|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko KG torte za RD
26.2.2010 10:24:08   
Muca Miša
Pozdravljene,

zanima koliko kilsko torto potrebujem za roj. dan in sicer cca. 35 odraslih in 15otrok (s tem da je 10 otrok starih okoli 1leta)?

Hvala

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko KG torte za RD
26.2.2010 10:26:14   
zvesta
Saj torte niso na KG, običajno se velikost izraža v kosih.

Jaz bi rekla, da rabiš tam nekje torto za 40-50 kosov.

(odgovor članu Muca Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko KG torte za RD
26.2.2010 10:33:35   
bubu10
ja tortice so na kose! Rabila bi vsaj 40kosov, če bo dobra pa še več! ;) user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko KG torte za RD
26.2.2010 10:36:49   
mama_milchy
Jz sem tudi zdaj pred tem, da jo naročim in lih informativno v Mlinotestu (in Bonbončku; v Kopru) računajo po gr na osebo kao 100 gr po osebi; torej za 35 oseb = 3,5 kg torte kar se meni zdi premalo, še posebej, če je dobra;

(odgovor članu bubu10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko KG torte za RD
26.2.2010 10:37:41   
mama_milchy
http://www.narocitorto.si/index.php?akcija=nasveti

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko KG torte za RD
26.2.2010 13:00:30   
thaiss
jaz sem jo včeraj naročila v mlinotestu, pa mi je svetovala naj naročim 2,5kg za cca 17oseb

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko KG torte za RD
26.2.2010 13:34:16   
zvesta
ej, to pa res prvič slišim, da jih prodajajo na grame in kilograme.... no, sem se vsaj nekaj novega naučila :)

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko KG torte za RD
26.2.2010 13:37:13   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

ej, to pa res prvič slišim, da jih prodajajo na grame in kilograme.... no, sem se vsaj nekaj novega naučila :)


Meni je pa to ful mimo.
Zdaj jo bodo pa več navlažili (polili s cukrano vodo user posted image ) da bo še težja.

A ni normalno, da se kupuje po kosih? Saj vsakemu daš kos torte, ne pa 100 g le-te. Eh...user posted image
Dober, da jih sama delam.


_____________________________



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko KG torte za RD
26.2.2010 14:25:20   
thaiss
kar imam jaz v glavi se tukaj (na obali) na obali vedno na kg prodajajo torteuser posted image


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko KG torte za RD
26.2.2010 17:38:06   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

jaz sem jo včeraj naročila v mlinotestu, pa mi je svetovala naj naročim 2,5kg za cca 17oseb


moji sestrični pa so svetovali 3kg za 25 oseb;
na koncu je torta tehtala 2,700 in lih za lih je prišla skozi;
še dobro da niso prišli vsi oz. da eni niso jedli torte;

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko KG torte za RD
28.2.2010 14:07:31   
Azzurra
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

ej, to pa res prvič slišim, da jih prodajajo na grame in kilograme.... no, sem se vsaj nekaj novega naučila :)


Meni je pa to ful mimo.
Zdaj jo bodo pa več navlažili (polili s cukrano vodo user posted image ) da bo še težja.

A ni normalno, da se kupuje po kosih? Saj vsakemu daš kos torte, ne pa 100 g le-te. Eh...user posted image
Dober, da jih sama delam.



Ha ha, mimo je glih tolko, kolkor računanje na kose: eni pač režejo centimetrske rezine, drugi režejo rezine debele tri moške prste :-)))
Ja, tudi jaz poznam naročanje torte "na kilo". Prejšnji teden je imela moja hčerka rojstni dan, naročili smo 3 kilsko torto. Zaradi bolezni nismo organizirali fešte, smo povabli samo nonote in strice, tete ter bratrance, sestrične. Skupaj je bilo torej 10 odraslih in 6 otrok, en kos smo po tašči poslali pranonontu in en kos je pojedel naš tati naslednje jutro za zajtrk. Pa je ni blo več user posted image . S tem, da je jaz niti probala nisem.

Za toliko ljudi, kot navaja avtorica teme (35 odraslih in 15 otrok) bi jaz vzela 5-6 kg torte.

< Sporočilo je popravil Azzurra -- 28.2.2010 14:10:57 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko KG torte za RD
2.3.2010 13:54:27   
teta torta
Torta na kg??? zanimivo.....

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Policistični jajčniki - pripravki za zdrav...
Policistični jajčniki so pogosta težava žensk, veliko preglavic pa jim povzročajo predvsem pri zanositvi. S hrano lahko ...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?