|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 19:59:29   
modrooka
Jana, videla sem, da si bila v Grčiji. :bravo: Mi tudi planiramo Grčijo za naslednje leto, pa se še nismo odločili na kater otok bi šli.

V katerem hotelu ste bili vi? Je bil fajn?

Mi smo gledali Zakintos. Je katera že bila na tem otoku in če je bila, naj malo več pove o njem...

Malo informacij skratka od vas izkušenih punc ;).

pa,pa
modrooka :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 20:09:15   
Maxica
Modrooka, ne zameri, ker se obešam na tvoj post-imam sam še vprašanje za Jano30 glede MDVja, če so ga rabili.:)

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 20:22:30   
Natas@
;)Kaj je MDV?

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 20:26:42   
jana30
Ma nam je bilo všeč, je pa Lesbos res nekaj posebnega, se razlikuje od vseh drugih Grških otokov, ki sem jih do sedaj obiskala( Zakyntos, Roodos, Santorini ). Lesbos je oaza miru. Tu ni nočnega življenja, bučnih diskotek in hord pijane mladine. Otok je neokrnjen, naraven, tak kot je pač že skozi. Plaže super.
Je pa tako, na vsakem grškem otoku je pač najbolj lušno, da si vzameš renta car in ga raziščeš, ker so organizirani izleti z agencijo kar dragi.Midva z možem si prvi dan kupivavodič po otoku potem pa pot pod noge.
Bila sva v hotelu Molyivos 2. Je bil kr vredu. Do zdaj sva imela v Grčiji vedno NZ, letos prvič pol penzion. Nama je bila hrana všeč. Pač hotel takšen kot piše v katalogu, za tako ceno ni neki pretiran luksuz.
Z nami pa so bili eni iz LJ in so bili zelo nezadovoljni tako z otokom kot z hotelom, pač sto ljudi sto čudi.
Lesbos vsekakor ni otok za mlade željne zabave, ampak za družine za malimi otroki, ki imajo rade zasebnost na plaži in mir.
Za prvič v Grčijo ta otok ni najboljša izbira. Jaz še vedno navijam za Rodos.

Mexica, MVD niso zahtevali, pa saj velja tri leta in nam bo že enkrat prav prišel.


Vas zanima še kaj?

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 20:31:03   
Marogica
Ja. Mene zanima, kašne so konkretne cene hotelov, kašne so cene, še imaš hrano zunaj, rent-a-car. Ozirmoa, kolikovaju je dopust stal? (en teden, dva??)
Hvala za inofrmacije

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 20:32:27   
jana30
Zdaj pa še o Zakyintosu. Tudi super, čeprav je v Kamariju zelo zelo živahno ponoči in je galama, tako da je treba biti zelo previden pri izbiri hotela, sploh če so tu mali otroci oz. kolker pač človek kompliciraš.
Jaz tudi tu priporočam rent a car in raziskovanje. Šli pa smo tudi na izlet na gusarsko plažo z ladjo. Ma nepozabno no, voda sinje modra.
Ko enkrat vidiš toliko otokov, pa še veliko kje drugje sem bila ( Tunizija, Turčija, Dubrovnik....) je kar težko osločit se kje je bilo najboljše in najlepše.
Ko greš na dopust je najboljše če nič ne kompliciraš in se ne obremenjuješ s sramnimi dlakami drugih v tvoji kopalnici, ampak enostavno vzameš toaletni papir in jih vržeš v WC pa je tu garantiran nepozaben dopust.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 20:36:01   
modrooka
Jana,

v katerem hotelu ste pa bili na Rodosu? Priporočaš?

Ali se v Grčijo lahko potuje z osebno izkaznico ali je potreben potni list?

modrooka

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 20:38:38   
jana30
Konkretne cifre vas zanimajo, madonca ste pa zahtevne -ha ha ha.
Pa ja povem, ni nobena skrivnost.
Za oba z možem je prišlo 186.000 za en teden pol penzion, to je vključno z letališko takso, ki navadno ni všteta v ceno aranžmaja.Za sina ni bilo potrebno plačati ne hotela ne letališke takse ker ni imel svojega sedeža na letalu.
Cene zunaj so navite sto na uro. Vse je enkrat dražje kot pri nas npr. Grško pivo Mythos=2,30E, kruh-pol kg beli - 0,70E, kratka kava 1,5E, pizza 10E, musaka=6E, voda 1,5l=0,60E...č
Rent a car naju je za dva dni prišel 92E z otroškim sedežem.
Midva sva poleg zapravila še 350E, z rentanjem vred, sva si pa res privoščila vsak dan sladoled, kavo, pivo zunaj in pri večerji, skratka nič nisva varčevala.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 20:45:27   
jana30
Na Rodosu sva midva bila last minute v hotelu Vasilia. Imela sva samo NZ in ni bilo kaj prida ti kar povem. To je hotel v centru mesta kjer je ulica diskotek in je vsak večer bilo glasno. No en večer sva se ga zraven nalumpala pa je šlo ha ha.
So pa takrat bili eni z nami v hotelu Dyonisos in so bili navdušeni.
Evo tu imaš slikice hotelov pa si malo poglej.
http://www.kompas.si/destinacijeRezultat.asp

Opisi zraven kar držijo. Jaz bi vseeno vzela enega malenkost iz mesta npr.Astron, n pa še kakšen bi se našel.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 20:46:08   
jana30
MVD=mednarodno vozniško dovoljenje.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 20:48:11   
jana30
Potovali smo z osebnimi izkaznicami in ni bilo nobenih težav.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 21:15:32   
Baldi
U, jana30, danes si pa zgovorna. Sem z veseljem prebral. Je pa težko na kratko vse povedat, ane.

Ja, zanimiva izkušnja tole s tvojim Rodosom. Pri nas je bila pa po 24-i uri popolna tišina in nasplošno miren konec.

Vsem, ki se odločate pa svetujem, da si dobo preberete opise aranžmajev in seveda lego hotela. Na Rodosu sva z :love: videla kar nekaj hotelov, ki so bili v igri, pa bi naju kap, če bi pristala v njih.

Aja, jana 30, zakaj niste šli za dva tedna:zmeden2:



(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 21:19:26   
Marogica
Jana30, hvala ti za podrobne informacije. Zanimiva stvar. lp

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 21:23:15   
Maxica
:ups:MDV=MVD:ups: (mednarodno vozniško dovoljenje, ja)

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 21:34:39   
modrooka
Jana, lepa hvala za vse koristne informacije! :rozica::rozica::rozica:

pa,pa
modrooka

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 21:39:21   
jana30
Mi nikoli ne gremo za dva tedna ker počitnikujemo trikrat na leto po en teden poleti in en teden pozimi.Pa tudi na iste kraje se ne vračamo nikoli več.
Baldi za tvoj hotel točno vem kateri je, sem šla še slike gledat,ker je tam v blžini neki samostan al cerkvica na hribu in se vaš hotel točno vidi. Samo to je daleč od mesta Rodos. Midva pa sva takrat bila v centru. A ste si vi šli pogledat mesto Rodos?

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Jana30 _ Lesbos
7.7.2005 21:55:35   
Baldi
Ja šli, ja. In to z busom. Hehehe, kakšana avantura.
Meni je bil sicer bolj všeč Lindos. To pa moraš videti. Pa še super vzdušje je ponoči. No tam smo bli pa z najetim avtom.

Hja, midva tudi že gledava kam bova šla jeseni. Takrat pa za en teden. Naju vleče malo bolj južno, npr. Tunizija. Bomo videli, kaj se bo izcimilo:zmeden2:.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?