|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj za vraga se me loteva
25.3.2010 21:11:10   
FLASK_A
Imam prepih skozi trebuh, ledvice, hrbet in nasplošno cel srednji del telesa, slabo mi je za ponoret, driskamuser posted image Izgubljam smisel za ravnotežje, čist sem ratla švoh in na splošno bi se najraj u kanto vrglauser posted image

Nikol še nisem mela česa podobnega. Matr, pa tolk opravkov da se ven ne vidim. A bo jutri že mimo? Al sem zdaj zapečatena za kak teden- se kateri kej svita?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj za vraga se me loteva
25.3.2010 21:40:51   
maja1488
Zepečatena. A tut kej megleno vidiš?
user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj za vraga se me loteva
25.3.2010 21:59:10   
FLASK_A
Ne zezej meuser posted image  

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj za vraga se me loteva
25.3.2010 22:26:18   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Ne zezej meuser posted image  


Pozdravi se čimprej!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj za vraga se me loteva
25.3.2010 23:00:02   
Leela
kaj si jedla?
jaz sem se enkrat s krofom zastrupla, so me ledvice en teden bolele, slabo mi je bilo.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj za vraga se me loteva
25.3.2010 23:03:55   
Anonimen
Moje počutje je bilo enako. Dobila sem virus od sina. Šla sva na infekcijsko (na infuzijo) in tudi moje počutje se je izboljšalo, čeprav nisem dobila infuzije. user posted image

Jaz ti svetujem, da piješ Coca Colo light in ješ prepečenec. Dokler se stanje ne izboljša. Preverjeno. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj za vraga se me loteva
26.3.2010 9:59:24   
polho3006
Pri meni podobno...dva dni nenormalnio vetrovi...nocoj ponoči pa takšno zvijanje v trebuhu da...in seveda driska. Trebuh me še sedaj boli, driskam pa ne več. Saj verjetno nimam kaj. Me pa skrbi ker imam 3 mes. starega otročka ki ga polno dojim da ne bi še njega tako zvijalo kot mene.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj za vraga se me loteva
26.3.2010 10:26:51   
uwaga
Prijateljica je imela podobne težave, pa njen tast tudi. Pri njem so potrdili neko čudno virozo, prijateljica pa je obiskala zdavnika par dni nazaj in potem javila, da ima virusno pljučnico.
Obišči zdravnika.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj za vraga se me loteva
26.3.2010 18:32:58   
FLASK_A
Uf, če jutri ne bom bolje bom pa res morala k zdravniku? Bomo videli... 

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?