|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dva folikla-dvojcki?
26.12.2009 17:25:19   
Anonimen
Zdravo, zanima me, če ste zanosile dvojajcne dvojcke , ce ste recimo jemale klomifen in ste imeli dva folkla, ki sta tudi pocila?
Hvala, lep pozdrav
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dva folikla-dvojcki?
27.12.2009 18:55:58   
Taddy78
Hmmm...malo čudno vprašanje. Če bi imela umetno oploditev, bi še nekako razumela, da omenjaš število foliklov...kako pa veš da imaš dva? Lahko sta oba prazna, lahko samo en...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dva folikla-dvojcki?
28.12.2009 7:37:53   
Hope2
Imaš možnost da sploh ne zanosiš, da zanosiš z enim ali da zanosiš z dvema. Kot je rekla taddy lahko sta oba prazna, lahko sta polna, pa niso jajčeca zrela ali  pa ni primerna sluznica za vgnezditev, lahko se nista lepo delila oz združila s spermiji, lahko so glih ta mesec spermiji zanič ali leni, lahko zamudite vse skupaj.... Milijon možnosti, da bi bila dvojčka pa zelo malo možnosti, se pa tudi to lahko zgodiuser posted image

Za primer imajo nekatere punce po 30-50 foliklov, več kot pol je lahko praznih, od teh je lahko samo četrtina z zrelimi jajčecami v glavnem so tudi punce s 50 folikli in brez nosečnosti. In so punce z 1 foliklom in nosečnostjo. Loterija, zato je brezveze kar neki ugibat

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dva folikla-dvojcki?
28.12.2009 18:39:47   
Anonimen
ker sem bila na terapiji z klomifenom, in sta mi oba pocila....
sem v 5 tednu user posted image , pa sem se malo poigrala z mislijo, da sta se mogoce prijela oba....user posted image user posted image

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dva folikla-dvojcki?
29.12.2009 14:35:18   
Taddy78
Ja konec koncev lahko imaš tudi recimo četvorčke, saj se lahko oba delita še na dva user posted image
Malo se hecam...lepo nosečnost!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dva folikla-dvojcki?
30.12.2009 16:54:55   
žanaja
bom bila pridna pa počakala ultrazvok.
Hvala taddy78

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?