|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šunka v testu
1.4.2010 18:01:15   
kaya2007
jo bom prvič delala, pa imam nekaj dilem...

recept, ki mi ga je dala sorodnica (njena šunka je odlična) pravi, da šunko le namakaš čez noč, v nekaterih drugih receptih pa sem zasledila, da se jo lahko prej tudi pokuha. torej, kaj je bolje, da jo kuham ali ne?

je bolje, da kruh delam s svežim kvasom ali s kvasom v prahu? so sploh kakšne razlike, razen da je s prahom mogoče lažje delati?

imate mogoče še kakšen nasvet, glede na to, da vse delam prvič-tudi testo user posted image

hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šunka v testu
1.4.2010 18:05:19   
baguSka
to pa tud mene zanima.. user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šunka v testu
1.4.2010 18:22:42   
2.2.
jaz nič ne kompliciram in delam:
testo naredim isto kot za kruh, šunko skuham. testo ko je že vzhajeno malo potlačim(razvaljam) dam noter šunko zavijem-oblečem in to je to pustim malo vzhajati in dam peč.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šunka v testu
2.4.2010 7:42:59   
susica
hej!
ta šunka tudi mene zanima! ob nekaterih receptih piše da je kruh okli šunke zajest le topel, saj naj bi bil potem pretrd!
zdaj pa me zanima pa tudi kayo2007 verjetno, kakšen preizkušen recept te šunke.
rada bi da je testo zajest tudi še drugi dan, in da mi testo sladko!
punce na plano z recepti!

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šunka v testu
4.4.2010 12:09:47   
loremi
Kadar šunko pečem v testu, je predhodno ne kuham, ker se mi zdi škoda, da bi sok od mesa odtekel v vodo, jo pa prejšn ji večer dam samo v vodo, tolk da se malo razsoli do drugega dne.
Zamesim testo kot za (bel) kruh (jaz običajno delam s svežim kvasom, s suhim nimam prakse). Ko vzhaja, ga razvaljam, ampak na sredini pa pustim višje testo in na ta višji del položim šunko, testo pa s strani potem ovijem okoli mesa. Pečem okoli dve uri (za lepši lesk testa ga ob koncu pečenja lahko premažemo z razžvrkljanim jajcem ali pa samo rumenjakom). Režem hladno, da se drugače kruh in meso preveč ne sušita. Kruh je sicer malo bolj pečen in posledično malo trši, ampak vseeno užiten tudi naslednje dni. Sploh dober je spodnji del, ki je bolj prepojen s sokom od šunke.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...
Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?