate kakšne naravne recepte za boj proti komarjem. Ali ste že kdaj poizkusile kaj od TEGA?

Jaz vsak večer v izparilnku prižgem eterično olje (miks 31 ali koliko jih že je) in pomaga. Za enkrat :). Stanujemo ob tekoči vodi in zunaj brenčijo komarji.

No sporočite še vaše izkušnje, da se jih bomo ubranili brez kemikalij user posted image .

_____________________________

Srečni trenutki štejejo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Komarji - poletna nadloga:(
29.6.2010 22:16:16   
Spark
Upam, da kdo pove res dober recept. Tamalo je v dveh dneh grozno popikalo. Ima take trde bule od pikov, in sploh ne vem s čim naj ji pomagam. danes zvečer sem jo pošpricala z enim izmed teh sprejev, pa upam, da bo kaj pomagalo. Otrdline sem ji namazala s kremo tea tree, pa zaenkrat še nobenega efekta.

(odgovor članu Eko Vila)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Komarji - poletna nadloga:(
29.6.2010 22:19:55   
Eko Vila
Spark kaj če imaš možnost probaj še olje sivke. Je pa res odvisno od posameznika kaj od naravnega "prime". Jaz vsak dan prižgem še eno kadilno palčko, morda jih tudi ta vonj odžene. Probaj, palčke so cenovno ugodne, dobiš pa tudi kakšne, ki imajo lep vonj.

_____________________________

Srečni trenutki štejejo!

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Komarji - poletna nadloga:(
29.6.2010 22:29:39   
Spark
Hvala za nasvet. Sivkino olje bom dobila čez teden na dopustu, kjer sami pridelujejo to olje.
Palčk in svečk pa sploh ne upam več prižgati, ker imam težave z ognjem.

(odgovor članu Eko Vila)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Komarji - poletna nadloga:(
29.6.2010 22:29:40   
Felicita
mene so v soboto popikali (tigrasti) komarji sredi polja cvetoče sivke (čez cesto pa močvirje) - tko da pri meni to ne deluje. niti citronela, limona, ... nič (niti kemijske zadeve ne). pri meni deluje samo in edino mreža - trojna (okno, vrata, baldahin nad posteljo).
spark za po pikih res poskusi sivko, sicer ti pa preostane še fenistil.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Eko Vila)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Komarji - poletna nadloga:(
29.6.2010 22:30:44   
ledenaa
Kupim v lekarni za v vtičnico- je pa na naravni bazi

(odgovor članu Eko Vila)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Komarji - poletna nadloga:(
30.6.2010 7:01:56   
Dashenka
Učinkoviti repelenti, ki nudijo zaščito pred komarji so dejansko le tisti, ki vsebujejo DEET (na primer Autan) in pa Icaridin.
Poleg seveda mreže, ki je daleč najboljša izbira za zaščito bivalnih prostorov.

Vsi ostali "kao" naravni zvarki pa so neučinkoviti, ne nudijo niti minimalne zaščite pred piki komarjev. poleg tega pa so mnogi od njih dokazano zelo močni iritanti.

(odgovor članu Eko Vila)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Komarji - poletna nadloga:(
30.6.2010 13:56:03   
Najaa
Mi imamo mreže na oknih, na verandi na morju pa prižgem eno zadevo iz eurospina. Sicer malo smrdi, ampak komarje kar prežene.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Komarji - poletna nadloga:(
30.6.2010 21:03:45   
Jerneja_
Jaz imam tudi dobre izkušnje z eteričnim oljem, dišečo svečo. Je pa res, da smo ljudje različno dovzetni za pike, mene ne marajo preveč :).

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dodatek za veliko družino 2024: izplačilo ...
Danes, v petek, 12. aprila 2024 lahko družine s tremi otroki in več pričakujete izplačilo dodatka za velike družine. Pre...
Doplačilo dohodnine je možno poravnati v 3...
A veste, da je znesek doplačila dohodnine mogoče plačati v obrokih? Vsak državljan ima pravico, da izračunan znesek plač...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?