|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj početi z malčki na Bovškem
3.8.2010 8:50:17   
2ursae
hej!

Za podaljšan vikend bomo obiskali Bovec, imam 2 mulčka, ki bosta jeseni stara 5 let in 3 leta, sama sem dobrih 6 mesecev noseča. Planinske ture odpadejo, zato me zanima, kaj se da z otroci početi v Bovcu in okolici. Malo sem že preverila na internetu, zanimivo se mi zdi z gondolo na Kanin, izleti po dolinah, kopanje (oz. najbrž bolj brodenje) po Soči ... še kaj? Imajo kakšne vodne športe za otroke, da malo preizkusijo kanu, raft?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj početi z malčki na Bovškem
3.8.2010 11:09:35   
jar
lahko greste tudi na trdnjavo kluže in v tiste rove tam zraven. potrebujete svetilko!!!!
http://www.kluze.net/ 

lahko se zapeljete proti vršiču k izviru soče

in če vam ni predaleč kopanje v nadiži, ampak to je že pri kobaridu...
http://www.kamp-nadiza.com/slo.html

< Sporočilo je popravil jar -- 3.8.2010 11:13:49 >

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj početi z malčki na Bovškem
3.8.2010 11:42:12   
Arwenko
Ob Soški poti lahko grete, je super, relativno ravno, velik del po gozdu, nezahteven teren, vmes se da tudi do Soče prit, se lahko malo poigrate ob vodi, meni super. Predlagam štart pri kmetiji Jelinčič oziroma kampu Korita, tam pustite avto, pa potem ob toku dol do Lepene, pa nazaj, to je za cel dan, če si vzamete manj, pa se pač nekje vmes obrnete. Pol pa priporočam kosilo ali večerjo pri Jelinčičevih, odlična hrana. 

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj početi z malčki na Bovškem
3.8.2010 11:53:42   
sonček33
Slap Kozjek pri Kobaridu

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj početi z malčki na Bovškem
3.8.2010 23:45:20   
Sonrisa
Slap Virje, izvir Gljuna in umetno jezero na Plužnah, pešpot Bovec - Jablanca - Vodenca - Bovec, Mangrtsko sedlo, Botanični vrt Julijana, Loška Koritnica, Rabeljsko jezero ... user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj početi z malčki na Bovškem
11.8.2010 20:42:15   
2ursae
No torej, da poročam, če bo še kdo v podobni situaciji kot jaz in bo potreboval idejo:

preživeli smo super 4 dni na Bovškem. Vrhunec vsega za mulčka je bila vožnja z gondolo na Kanin, tam sta se okoli končne postaje kepala, plezala po skalcah in gledala rožice. Videla sem, da pot do Prestreljeniškega okna ni dolga, a žal nismo bili dovolj dobro obuti, da bi se podali navzgor. Isti dan popoldne smo šli v Plužno, pogledat "tropski" (res tako izgleda, kot iz kakšnega filma) slap in potem dalje do izvira Gljuna.
Potem smo se en dan podali v dolino Nadiže, s predhodnim postankom na slapu Kozjak (zelo lepo, priporočam user posted image ), v campu Nadiža smo se kopali. Za napoleonov most je žal zmanjkalo časa.
En dan smo pa preživeli v izi, na igrišču, letališču (en sila prijazen gospod jima je dovolil sedeti v Cesni, eden pa v jadralnem letalu, sta bila čisto blažena user posted image ) in ob pohajkovanju okoli Soče pri kampu Toni v Vodencah.
Zadnji dan smo šli proti domu čez Vršič, še prej pa bluzili po Trenti.

to je to, za počet je res marsikaj, hvala vsem za ideje, so mi prav prišle user posted image .



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?