|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mamice in nosečke živeče v tujini..javite se:)
30.10.2007 23:50:35   
poppi
Hojla!

Odpiram novo temo z namenom dobiti stike z mamicami in seveda nosečnicami, ki živijo v tujini, da se malo spoznamo, povemo kje živimo, poveselimo, pojamramo in seveda govorimo o naših malih sončkih itduser posted image

Torej, da povem malo o sebi: sem mamica 7 mesečnega sinčka in živimo na Nizozemskem v mestecu Ridderkerk (pri Rotterdamu). Drugače sem iz Kopra, no trenutno sem v KP, ker urejam študijske zadeve (sem absolventka). Sem mislila, da se bom zelo težko privadila na drugo okolje(kajti zelo sem navezana na družino), ampak ljbezen naredi svojeuser posted image . Sicer pa je zelo lepo tukaj, smo izven velikege mesta, kjer je kar nekaj parkov, potočkov in e pravi užitek it na sprehod.

Do sedaj kolikor spremljam forume, sem že zasledila mamice Slovenke, ki živijo v tujini. Spomnem se na eno pupo,ki živi na Švedskem, ampak sem že pozabila nickuser posted image . Pa osebno se tudi poznam z mamico, ki živi na NL, v Rotterdamu..tako da R. in Ana Lucia Soraya, če bereta to debato, se pridružita!user posted image

Upam, da se boste kaj oglasileuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
30.10.2007 23:53:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poppi
Spomnem se na eno pupo,ki živi na Švedskem, ampak sem že pozabila nick

Tukaj na RR je to "Smrka". user posted image

(odgovor članu poppi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
30.10.2007 23:53:26   
Anonimen
Zivjo,

pred kratkim je bila debata ''izseljenk'' na Izleti in pocitnice.

Sicer pa na Svedskem zivi smrka, na NL zivi se nizozemka, v Grciji zivi Nuala, v Nemciji Nea, v Avstriji lan, v Franciji Zaspanka in babylove, Nakeeba v Afriki ... pa se kar nekaj jih je.

LP

(odgovor članu poppi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
30.10.2007 23:56:53   
Anonimen
Tukaj je debata:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1837983

user posted image

(odgovor članu poppi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
30.10.2007 23:57:25   
Anonimen
Pa Yasmin je v Dubaju, pa ena je v Zagrebu (pozabila sem nick), pa Sarita je v Afriki (se mi zdi), pa... uff, še kar nekaj jih je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
31.10.2007 12:08:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

pa Sarita je v Afriki (se mi zdi),


Sarita je Nakeeba ze zelooo zelooo dolgo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
31.10.2007 16:46:39   
puncica
MISEK01 je v Dubaju se mi zdi user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
31.10.2007 19:35:48   
r1ta
Oj bable! Renata tukaj! Za RR r1ta, mnogokrat prebrana kot ritauser posted image . Kaj ti je že dolgčas doma? Pridita brž nazaj, Ana pogreša Toby-a!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
1.11.2007 14:48:31   
poppi
Hojla punce,

res nisem vedela da obstaja že taka debata. Ponavadi vedno uporabljam iskalnik.
Vidim, da je kar nekaj izseljenk. A čmo temo tam nadaljevat ali tukaj? Ker je tam malo zamrla. Dejmo, dejmo pisatuser posted image

Hoj r1ta (dober nick) oz. Ritauser posted image . Kako se imate? Kako je z zobki, je že kaj prikukalo novega? Pri nas še vedno ne duha ne sluha. Toby tudi Ano pogrešauser posted image ,. Zadnjič je bil bolj plašen, ampak mislim, da bo naslednjič bolj pogumen, ker je osvojil plazenje na vojaški akademiji, tako da bosta partnerja v raziskovanjuuser posted image . Bom še kaseje kaj več napisala, ker se zdaj škrat oglaša.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
1.11.2007 16:07:48   
poppi
Ana Lucia Soraya VSE NAJBOLJŠE ZA 10 MINI SVEČK!user posted image
Še malo, pa bo Ana upihnila 1. svečko..joj, kako gre hitro ne? Prejšnjo leto v tem času je bila še v trebuhu, sedaj bo pa princeska imela kmalu leto, pa še na tako poseben dan. Verjetno se tega božiča in novega leta veselite, ne? Imate že kaj v planu za praznike?

Mali škratek je zaspal. Jojjjj, je kar noč za dan menjal. Tako lep ritem spanja je imel, zadnje čase pa je katastrofa. Kar ne more in ne more zaspat. Včeraj je npr. zaspal ob 1.00, dan prej ob 3.00 itd. Zvečer lepo zaspi na ziziki, ampak čim ga dam v posteljse zbudi in razgraja po postelji, se kobaca, stoji ob ograjici, se mi smeje na ves glas, mi maha pa-pa in to je zmožen tudi po 3-5 uruser posted image
Kako Anika, lepo spi ponoči?

(odgovor članu poppi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
1.11.2007 16:10:40   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

IZVIRNO SPOROČILO: poppi
Spomnem se na eno pupo,ki živi na Švedskem, ampak sem že pozabila nick

Tukaj na RR je to "Smrka". user posted image


ok, jaz tud.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
16.11.2007 23:03:55   
rogljicek
A Švedinje ste tudi tukaj user posted image Jaz sem živela tam po leta (Karlstadt) in mi je blo neverjetno fajn, kar pogrešam Skandinavijo.
Jaz bom čez par tednov Nemka, no ja, se preselimo tja.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
18.12.2009 12:06:26   
malaMravljica
rogljicek, si ze nemka? 

Mogoce rabis eno kolegico iz Stuttgarta? Sam nisme jaz, sem mal predalec, sam ko moj mali mal zraste pa pridem na sladoled v Stuttgart. Ena punca tukaj na forumu isce kaksno kolegico tam gor v Stuttgartu, ji lahko dam link sem?

Lp iz Allgäu-ja

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
17.6.2010 21:05:06   
constanca


je ta tema cisto zamrla...ste ze vse doma?

no, jaz se nisem. Pri nas pada neprestano dez, je mraz ....skratka bolj novembrsko kot junijsko.

Upam, da ste ostale kaj na boljsem.



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
18.6.2010 10:59:03   
rogljicek
ja, tema je cisto zamrla, ker ena drugo cakamo, da  kaj napise user posted image  Constanca, kje si ti? Si mogoce moja soseda user posted image , namrec pri nas je tudi dez in dez in dez. Ta teden sem spet v dvojih dolgih rokavih zunaj.
Mravljica, katera je pa ta punca? Mogoce TaMaSa oziroma Kleopatra?

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
18.6.2010 11:45:30   
constanca


Ja halo Rogljicek,
zgleda, da nisem tvoja soseda, ker pri nas smo v dvojih rokavih ze notri v hisiuser posted image . Pada brez prestanka in to kar fajn, temperature so bolj zimske pa se kar slabse kaze. Jaz sem tu pri Bodenskem jezeru.

Zdaj kar malo zavidam tistim, ki so v kaksnih bolj toplih krajih....no, saj ce se nam bodo uspele temperature kej cez 20 dvignit jim ne bom vec. Pol bo cist fajnuser posted image



(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
27.7.2010 12:59:47   
malaMravljica
spet sem vas cist slucajno nasla, nesramnica jaz, sem kar pozabla na nas.

Rogljicak, ja sem ze obvescena, da se z TaMaSa ze poznata, njo sem mislila ja.

Constanca, ti pa na Bodenskem jezeru, to pa ni toooook dalec od mene user posted image user posted image  lahko mi das na ZS kje tocno ali pa napisi kolk km Z od Münchna, pa bova primerjali.

Ja vreme, pri nas pa danes tako kot pisete visje.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
27.7.2010 13:03:41   
constanca


ojla MalaMravljica!

ja, a ti si pol v Nemciji? Smer München? Jaz sem v drugo smer, ampak vseeno ni nic to kaj dalec, kajne!

Mene danes tako zebe tle...pa dez spet pada....

lep pozdrav



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
27.7.2010 13:25:36   
malaMravljica
ce te danes zebe pol to pomeni, da nisi dalec user posted image  ja, v MM sem, saj ves kaj mislim? Smo se dosti vozil v Dornbirn, Bregenc, itd, sam odkar imam malega nisem sla vec zraven, pa se AC je sedaj koncana, verjetn rabim do Lindava nekih 40 minut. Ti? sicer gremo ta vikend na dopust, pol pa ce hoces se lahko kaj zmenva za kaksen kofetek kje.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mamice in nosečke živeče v tujini..javite...
27.7.2010 13:30:48   
constanca

user posted image user posted image ne vem kaj mislim z MM. V Dornbirn pa Bregenz sem se tudi jaz dosti vozila, odkar imam malega zelo obcutno manj. Do Lindau-a imam tudi jaz se mi zdi, da ene 40 min, tocno ne vem, ker se nisem bla tam.

Torej se vedno ne vem na katere koordinate nasega planeta naj te dam bolj priblizno. Avtocesta vem, da je koncana, ampak tam grem tudi zelo redko. Nisem v Nemciji.

Hm, to je zdaj pa ze zanimivo. Upam, da res nisva prevec narazen. Bo cas, da koncno enkrat uporabim zs, a ne!? Se nikol ga nisem...

lp,M

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?