|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako veš...
16.11.2009 7:02:46   
syncMaster
Pozdravljeni vsi skupaj?
Tudi moja zgodba je dokaj žalostna. S partnerjem nikakor ne najdeva več skupne točke, prepiri so dnevno na sporedu. V to sta vključena tudi dva osnovnošolska otroka. Partner mi dela grozne stvari in teh načel ne morem nikakor pustiti, ker potem se mi zdi, da sem izgubila vase še toliko samozavesti, kot je imam in tudi otrokoma ne morem tega narediti. Vse skupaj traja že vrsto let in vedno sem delala za boljši jutri in se uspela truditi, da bi nam uspelo. Ampak, ker sreča ni odvisna samo od enega faktorja, sem opustila tudi to prizadevanje. Borim se samoumevne stvari, ki naj bi jih oče izvajal do svojih otrok in mož do svoje žene.
Nekaj na to temo (konkretnejše stvari) sem že pisala pod drugim naslovom teme, nekaj časa nazaj. In nekdo mi je odgovoril, na moje vprašanje - zakaj ne morem oditi?- da še nisem dozorela. Zdaj čutim, da sem dozorela. Moje reakcije na njegovo obnašanje se obračajo ravno v nasprotno smer, kot bi lahko odreagirala. Nimam več moči, ves čas prositi za njegovo pozornost. Ne bom rekla, da ga nimam več rada, ampak vem, da od kvalitete življenja pričakujem nekaj več, kot imam lahko tukaj.  Skratka, ustrežem skoraj v vseh stvareh, za povratno komunikacijo se mečem dobesedno v zid.
Naj vam samo podam svež primer včerajšnjega dne - ob nedeljah velja načeloma nedeljsko kosilo. On je znorel in začel "****", da kaj vedno kompliciram s tem kosilo, da bi lahko neki na hitr naredila, ne pa da zapravljam čas, da sploh ne ve, kaj imam toliko dela z juho, v katero namečeš stvari in se kuha, krompir olupiš in to je to - vglavnem z nedeljskim kosilom je maksimalno pol ure dela.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako veš...
16.11.2009 7:52:11   
miapia
Si ugotovila vzrok njegovemu obnašanju?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako veš...
16.11.2009 8:14:59   
syncMaster
Vzrok?
Kakšen vzrok naj imam če se jezi na vsakem koraku, če ni z nobeno stvarjo zadovoljen, če ne zna govorit v normalnem tonu, če lahko v isti sapi kriči name in otroka, ko pa pride prijatelj, se pa lepo pogovarja, če non stop ponižuje in žali....
Kakšen vzrok še potrebujem?

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako veš...
16.11.2009 8:18:23   
miapia
Te bom pa drugače vprašala: Zakaj je tak? Človeku se mora nekaj zgoditi, če je naprej super špon, potem pa tak? Sem pa na tvoji strani, da me ne boš narobe razumela.user posted image

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako veš...
16.11.2009 8:32:27   
syncMaster
Naj ti povem, miapia, da ni blo nikol super špon. Ampak, stvar vzameš, takšno kot je, hitro ustrežeš, se trudiš biti dobra žena in gospodinja, ves čas vestno opravljaš vsa ženska dela in veliko moških (14 let na špediciji, kar pomeni več časa v tujini, kot doma), zato te stvari, ki si jih ne zaslužiš, prizadanejo -  mene vsaka stvar zelo, opažam, da čedalje bolj.
Zakaj bi jokala, zaradi grdih besed, če lahko nekomu poklonim smeh?
Zakaj bi ves čas nekomu dopovedovala, kaj sem počela, kljub temu, da me ni videl, kaj delam?
Zakaj me morajo otroci žalostno videti, če se lahko hecamo, igramo?

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:12:59   
Anonimen
syncMaster....
ti si ze odlocena, da gres!in pravilno odlocena. po mojem rabis samo eno brco v rit.
zato ja.....pejdi! sama ves, da te po odhodu caka veliko lepih trenutkov. in tvoje otroke prav tako!

(odgovor članu syncMaster)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:15:10   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

Naj vam samo podam svež primer včerajšnjega dne - ob nedeljah velja načeloma nedeljsko kosilo. On je znorel in začel "****", da kaj vedno kompliciram s tem kosilo, da bi lahko neki na hitr naredila, ne pa da zapravljam čas, da sploh ne ve, kaj imam toliko dela z juho, v katero namečeš stvari in se kuha, krompir olupiš in to je to - vglavnem z nedeljskim kosilom je maksimalno pol ure dela.
Lp


glej, nima pojma, kaj se gresta vidva...ampak si se mogoče zamislila, da pa tudi ti preveč vztrajaš pri čisto banalnih zadevah?

me je tole tvoje kosilo spomnilo na naš včerajšnji dan....

sem mislila isto kuhati kosilo pa malo pospraviti vmes...pa je moj rekel, da je res škoda, da zabušimo tak lep dan doma med lonci in sesalci....pa smo šli....se imeli čudovito, vmes nekaj pojedli....


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:17:16   
Anonimen
Zakaj bi jokala, zaradi grdih besed, če lahko nekomu poklonim smeh?
Zakaj bi ves čas nekomu dopovedovala, kaj sem počela, kljub temu, da me ni videl, kaj delam?
Zakaj me morajo otroci žalostno videti, če se lahko hecamo, igramo?

rija, se strinjam s tabo. samo glede na ta odstavek, je moje mnjenje tako, kot sem ga napisala.
in po tem sklepam, da je ze odlocena.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:20:43   
syncMaster
Hvala, miska_mccute!
Tako sem žalostna. Naredila sva hišo, pa se dere, naj se poberem iz nje. Nisem sposobna nič naredit, nisem gospodarska, razočaran nad mano - to so njegove besede. Saj je res hiša praktično zrasla z njegovim denarjem, ampak dosti pa tudi z mojimi fizičnimi napori (in njegovimi, seveda, tukaj je bil zelo priden, to ne smem rečt), čeprav to, da sem pa jaz ta čas za otroke skrbela, pa delavcem hrano kuhala, ne pomeni nič. Mah, saj ne vem. Skoz sem odpuščala in vse to jemala v zakup. Veš, kaj - vem, da imam tako močno hrbtenico, da se še sama čudim, od kod mi moč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:20:45   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

Naj vam samo podam svež primer včerajšnjega dne - ob nedeljah velja načeloma nedeljsko kosilo. On je znorel in začel "****", da kaj vedno kompliciram s tem kosilo, da bi lahko neki na hitr naredila, ne pa da zapravljam čas, da sploh ne ve, kaj imam toliko dela z juho, v katero namečeš stvari in se kuha, krompir olupiš in to je to - vglavnem z nedeljskim kosilom je maksimalno pol ure dela.
Lp


glej, nima pojma, kaj se gresta vidva...ampak si se mogoče zamislila, da pa tudi ti preveč vztrajaš pri čisto banalnih zadevah?

me je tole tvoje kosilo spomnilo na naš včerajšnji dan....

sem mislila isto kuhati kosilo pa malo pospraviti vmes...pa je moj rekel, da je res škoda, da zabušimo tak lep dan doma med lonci in sesalci....pa smo šli....se imeli čudovito, vmes nekaj pojedli....


Tule čutim eno veliko razliko: tebi je tvoj to lepo rekel, češ v tvoj prid, da ste se potem lepo imeli. Avtorici teme pa je mož to  na ponižujoč način zabrusil in močno dvomim, da je za prihranjeni čas imel namen družino povabit na kakšen prijeten izlet... Bistvena razlika.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:21:48   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

Hvala, miska_mccute!
Tako sem žalostna. Naredila sva hišo, pa se dere, naj se poberem iz nje. Nisem sposobna nič naredit, nisem gospodarska, razočaran nad mano - to so njegove besede. Saj je res hiša praktično zrasla z njegovim denarjem, ampak dosti pa tudi z mojimi fizičnimi napori (in njegovimi, seveda, tukaj je bil zelo priden, to ne smem rečt), čeprav to, da sem pa jaz ta čas za otroke skrbela, pa delavcem hrano kuhala, ne pomeni nič. Mah, saj ne vem. Skoz sem odpuščala in vse to jemala v zakup. Veš, kaj - vem, da imam tako močno hrbtenico, da se še sama čudim, od kod mi moč.

Drži se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:21:58   
manna
syncMaster, res mogoče si premalo napisala o odnosu oz. kakšne so te grde stvari ki ti jih mož dela. Ker isto kot rija sem jaz pomislila - včasih smo ženske tko mahnjene na kompliciranje z nedeljskim kosilom, s pomivanjem oken, čiščenjem kopalnice, pa raznimi neumnostmi, moški pa so bolj spontani, jih ne briga "tradicionalna" nedeljska navada in v bistvu imajo prav - a ni boljše it ven, pojest eno pico in se met fajn cel dan...?  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:25:53   
Anonimen
pa tud, meni se zdi, da v bistvu sploh ni vazno kaj se dogaja in da ne rabimo razlage. zenska ni zadovoljna in po mojem je poskusala marsikaj, da bi zboljsala odnos. samo zal ocitno neuspesno.
jaz jo berek, kot da je ze odlocena da gre. samo malo vzpodbude rabi.
mogoce se motim, samo to je moje mnenje.

(odgovor članu manna)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:29:08   
Anonimen
glede kosila:
on ji ni rekel v smislu. da naj ne kuha, ker ve kolko truda je potrebnega za pripravo nedeljekega kosila. in da naj se raje lepo oblece in zrihta otroke, da jih pelje na kosilo.
ampak v smislu: ma daj baba, kaj kompliciras, pa si mislis, da ne vem kako dobro kuhas. stresi juho iz vrecke, pa meso flikni na olje, saj bo itak isto, kot ce bi sama naredla kosilo.
in to bi jaz definitivno vzela za zalitev.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:29:10   
syncMaster
V bistvu je bil dogovor res tak, da gremo popoldan na izlet in potem na pico. Samo, čak mal - ne moremo mi zajtrkovati ob 7.00 zjutraj in biti popoldan do 17. ali 18.ure lačni. To ni v moji domeni. Ker potem, ko bi bili lačni, ker bi se nedeljsko potepanje zavleklo predolgo, pa spet padajo besede - zakaj pa nisi kosila nardila, kaj si pa mislila, da bomo od zraka živel?, pa čist vse ti morm rečt?. Tukaj je tako, veš - DVOREZNI MEČ, če ni eno, je drugo.
Tako, kot to: prosi svojo mamo, naj ti pride krompir pomagat okopat; mama pride pomagat krompir okopat. Ko je slabe volje, mi vrže pod nos - nisi sposobna nič, nisi sposobna tud vrta zrihtat, ti more nekdo hodit pomagat. No?????!!!! Kako se vam zdi!?

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:33:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

V bistvu je bil dogovor res tak, da gremo popoldan na izlet in potem na pico. Samo, čak mal - ne moremo mi zajtrkovati ob 7.00 zjutraj in biti popoldan do 17. ali 18.ure lačni. To ni v moji domeni. Ker potem, ko bi bili lačni, ker bi se nedeljsko potepanje zavleklo predolgo, pa spet padajo besede - zakaj pa nisi kosila nardila, kaj si pa mislila, da bomo od zraka živel?, pa čist vse ti morm rečt?. Tukaj je tako, veš - DVOREZNI MEČ, če ni eno, je drugo.
Tako, kot to: prosi svojo mamo, naj ti pride krompir pomagat okopat; mama pride pomagat krompir okopat. Ko je slabe volje, mi vrže pod nos - nisi sposobna nič, nisi sposobna tud vrta zrihtat, ti more nekdo hodit pomagat. No?????!!!! Kako se vam zdi!?

Eh, potem res izgleda, da mu nič ni prav in samo išče "razloge", da sam sebi (in tebi) dokazuje, kako zanič si user posted image Ne, takih žalitev in takega ravnanja ti res ni treba prenašati. Za uspeh zveze sta potrebna 2. Če se samo 1 trudi, drug pa dela ravno nasprotno in kljub vsemu ne sodeluje oz. se mu je.be, potem nimaš več kaj. Ti v njegovo glavo ne moreš, prisiliti ga ne moreš, da bi bil razumevajoč in ljubeč mož, pa če se na trepalnice postaviš. To je njegova odločitev.

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:39:16   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

Hvala, miska_mccute!
Tako sem žalostna. Naredila sva hišo, pa se dere, naj se poberem iz nje. Nisem sposobna nič naredit, nisem gospodarska, razočaran nad mano - to so njegove besede. Saj je res hiša praktično zrasla z njegovim denarjem, ampak dosti pa tudi z mojimi fizičnimi napori (in njegovimi, seveda, tukaj je bil zelo priden, to ne smem rečt), čeprav to, da sem pa jaz ta čas za otroke skrbela, pa delavcem hrano kuhala, ne pomeni nič. Mah, saj ne vem. Skoz sem odpuščala in vse to jemala v zakup. Veš, kaj - vem, da imam tako močno hrbtenico, da se še sama čudim, od kod mi moč.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tudi jaz se strinjam z misko_mccute. Res, pojdi. Zaradi sebe in zaradi otrok. Zaslužite si več - veliko več, kot poniževanje in dretje. Kot si sama napisala - zakaj bi te otroci gledali žalostno, ko ste lahko veseli?? Naredite si življenje lepo, četudi brez njega. Vem, da nobenemu ne bo lahko, ampak bolje je tak, kot pa da otroci živijo tako, da gledajo mamico žalostno, da poslušajo poniževanje, dretje,.....

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:40:56   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

Naj ti povem, miapia, da ni blo nikol super špon. Ampak, stvar vzameš, takšno kot je, hitro ustrežeš, se trudiš biti dobra žena in gospodinja, ves čas vestno opravljaš vsa ženska dela in veliko moških (14 let na špediciji, kar pomeni več časa v tujini, kot doma), zato te stvari, ki si jih ne zaslužiš, prizadanejo -  mene vsaka stvar zelo, opažam, da čedalje bolj.
Zakaj bi jokala, zaradi grdih besed, če lahko nekomu poklonim smeh?
Zakaj bi ves čas nekomu dopovedovala, kaj sem počela, kljub temu, da me ni videl, kaj delam?
Zakaj me morajo otroci žalostno videti, če se lahko hecamo, igramo?


Oprosti, ne vem če to želiš slišat, ampak sama si si kriva.Če že na začetku ni blo "super špon", pa si se vseeno podala v to.Premalo se ceniš in spoštuješ, kako naj te potem on.

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:41:52   
manna
syncmaster, nevem kaj naj napišem..grozno.. user posted image user posted image user posted image   Da te tako nadira? Dobra si da vzdržiš. Preveč si ubogljiva in ponižna. Če bi moj kaj takega počel, bi mu jih tako napela da ...
Beži proč. Moraš bolj cenit samo sebe, on te očitno ne.

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:44:46   
syncMaster
IZVIRNO SPOROČILO: luan


Oprosti, ne vem če to želiš slišat, ampak sama si si kriva.Če že na začetku ni blo "super špon", pa si se vseeno podala v to.Premalo se ceniš in spoštuješ, kako naj te potem on.


Veš, luan, sama si nisem kriva, ker če bi si bila sama kriva, bi pustila stvari, ker pa nočem, da sem sama kriva, se stvari krešejo. Ali razmišljam napak? Najlaže je rečt-sama si kriva. Kdo pa je potem kriv za njegova dejanja? Tudi jaz?!

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:49:42   
julieb
IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

Hvala, miska_mccute!
Tako sem žalostna. Naredila sva hišo, pa se dere, naj se poberem iz nje. Nisem sposobna nič naredit, nisem gospodarska, razočaran nad mano - to so njegove besede. Saj je res hiša praktično zrasla z njegovim denarjem, ampak dosti pa tudi z mojimi fizičnimi napori (in njegovimi, seveda, tukaj je bil zelo priden, to ne smem rečt), čeprav to, da sem pa jaz ta čas za otroke skrbela, pa delavcem hrano kuhala, ne pomeni nič. Mah, saj ne vem. Skoz sem odpuščala in vse to jemala v zakup. Veš, kaj - vem, da imam tako močno hrbtenico, da se še sama čudim, od kod mi moč.


Če sta poročena je pol tvojega, ravno tako lahko ti njemu kažeš vrata. to ti bo povedal tudi vsak odvetnik, če boš vprašala.
Moj nasvet je, da se spraviš k odvetniku in se pozanimaš o svojih opcijah glede ločitve. V večini primerov se stvari same od sebe rešijo, če si res pripravljena za ta korak.
Če pa nočeš iti, v smislu imam ga še rada pa se boš vrtela v začaranem krogu.

Glede tvojega nedeljskega kosila pa toliko, da bi lahko naredila kake male prigrizke, če ste bili zmenjeni za izlet in pico pa ne bi bil noben lačen. Malo fleksibilnosti je treba tudi pri idejah ne samo ko je treba kaj narediti.
Jaz načeloma kuham velika kosila samo v primeru, da se tako zmenimo, drugače pa kaj malega na hitro, pa če tudi je Božič ali pa kaki drugi praznik.
Sicer pa je to stvar dogovora.

Za vse prosim brez napadanja, če sem povedala kaj kar komu ni všeč izrazila sem le mnenje in spoštujem tudi vsa vaša, čeprav se z marsikatero ne strinjam.

Želim ti, da najdeš pravo pot.

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako veš...
16.11.2009 9:55:41   
Anonimen
Če sta poročena je pol tvojega

tudi, ce nista, je pol njenega!user posted image

(odgovor članu julieb)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako veš...
16.11.2009 10:04:33   
julieb
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Če sta poročena je pol tvojega

tudi, ce nista, je pol njenega!user posted image



Dokazovati je treba v takem primeru.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako veš...
16.11.2009 10:04:50   
syncMaster
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Če sta poročena je pol tvojega

tudi, ce nista, je pol njenega!user posted image



Sploh me tale delitev niti najmanj ne interesira, trenutno. Trenutno me najbolj bega, kako stvari izpeljati na čimbolj nežen način, ker je zelo vzkipljiv in me je strah drugih stvari. Drugače pa, moj gospod je itak vse sam kupil (to sem že prej omenila, da je hiša res zrasla pod okriljem njegovega denarja, za kar si ne delam nobenih zaslug). Ne zaveda pa se, da so pa v večini stvari, ki pa so v hiši, ki jih uporabljamo vsak dan, kupljene z mojim denarjem. Ne zaveda se, da, če poberem res svoje stvari, bo moral najprej kupiti vzglavnik in odejo, da bo lahko pokrit zaspal, da bo moral nabaviti "đezvo", če si bo hotel kavo skuhat in posledično še kavo in sladkor. Ostanejo stene in pohištvo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako veš...
16.11.2009 10:08:35   
julieb
IZVIRNO SPOROČILO: syncMaster

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

Če sta poročena je pol tvojega

tudi, ce nista, je pol njenega!user posted image



Sploh me tale delitev niti najmanj ne interesira, trenutno. Trenutno me najbolj bega, kako stvari izpeljati na čimbolj nežen način, ker je zelo vzkipljiv in me je strah drugih stvari. Drugače pa, moj gospod je itak vse sam kupil (to sem že prej omenila, da je hiša res zrasla pod okriljem njegovega denarja, za kar si ne delam nobenih zaslug). Ne zaveda pa se, da so pa v večini stvari, ki pa so v hiši, ki jih uporabljamo vsak dan, kupljene z mojim denarjem. Ne zaveda se, da, če poberem res svoje stvari, bo moral najprej kupiti vzglavnik in odejo, da bo lahko pokrit zaspal, da bo moral nabaviti "đezvo", če si bo hotel kavo skuhat in posledično še kavo in sladkor. Ostanejo stene in pohištvo.


Zdaj pa te res več ne razumem.

Najprej si prepričana, da tako ne gre, ko ti damo nekaj iztočnic kako stvar rešiti pa se naenkrat bojiš.

Če se bojiš njega, potem je še toliko bolj pomembno, da greš.

Pa stvar pri delitvi med ločitvijo ni taka, da kdo je kupil tisti je lastnik. Gre se zato, da ima vsaki pol te preklemane džezve.

(odgovor članu syncMaster)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




spol, nuhalna svetlina
Admin

Lep pozdrav! Zanima me, koliko tocna je napoved spola pri nuhalni oz. kaksne izkusnje ima katera pri tem? Se bolj me zanimajo izkusnje pri dr. Kudrovi.

. (84%)

. (16%)


Število vseh glasov: 50

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!