|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NS pri dr. Peklič
3.8.2006 12:29:57   
SPOKY
Imam eno prošnjo. Ker se moram kmalu prijaviti na NS me zanima če ima katera tel. št. dr. Peklič - zasebna ambulanta. Prosim!!!user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 12.2.2010 14:57:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NS PRI DR. PELKIČ
3.8.2006 13:26:03   
NINA977
02/2523830
Gregorčičeva 19

(odgovor članu SPOKY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NS PRI DR. PELKIČ
3.8.2006 14:15:51   
severnica77
Lahko se narocis tudi preko maila. Odgovori najkasneje naslednji dan:

ksenija.pelkic@siol.net

(odgovor članu NINA977)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NS PRI DR. PELKIČ
3.8.2006 14:26:46   
petraz
Jaz sem se naročila kar preko e-maila. Ne pozabi pa s sabo vzeti DVD-R (najbolje TDK), ker drugače se lahko zgodi, tako kot pri nas, da se ne bo posnelo. Jaz sem včeraj bila ponovno pri njej, da mi je še enkrat posnela našega dojenčka. Ja, še to, pove ti že spol.... no, midva sicer nisva želela vedetii kaj bo... pa nama je sama med pregledom povedala... pa kaj čemo...user posted image

(odgovor članu SPOKY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NS PRI DR. PELKIČ
12.2.2010 13:13:22   
tpmc
Kako pa ste zadovoljne z njo? sem slišala same dobre stvari o njej, tudi to,da ko pove spol se ne zmoti. Kakšne imate ve izkušnje? Hvala z aodgovor user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NS PRI DR. PELKIČ
12.2.2010 14:03:00   
pupika
Baje, da je samoplačniško kar prijazna, drugače kos em bila jaz pri njej na NS je pregled sledil brez besede, razen potem sem jaz vprašala, če je vse v redu. Drugače ti čisto nič ne pove, glede spola, ti lahko samo rečem, da jaz takrat nisem vprašala, sama pa tui nič ni rekla, je pa pri sodelavcu zadela, da bodo dobli punčko. Potem sem imela še eno srečanje z njo v porodnišnici ko sem ležala v njeni sobi in je bila takrat zelo nečloveška, mene je celo nadrla, kaj si mislim, da ona meni danes ne bo delala UZ, ker je že 24 ur v službi. Upam, samo, da ne bom imela več nobenega stika z njo, ker se mi zdi tako nečloveška. Je pa baje zelo strokovna in vse zelo dobro pregleda, očitno ji pri meni do tega ni bilo, ker je bila že 24ur v službi.

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NS PRI DR. PELKIČ
12.2.2010 16:13:17   
Klarica123
Glede dr. Pelkič ne morem reč nič slabega. Jaz sem bila pri njej na NS in na morfologiji. Zelo zadovoljna

Pisala sem ji na mejl, pa mi je odgovorila kdaj lahko pridem pa tako dalje. Sva šla z mojim skupaj tja. Res prijazna. Baje pa da  do svojih pacientk (pač baba čula baba rekla) ni tako prijazna.

Glede spola pa je res. Ženska ve kaj gleda user posted image Meni je na NS rekla, da se ji zdi, da bo fantek ampak ni 100 %, pa smo jo vzeli za rezervo. Na morfologiji pa je rekla "o ja, kako se lepo lulek vidi" user posted image  

Moj user posted image pa itak celi ponosni ker bo pubec user posted image

Pa mi je DVD posnela zastonj, ker sem bila pri njej že na NS (kao za redne stranke user posted image )

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NS PRI DR. PELKIČ
12.2.2010 18:32:48   
bridget3
Stara tema, ampak očitno še aktualna user posted image

Pri dr. Pelkič Ogrizek sem bila na Nuhalni svetlini - samoplačniško.
Ni bila zeeeeeelo zgovorna, je pa preverila vse kar treba, strokovno pojasnila,
na moja vprašanja je zmeraj odgovorila.

Ker se plod ni kaj dosti premikal, sem ji potem pisala še mail in me je prijazno povabila še enkrat, če se bo kaj bolje videl spol.

Plačala sem 70€ (pregled in cd).

S pregledom, odnosom in pripravljenostjo na ponoven pregled sem bila zelo zadovoljna.
Ne zdi pa se mi to poceni ... Ultrazvoke vse preveč drago računajo - moje mnenje.

Lp.

(odgovor članu Klarica123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NS PRI DR. PELKIČ
12.2.2010 19:35:44   
annie
Jaz sem imela pri njej v prvi user posted image in sedaj tudi v drugi user posted image NS in obakrat zelo zadovoljna user posted image

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NS PRI DR. PELKIČ
17.2.2010 11:33:27   
tpmc
no, saj je zmeraj tako. Nekaj zadovoljnih nekaj ne. Ja meni se zdi 70 eur kar veliko no, sploh zdaj ko je treba sparat in malo stisnit. Ji grem kar zdaj pisat mail ;)

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NS PRI DR. PELKIČ
17.2.2010 16:45:33   
bridget3

IZVIRNO SPOROČILO: tpmc

no, saj je zmeraj tako. Nekaj zadovoljnih nekaj ne. Ja meni se zdi 70 eur kar veliko no, sploh zdaj ko je treba sparat in malo stisnit. Ji grem kar zdaj pisat mail ;)


Se strinjam, tudi meni je to veliko. Pravzaprav oderuško user posted image ampak tako pač je.

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NS PRI DR. PELKIČ
17.2.2010 20:12:39   
jekica
tudi jaz sem bila pri prvi user posted image pri njej in je bila super. še spol mi zadela. In sedaj sem se naročila tudi pri njej. Vse moje kolegice so bile ful zadovoljne z njo.

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NS PRI DR. PELKIČ
22.2.2010 10:34:46   
tpmc
jaz mam pregled pri njej 10.3. Kaj ta dvd, ki ti ga posname moraš imeti s seboj praznega? ali jih ima ona? Ker bi ga res imela in nočem računat na to, da jih ima ona, na koncu bom pa ostala brez :( kakšnega pa je treba kupit? (v primeru da ga je treba kupit)
Pa še to: plačaš z gotovino ali ti da položnico?;)

(odgovor članu jekica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NS PRI DR. PELKIČ
5.3.2010 8:07:00   
elevitka
Plačaš z gotovino, CD pa sem jaz imela svoj zraven ,ampak mi je ona tam dala svojega (da lahk več zakasirajo- kao)

vzemi svojega za vsak slučaj če ona nima...

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu tpmc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?