|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   medrol
23.8.2010 16:33:54   
Anonimen
mogoce katera pozna ta zdravila?BAJE se predpisujejo v nosecnosti za preprecevanje ss,kadar je vzrok imunski sistem!mogoce katera ve,ce to drzi in kdo ji predpise in kdaj?HVALA LEPA
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: medrol
23.8.2010 17:10:12   
Felicita
medrol je kortikosteroidno zdravilo, ki se uporablja za miljavžnt zadev (od oteklin do zdravljenja nekateri AI bolezni) za preprečevanje SS pa še nisem slišala.

več: http://www.zdravila.net/navodilo.php?navodilo=s-003303.pdf&dir=smpc


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: medrol
23.8.2010 22:14:14   
m_o_i
user posted image  jaz sem o medrolu slisala take (od moje tasce-ga redno je), da mocno dvomim, da bi nosecnici kaj dobrega naredu...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: medrol
24.8.2010 9:03:04   
miapia
Medrol je močno steroidno zdravilo, uporablja se ga za velik nabor indikacij. Tudi med nosečnostjo se ga lahko jemlje, seveda pod strogim nadzorom, za preprečitev splava pa ne vem. Ima pa to zdravilo toliko kontraindikacij, da bi jaz 100x razmislila, če bi ga jemala med nosečnostjo. Sama sem vzela 5 tabletk (5 dni) zaradi hudega akutnega dermatitisa. Koža je bila naslednji dan 80% boljša, dva dni po končanju jemanja pa se je vse povrnilo v še hujši obliki.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?