|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam na popoldanski nedeljski izlet??
26.6.2010 15:38:53   
Tadejac
mi imamo večni problem.. user posted image ..jaz delam skoraj vse vikende in potem kadar sem v službi dopoldne poskušamo izkoristiti vsaj tistih par popoldanskih uric s kakim izletom. Problem pa nastane, ker nam zmanjkuje idej. Obdelali živalski vrt, Planica z okolico, Bohinj z vodnim parkom.. Ali ima kdo še kakšno idejo za izlet nekam blizu Kranja, da bi bil zanimiv za otroke in bi preživeli lepo nedeljsko popoldne?? Za ideje bom res hvaležna user posted image

_____________________________

Če imas ob sebi prijatelja, nobena pot ni predolga.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam na popoldanski nedeljski izlet??
26.6.2010 15:55:34   
Metuljček Cekinček
Blizu je tudi Kranjska gora, Bled, Kamnik, Velika planina, Cerkniško jezero, Zbilje, če ste za hribe pa je otrokom zanimiva tudi Mengeška koča, ker imajo na vrhu koze, pa Rožnik, Šmarna gora.

(odgovor članu Tadejac)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam na popoldanski nedeljski izlet??
26.6.2010 23:34:32   
strand
iz Kranja se lahko zapeljete čez Ljubelj, blizu borovelj je nekaj na novo , kot hiša eksperimentov in imajo dvojezično razložene. ali pa blizu Viktringa pred Celovcem je Zauberwald po gozdu so pravljične hiše, na koncu ko se pride iz gozda so igrala...živali..
www.expi.at
http://www.familienparadies-reichenhauser.at/
lepo popoldne

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam na popoldanski nedeljski izlet??
27.6.2010 11:20:11   
Tadejac
Strand hvala. Preverila tvojo idejo na internetu in je enkratna user posted image . Tako da danes takoj po službi šibamo v Celovec v pravljično deželo. user posted image

Hvala za super idejo in se priporočam še za kakšno.

_____________________________

Če imas ob sebi prijatelja, nobena pot ni predolga.

(odgovor članu strand)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam na popoldanski nedeljski izlet??
28.6.2010 9:51:58   
Nika v službi
Letališče Lesce, sprehod po čudovitem parku Brdo. To smo mi včeraj realizirali in je bilo super luštno.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Tadejac)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam na popoldanski nedeljski izlet??
18.7.2010 23:28:54   
norksi
nekaj idej za izlete

http://www.caszadruzino.com/home

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Macelj – Na hrbtu pošasti
photo
Učna pot je krožna, dolga 3,5 kilometra. Označena je s prikupno rumeno gobo in rumenimi puščicami. Na poti je 12 kontrol...
Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?