|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   steklene prizme
21.3.2010 17:49:23   
mala zirafa
Odločili smo se da bomo iz njih oblikovali neke vrste okno.2 vrsti po 6 prizem.Zanima me kako ste se lotili zidanja z njimi?Obstajajo različne varjante montaže.Zanima me tudi ali morajo biti fasadne 10cm?Ali so navadne 8cm dovolj dobre?Gre za mansardni predel. kjer se bo strop zniževal in bo gor kmalu preklada.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: steklene prizme
24.3.2010 0:11:07   
saving
Steklene prizme naj bodo za zunanjo steno čim širše, ker je njihova toplotna izolativnost že tako ali tako precej slaba.
Zidanje z njimi sicer ni ne vem kako težko, je pa zamudno. Kupiti moraš nujno posebne "križe" in "T"-je, ki pridejo med zidake in jih držijo v liniji, ter malto za zidanje s steklenimi zidaki.
Potem se pa zida normalno: plast malte, poravnaš, plast zidakov, med njimi T-plastike spodaj in križi zgoraj, poravnaš zgoraj in nagibe. Potem spet malta in naslednja linija.
Jaz sem zidal max. 2 liniji, potem sem pustil, da se je malta strdila, nato naslednji 2. Je vzelo malo več časa, ampak se mi je drugače vse nagibalo user posted image . Ja, pa poberi malto stran iz fug in jo obriši iz stekla, dokler je še frišna! Na koncu lepo zafuguraš s posebno fugirno maso za široke fuge (ni ista kot za ploščice!), ki jo lepo popeglaš z navadno gobo. Očistiš zidake s kisom. Se vsedeš in občuduješ svoj izdelek še leta... user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?