|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam v Egipt? Ali Turčija?
14.2.2010 10:12:12   
ery
Mi se letos malo odločamo, da bi šli v Egipt ali Turčijo, sva pa dva odrsla in dva otroka 5 let in 2 leti. Me zanimajao vaše izkušnje, kam it, da bo še za otroke kaj pametnega? Vzeli bi all inclusive. Kam v egipt? Je boljša turčija?

hvala...


_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam v Egipt? Ali Turčija?
14.2.2010 12:33:13   
travica
kdaj bi pa šli
ker npr. v juliju in avgustu je boljše nikamor,ker je v egipti 40 v turčiji pa 35 C

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam v Egipt? Ali Turčija?
14.2.2010 13:08:32   
travica
pa s 5 in 2 letnim otrokom, ne verjamem, da boste hodili na kakšne izlete. Tako da boste 1 teden v hotelu, pri čemer niti ni važno, kje ste, važno je da je dober hotel (ne manj kot 4*), po možnosti s tobogani, če jih imajo otroci radi in blizu plaže, pa tudi ne predaleč od letališča, ker zna bit transfer od letališča do hotela z malimi otroci zelo naporen.
Upoštevajte tudi čas leta: do Egita je 4,5 ure, do Turčije 2 uri. - ker nam je bil največji izziv zaposlit 2 letnico za 4 ure (nabavili smo DVD player user posted image ki pa pali samo 1 uro)

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam v Egipt? Ali Turčija?
14.2.2010 15:05:49   
Lolita23
Mi gremo v Turčijo spetembra v hotel Eftalia village 4 zvezdice, no imamo pa sam eno 1 l punčko;:::)

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam v Egipt? Ali Turčija?
20.2.2010 21:24:13   
neli365
Egipta ne priporočam s tako majhnimi otroci, ker ponavadi imajo še starejši težave z prebavo (diareja in krči), pa tudi hrana je zelo specifična. Izleti odpadejo, ker dvomim da boš z otroci hodila v puščavo (ponavadi se gre za celi dan) ali na snorklanje. Sem bila tam septembra in je bilo na soncu 45 stopinj.
Odločitev je tvoja, ampak jaz ne bi šla niti pod razno.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam v Egipt? Ali Turčija?
20.2.2010 23:30:48   
srša
V Turčiji smo bili v začetku maja, ko je hčera imela 2leti in pol, meni osebno je bilo takrat prehladno, ni bilo za kopat.
V Egiptu smo bili novembra, nismo se nič zastrupili, potrebno je res pač pazit glede hrane..., šli smo na izlete, bilo je super.

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam v Egipt? Ali Turčija?
20.2.2010 23:36:01   
rija
bila in v Egiptu in Turčiji, pa bi ne šla na nobeno od teh destinacij z MOJIM 4 letnikomuser posted image

njemu je pomembna riva in par metrov obale....to pa dobim bistveno ceneje in bližje

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam v Egipt? Ali Turčija?
21.2.2010 9:31:53   
bumerang
Ne štejem več kolikokrat sem bila v Egiptu ampak s hrano se zastrupila nisem še nikoli. Greš pač v hotel, ki ni voden s strani lokalcev, in ki ima najmanj 4 zvezdice.
Tudi ni ves Egipt brez plaže. Koralni greben je tik ob obali samo v Sharmu, v Hurghadi je večinoma čisto klasična peščena plaža z bloki koral v daljavi. Valovi znajo biti problem zato je fajn prej pogledat plažo na Google Earth.
Ne bi pa tam šla več poleti, ker je peklensko vroče.
Egipt je idealen konec maja, začetek junija in septembra do konca oktobra.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?