|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cepljene proti tetanusu v 10.tednu
11.6.2010 21:30:10   
mamica00
sem nosečka v 10.tednu nosečnosti in user posted image danes sem se grdo porezala po celmu prstu in dobila 8 šivov ker sem bila cepljena proti tetanusu v osnovni šoli so me danes tudi cepili proti tetanusu,zdaj me pa skrbi za user posted image ji bo to kaj škodilo,ali kaj vpliva na potek nosečnosti!
zelo vam bom hvaležna za vsak odgovor!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cepljene proti tetanusu v 10.tednu
11.6.2010 22:19:45   
Taddy78
A nisi tam vprašala oz. povedala da si noseča?

(odgovor članu mamica00)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cepljene proti tetanusu v 10.tednu
11.6.2010 22:24:13   
mamica00
user posted image sem povedala in tudi preklicali so vse mogoče zdravnike in se na koncu odločili da me cepijo!


(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cepljene proti tetanusu v 10.tednu
12.6.2010 17:55:48   
Pokora
Ne skrbi. Tudi jaz sem bila cepljena proti tetanusu (mislim da ravno v desetem tednu), ker sem stopila na zarjaveli žebelj. Ko sem povedala da sem noseča, so me pomirili da s tem istim cepivom cepijo dojenčke pri treh mesecih, ter da je to "mrtvo" cepivo, tako da ni bojazni za plod!
Želim ti čim manj poškodb v bodočeuser posted image

(odgovor članu mamica00)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cepljene proti tetanusu v 10.tednu
12.6.2010 22:21:46   
mamica00
user posted image ej pokora hvala ti za ta odgovor si me ful pomirila,tako sem jezna na sebe da sem po domače rečeno štor,in me boli kot hudič pa vse bi bilo vredu če ne bi imela doma dve mali hčeri 3,5 in 1,5 pa še sama sem doma  skor cel dan pa po eni strani je še sreča da je poletje da je malo za oblačituser posted image tamali dve!

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cepljene proti tetanusu v 10.tednu
13.6.2010 11:28:18   
Pokora
Joj res ti ni za zavidatuser posted image   O štorih pa raje ne bi razpravljala, ker mi ni para! Že tako sem prvovrstni štor, v nosečnosti se pa to samo še potencira. Sem se včeraj zvečer ko sem rezala lubenico tudi jaz urezala...
Sem ti pa včeraj pozabila napisati da sem bila proti tetanusu cepljena v prvi nosečnosti in je z malim vse ok, tako da je res brez veze da si zaradi tega delaš skrbi!

(odgovor članu mamica00)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cepljene proti tetanusu v 10.tednu
13.6.2010 11:43:02   
mamica00
user posted image veš pravijo nesreča nikoli ne počiva!

pa saj bo vse se bo porihtalo sam da se ti šivi zacelijo pa  bo boljše in samo zanima me koliko časa imaš pol šive notr!
se mi zdi da me roka po cepljenju bolj boli kot prst!user posted image
no samo da bo moja bebika zdrava saj je 3.in zaželjena pa itak upam da se bo porihtalo sem v 6 tednu bila v bolnici grozeči splav ker sem krvavela in še hematom mam 7cm velik pa jem še dabroston!
upam da je dovolj močen da se bo obdržal pravi gin da je pravi borec!
lepo se imej in piši še kaj!

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?