|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   osebna izkaznica
26.5.2010 11:46:14   
marantz
Danes sem dobila osebno izkaznico za mojega malčka. V okvirju namenjenemu za lastnoročni podpis ni nobenega podpisa, čeprav sem se morala na upravni enoti podpisati. A je to normalno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: osebna izkaznica
26.5.2010 11:49:34   
mateja8
Ja, to je normalno.
Saj piše, da je okvirček namenjen lastnoročnemu podpisu, ki pa ga malček ni sposoben met.
Ti pa si na UE podpisala, da imajo dokaz, da si jo ti dala delat in da se strinjaš s kakimi njihovimi zadevami.
Ker osebna ni tvoja, na njej ne more biti tvoj podpis. Saj je to osebni dokument - dokument tvojega otroka.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: osebna izkaznica
26.5.2010 11:53:19   
marantz
Hvala za odgovor! user posted image
Sej meni se to tud normalno sliši. Sam mal čudno mi je bilo, ker sem se podpisala na tisto napravo in mi je potem pokazalo izkaznico z mojim podpisom.  Sem vseeno raje vprašala, kot da sem v skrbehuser posted image


(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: osebna izkaznica
26.5.2010 12:47:41   
mateja8
Edino prav, da vprašaš.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: osebna izkaznica
26.5.2010 18:04:00   
Nončika
jaz sem danes dala delat osebno zase in za malčka. zase sem se morala podpisat v okvirčku, za ta malega pa sem samo podpisala na prvem mestu. ne pa 2x kot zase.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: osebna izkaznica
21.7.2010 22:48:37   
missMac
mene samo zanima, kako dojencka, ki se ni sposoben sam drzat glave slikajo za dokumente? enostavno si ne predstavlam? a to otrok lezi pa gleda al sedi v narocju pa mu podpiras glavo? js vem, da pr ns bo to neki najteziga, ker tamala ni minuto pr miru, k je zbujena :)

_____________________________

You only see what your eyes want to see, how can life be what you want it to be...

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: osebna izkaznica
21.7.2010 23:31:54   
zmajaz
Naš je bil star cca. 1 mesec, ko smo dali delat osebno. Jaz sem ga imela na kolenih postrani, tako da jaz nisem bila vidna na sliki, z roko sem mu pa podpirala glavo - tako da se roka ni videla. Sem jaz tudi mislila, da ga bodo slikali leže, pa ni bilo tako - saj ti fotograf točno pove, kaj in kako.
Smo pa imeli težavo, da mi je mali ravno zaspal in ga nikakor nisem mogla zbuditi cca. 15 minut - kar koli sem naredila z njim, je spal dalje - kaj takega nisem doživela pri nobenem od obeh otrok nikoli prej in nikoli potem, kot nalašč ravno takrat. Ker mora pa imeti odprte oči na sliki. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 21.7.2010 23:32:19 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu missMac)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: osebna izkaznica
22.7.2010 2:05:12   
bcljka
moja je bla stara 15 dni k smo se šli slikat in je spala k top... ker je nismo nikakor mogl zbudit tok da bi gledala z obema učkoma sm jo kr mal z mrzlo vodo polila, sicer se je začela histreično jokat, ampak sliko smo pa dubl... ni lih za modni katalog ampak za osebno je kul...
res je glupo ker to je dejansko mučenje otroka, čist nč druzga... 

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: osebna izkaznica
22.7.2010 9:00:10   
trije lumpi
Naš mali tudi še ni držal glavice ko smo ga šli slikat za osebno. Fotografinja mi je čez prsni koš pogrnila našo tetra pleničko, mali pa je bil potem s hrbtom naslonjen name. V bistvu je bila potem ta plenička njegovo ozadje in je ratala prav lepa slikica. Lp

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: osebna izkaznica
22.7.2010 16:27:19   
Lenči_
Mojo sem šla slikat za osebni dokument pri 3 tednih. Problem je bil v tem, da se ni hotela zbudit. Smo jo vsi budili, fotograf, fotografinja in jaz. Ko se je zbudila, pa sem jo imela v naročju. Pokril me je z plavo deko (zaradi odzadja). Ker nam nekak ni uspelo prave foto naredit, smo jo dali v ležalnik za dojenčke (so ga imeli tam) in jo je slikal. Mala pa je pozirala user posted image . Osebna pa je prišla tudi brez mojega podpisa - se mi zdi tudi logično (saj je tam prostor namenjen podpisu tistega, čigava je kartica)

(odgovor članu trije lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?