|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tripp Trapp-preko spleta
23.5.2010 9:01:27   
Pupa1
Mene zanima, če katera ve, kje se najceneje kupi Tripp TRapp stolček oziroma preko katere spletne trgovine? Tale Prawnworld je kar drag, ker s poštnino vred pride 180 eurov (kar 40 eurov je namreč poštnine), to je pa toliko kot v BC, tko da se ne splača. RAbim pa kar dva. Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tripp Trapp-preko spleta
23.5.2010 10:46:18   
ledenka
poglej na E-bayu, se da dobit ceneje. gledala sem ene za 90 ali 100 €, poštnina je bila pa 30

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tripp Trapp-preko spleta
23.5.2010 10:58:38   
marsovcek
Poglej na Bolho, se prodajajo tudi novi, originalni za polovično ceno.

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tripp Trapp-preko spleta
23.5.2010 11:53:44   
Mici7
Poglej še na

www.kidsroom.de

in

www.o-baby.de

Mogoče bo kaj cenjše

Aja, pa www.baby-markt.de je tudi največkrat zelo ugoden, ampak moraš potem imeti nekoga v Nemčiji ali Avstriji, da ti stvar pripeljeuser posted image ....upam, da bodo kmalu dostavljali tudi v Slouser posted image


< Sporočilo je popravil Mici7 -- 23.5.2010 11:55:25 >

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tripp Trapp-preko spleta
24.5.2010 7:34:49   
barni
Predlagam kaj od tega:
http://www.bolha.com/iskanje.php?ckat=&search=trip+trap

Samo prej vprašaj, če je res original, ker eni mislijo, da je original, pa sploh ni. Če ti je seveda pomembno, da kupiš oroginal Stokke.

Jaz sem ga kupila preko bolhe čisto novega. Sem super zadovolna. Bil je 70EUR.


(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tripp Trapp-preko spleta
24.5.2010 10:31:28   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: marsovcek

Poglej na Bolho, se prodajajo tudi novi, originalni za polovično ceno.

Tako sem kupila novega z original navodili, embalažo in varovalom za 69€, samo računa ni. Sem pa nekaj časa spremljala, se ponavlja ene par prodajalcev, ki imajo originale.
Sem rekla, da je za ta stol, ki ga delajo v Slo, 169€ (BC) čisto pretirana cena.

< Sporočilo je popravil nananaja -- 24.5.2010 10:32:26 >

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tripp Trapp-preko spleta
24.5.2010 10:41:15   
Katy78
Jaz sem ga tudi na Bolhi dobila, original, še zapakiran, z varovalom. Cena je bila 80EUR pa še na dom mi ga je gospod pripeljal. user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tripp Trapp-preko spleta
24.5.2010 10:59:41   
nanaa
mi smo ga tule naročili http://www.recinko.si/oprema-c-791_801.php   je bil nov 32 eur in je super. Ne vem pa če ga še imajo.


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tripp Trapp-preko spleta
24.5.2010 11:07:07   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

IZVIRNO SPOROČILO: marsovcek

Poglej na Bolho, se prodajajo tudi novi, originalni za polovično ceno.

Tako sem kupila novega z original navodili, embalažo in varovalom za 69€, samo računa ni. Sem pa nekaj časa spremljala, se ponavlja ene par prodajalcev, ki imajo originale.
Sem rekla, da je za ta stol, ki ga delajo v Slo, 169€ (BC) čisto pretirana cena.


ja, jaz sem tut tko cifro dobila, dala 70 evrov. nerabljen, originalno zapakiran, nalepka stokke na stolu, original navodila, inbus ključ, varovalo s trakom... pa še barvo sem lahko izbrala, jih je imel ene 5 različnih, za katero drugo bi pa morala počakat.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tripp Trapp-preko spleta
24.5.2010 11:59:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nanaa
mi smo ga tule naročili http://www.recinko.si/oprema-c-791_801.php   je bil nov 32 eur in je super. Ne vem pa če ga še imajo.


Samo Recinko nima trip-trapov ampak neke druge lesene stolčke, ki so trip-trapom podobni.

(odgovor članu nanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tripp Trapp-preko spleta
25.5.2010 8:59:37   
tinkamarinka
Stole za Ricinko dela ista firma kot stole Stokke. ker Stokke stolčke delajo v Kočevju, ricinkove pa tudi (ista firma). So malo drugačni zaradi zaščite znamke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tripp Trapp-preko spleta
25.5.2010 19:17:00   
biba26
Mi imamo te od recinka in so mi ful dobri,
edino to varovalo je fuuul močno in ga ne uporabljamo,ker sta že tako veliki

(odgovor članu tinkamarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?