|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spolnost po transferju?
13.2.2010 13:24:41   
CLAUDY11
mene pa zanima ali je katera po transferu imala spolne odnose ali ste vse čakae na potrditev nosečnosti in ste potem???? jaz si neke ne upam zdravnik pa tudi ni nič reku !!user posted image
zanima me vaše mnenje


< Sporočilo je popravil Eja RR -- 13.2.2010 16:27:09 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spolnost po transferju?
13.2.2010 17:11:19   
gupika
Midva sva imela spolne odnose po transferju 2x. Takrat so me zgleda tako dajali hormoni, da se mi je tako luštalo. Po moje je tako, če se prime se prime, spolnost na to nima vpliva. Danes imam par dni starega sineka.

lp

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spolnost po transferju?
14.2.2010 12:27:17   
CLAUDY11
hvala gupika
pa čestitam za sineka!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spolnost po transferju?
15.2.2010 9:13:20   
daga79
po transferju so nam odločno odsvetovali odnose in orgazem..vsaj tisti 14 dni preden ti potrdijo nosečnost potem pa mislim da ni problema če se dobro počutiš

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spolnost po transferju?
15.2.2010 9:44:31   
CLAUDY11
HVALA DRAGA!!!
IN AL JE RATAL V PRVO??????

(odgovor članu daga79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spolnost po transferju?
15.2.2010 10:37:32   
daga79
ja nama je smo v 11 tednu user posted image

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spolnost po transferju?
15.2.2010 10:49:39   
CLAUDY11
ČEEEEEEEEEEEESTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITAMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daga79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spolnost po transferju?
15.2.2010 10:50:49   
CLAUDY11
povej mi ši si se kej posebi pazla si bla napihnjena???? 

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spolnost po transferju?
15.2.2010 10:56:52   
daga79
počivala sem veliko optimistično gledala naprej ja napihnjenost je bila ( povečane jajčnike imam še zdaj-od punkcije) in še traja sploh ne hodim redno na blato -pijem donat jem probiotične jogurte ( upam da bo se uredila prebava ko bom nehala jemat utrogestan)
drugače pa sem upoštevala vse napotke ki so jih predlagali in optimistično sva gledala naprej

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spolnost po transferju?
15.2.2010 10:59:24   
daga79
si bila prvič kdaj delaš test??
kak se pa počutiš ...prsi povečane kaj ..jaz sem po tem vedla že prej da sem noseča ..sploh nespečnost se je takoj pojavla in zoboboli ki jih prej nisem imela (če tudi so bile te luknje že prej hehe)
upam da ti rata

(odgovor članu daga79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spolnost po transferju?
15.2.2010 11:09:08   
CLAUDY11
test delam 27!! vendar bom šla verjetno na odvzem krvi!!! mam iz prvega zakona 2 otroka in mi ni do 6 tedna nosečnosti kazal da sem noseča!!!!!! mi je tak zdravnik svetoval!!! sem pa napihnjena kot žoga!!! in tudi kile so šle goruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drugače pa ne vem ker men je vedno pred M slabo in mam povečane prsi tak da se na to ne moram zanesit!!! mal ciljam na to da sem oba prejšnja otroka zanosla in donosla brez problema ni pa to za sigurno !!! tudi jaz jem actimel in bol lahko hrano ker sem tudi v osnovi bol zaprta!!!!hormone so pa še sam poslabšale položaj!!!!!!!
lp  upam da bo!!
pazi nase
čao

(odgovor članu daga79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spolnost po transferju?
15.2.2010 11:16:29   
baguSka
ooooh srecnice... upam da se vam kmal pridruzim!!
drugac pa cestitke enim in pesti za druge!!user posted image user posted image

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?