|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj začeti
25.2.2010 20:54:38   
kajjada
Pozdravljene,

zanima me, koliko so bili vaši otročki stari, ko ste začele z uvajanjem gh?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj začeti
25.2.2010 21:06:21   
NEVA-1
okoli šest mesecev, oba polno dojena

(odgovor članu kajjada)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj začeti
25.2.2010 21:11:45   
hubi
Tudi okoli 6, polno dojena.

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj začeti
25.2.2010 22:10:14   
Ribi Bibi
Tudi okoli 6, polno dojena.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj začeti
25.2.2010 22:16:26   
TuBoLina_86
moj je 5,5 meseca, ni dojen, je na AM, pa mu še ne dodajam, niti ne kaže, da bi mu bilo samo mleko premalo..... ponoči spi celo noč, redi se dovolj, raste in razvije se tudi dovolj in primerno....

niti nebi davala prej, ker imamo v družini veliko alergij na živila, in je zato tudi povečana možnost pri našemu user posted image ... ni rečeno, da bo, ali je pa povečna možnost, zato sem se tudi odločila za uvajanje GH po 6 mesecu....

najprej bomo prešaltali iz AM 1 na AM 2, in ko bo, če bo, to dobro sprejel, začnem z GH. nič prej....



_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj začeti
25.2.2010 22:37:37   
eternety
Po dopolnjenem 4. mesecu. 

(odgovor članu kajjada)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj začeti
25.2.2010 23:08:58   
tejči28
Ko je dopolnil 6m sem počasi začela uvajat.Je pa bil polno dojen.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj začeti
26.2.2010 9:14:04   
josephine27
prvo žličko sem mu dala poskusit pri 5,5m, je pa bil polno dojen. drugače pa sem začela resno uvajat po 6m. se spomnim da se mi je še mama smejala k sem točno do dneva čakala. je pa kazal ful znake tako da je pri nas ful hitro steklo in bi pojedel vedno še več goste hrane če ga ne bi mal nazaj držala k sem se mal zaradi prebave bala. je že od prvega dne lepo požiral dol vse, ne spomnim se da bi sploh kdaj kaj vrgel iz ust. najbrž se mu je fajn zdelo da je tud on jedel in ne sam gledal.

mal moraš otroka gledat k niso vsi pri isti starosti pripravljeni na gosto hrano.


_____________________________



(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj začeti
26.2.2010 12:06:09   
Urska09
Prvo žličko probala pri 4,5 mes. Bolj iz firbca. Ni pokazala nobenega interesa. Zares pa pri 5,5 mes., ko je začela kazati tipične znake, da je pripravljena. Sicer je bila (skoraj) polno dojena.


(odgovor članu kajjada)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj začeti
26.2.2010 12:08:20   
Ploha
prvič GH pri 5,5 mesca...polno dojena do 4 mesca, potem pa še 1 mesec dojenje in AM...in nato naprej samo AM...

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?