|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test 2x pozitiven, UZ nič
22.12.2009 14:11:51   
Anonimen
No, pa smo tam kjer ni muh. V soboto sem delala test BC mini in mi je pokazal dve črtici. Danes sem bila pri ginekologu, ki je naredil UZ. In UZ ni pokazal da bi bila noseča. Tako da me je dala v laboratorij na odvzem krvi. Izvidi bodo šele jutri okrog poldne. Ker pa sem bila radovedna sem po obisku ginekologa doma naredila še enkrat test (isti) in spet so se mi pokazale dve črtici.
Je že katera imela podobno situacijo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
22.12.2009 14:18:27   
urška76
ultrazvok nosečnost pokaže šele nekje okoli osmega tedna. Počakaj na jutrišne izvide.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
22.12.2009 14:24:10   
špelin@
Ja, jaz user posted image BC mini je bil pozitiven, UZ pri ginekologu pa ni kazal nič, mi tudi on ni verjel, da sem res noseča, dobesedno se je delal norca iz mene user posted image No, ta (po ginekologovo) "nič" je zdaj star že dobro leto in pol user posted image

Aja, mene ginekolog ni poslal na noben krvni test, niti kaj drugega, rekel mi je, da bom čez nekaj dni zagotovo dobila menstruacijo in da se nimava kaj menit.

Vso srečo!!! user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 22.12.2009 14:25:32 >

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
22.12.2009 14:24:31   
miapia
Drži, je prekmalu, da bi se kaj videlo. Držim pa pesti.user posted image

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
22.12.2009 14:24:53   
janapan
Ne razumem zakaj ti je ginekolog tako zgodaj sploh delal uz razen če nimaš kakšnih težav. kot ti je že predhodnica napisala na UZ ni nič videt do 6 tedna lahko pa tudi kasneje, prav zato na prvi prgled naročajo od 8 tedna naprej. Če ti je test pokazal + potem si noseča......in to je to za ostalo pa boš morala še kar nekaj časa počakati ; )

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
22.12.2009 14:28:02   
Anonimen
Moj test je bil tudi pozitiven, videlo pa se ni nič. Žal zato, ker je bila nosečnost v jajcevodu in ne v maternici. Je pa to bilo okrog 6 tedna.
Upam, da je pri tebi samo še prezgodaj in da se zato še ne vidi nič.

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
22.12.2009 14:29:06   
t*e*j*k*a
JAz tudi mislim, da je UZ narejen prehitro. Koliko pa naj bi bila noseča?

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
22.12.2009 14:30:12   
Anonimen
Zadnjo menstruacijo sem imela 17.11. Tako, da po izračunu naj bi šla danes v 6. teden.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
22.12.2009 14:32:18   
maja24
Prehitr si šla do G,mogla bi saj mal počakat,kšne 2 tedna.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
22.12.2009 14:36:44   
Anonimen
Sestra pri ginekologu mi je rekla naj se danes kar oglasim.

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
22.12.2009 14:37:19   
**NiNa**
ja, tudi pri meni je bilo tako, samo da sem jaz najprej delala CB, pa potem še krvni test in oba sta bila pozitivna, drugi dan na UZ pa ni bilo videti nič. Mene so naročili ponovno čez en teden, pa se še vedno ni nič videlo, pa so me naročili ponovno spet čez en teden pa so rekli da se vidi GV, plodu pa ne, no potem sem bila pa spet naročena čez en teden, pa so mi živci popustili pa nisem šla. Potem so me prepričali in sem šla čez 14 dni od zadnjega UZ, tam pa se je lepo videl plodek in tudi srček mu je že bil (po zadnji M naj bi bila takrat noseča 8t).

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
22.12.2009 14:44:21   
Anonimen
No, potem bomo pa veselo novico vedeli po novem letu.

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
22.12.2009 19:52:56   
Anonimen
Zadnjo menstruacijo sem imela 17.11. Tako, da po izračunu naj bi šla danes v 6. teden.
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zadnjo menstruacijo sem imela 17.11. Tako, da po izračunu naj bi šla danes v 6. teden.


Pri user posted image 5t6d se je lepo videl rumenjakec user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
23.12.2009 10:37:21   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No, pa smo tam kjer ni muh. V soboto sem delala test BC mini in mi je pokazal dve črtici. Danes sem bila pri ginekologu, ki je naredil UZ. In UZ ni pokazal da bi bila noseča. Tako da me je dala v laboratorij na odvzem krvi. Izvidi bodo šele jutri okrog poldne. Ker pa sem bila radovedna sem po obisku ginekologa doma naredila še enkrat test (isti) in spet so se mi pokazale dve črtici.
Je že katera imela podobno situacijo?

jaz ti pa le čestitam za nosečnost user posted image user posted image user posted image , seveda si noseča, testi ne lažejo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
23.12.2009 14:14:24   
Anonimen
No, izvidi so tukaj in potrjujejo nosečnost. Tako imam ponovno pregled pri ginekologu 4.1.

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
23.12.2009 15:08:06   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No, izvidi so tukaj in potrjujejo nosečnost. Tako imam ponovno pregled pri ginekologu 4.1.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
23.12.2009 20:11:17   
divans1
Čestitke in srečno!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
23.12.2009 20:23:37   
elanor
čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
23.12.2009 20:26:05   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No, izvidi so tukaj in potrjujejo nosečnost. Tako imam ponovno pregled pri ginekologu 4.1.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image srečno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
23.12.2009 20:26:05   
črticaa
jaz sem bila v 4 tednu že nauz,..ker sem pač poklicala da sem noseča in me je naročila in sem tako zgodaj ugotovila da se je videla samo vrečka,..nič pulza ali česar drugega


držimo pesti za user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
23.12.2009 20:27:17   
štrumfek
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elanor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: test 2x pozitiven, UZ nič
24.12.2009 16:51:10   
zelvica77
Cestitke tudi z moje strani!! user posted image

Tudi moja zadnja menstruacija je bila 17.11.. Test sem, za sigurno naredila 3x. Vsakic je bil poziviten in moj prvi UZ bo 11.1..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?