|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam po dovolj dolge hlače
19.8.2010 13:34:13   
ceste
Naša 4-letnica je suhcena in dolga...če ji kupujem hlače moram izbirati številko 6 ali 116, vendar je problem v pasu, ker ji vse štrliuser posted image , če je zgoraj OK, je pa hlačnica prekratkauser posted image

No s hlačami še nekak gre, kaj pa trenirke?!? Kje kupujete dovolj dolge in bolj ozke hlače (spodnje dele trenirk) Kupla sem ji dvoje v Championu, vendar bi zdej še kako bolj pocensko varianto!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam po dovolj dolge hlače
19.8.2010 13:41:25   
ledenaa
H&M,baby center

(odgovor članu ceste)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam po dovolj dolge hlače
19.8.2010 13:46:35   
Hope2
Poglej v zaro, tam so imeli, vsaj za fantke, ozke modele. Pa v kaki trgovini še tudi najdež ozek model, samo rabiš čas, da prešnofašuser posted image . Drugače pa šivilja pa ti pas vzame skupaj oz da not gumicouser posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam po dovolj dolge hlače
19.8.2010 14:02:06   
tintin
moja mami je za našega kupila ful fajn trenirke tule http://www.marja.net/Izdelki.htm, res ozke, dober material...
nevem odkod si, ker je trgovina v podčetrtku....moji so bili tam na dopustu...povprašaj mogoče ti prodajo po povzetju...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam po dovolj dolge hlače
19.8.2010 16:24:49   
skuštrana
Drugače pa šivilja pa ti pas vzame skupaj oz da not gumicouser posted image


Tole prakticiramo mi.

Probaj s kakšnimi pajkicami, pa hm trenerkice so včasih ok. Pa Next, ampak ne vse.  Drugače pa ostane samo šivilja.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam po dovolj dolge hlače
19.8.2010 17:25:58   
nana 27
Naš je velik in suh...hlače se še da, ker gumbke namestiš v luknjice v elastiki, trenirke pa zmeraj kupujemo od Seevila (prodajajo tudi v BC-j): http://www.otroskaoblacila.si/kat/otroski-program 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam po dovolj dolge hlače
19.8.2010 19:13:03   
katra55
Jaz trenirke kupujem v BC, so fajn dolge in ozke, kavbojke pa sem kupila v NKD. Je pa naša tako suha, da ji še pajkice visijo. 

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam po dovolj dolge hlače
19.8.2010 20:32:28   
Raho
Pri nas je enako - damica v pasu ima št. 86, v dolžino pa 98. Kavbojke ji vedno kupin od Gapa - skinnyminies, tudi vse hlače ji kupujem v tujini, ker imajo slim varianto. Trenirke od Championa ali pa legice. Gymboree ima fajn legice, ki so spodaj malo širše. Patudi Gapov playwear je ozek in dolg. Raje dam malo več denarja in da ponosi kot pa da imam na kupe neuporabnih oblačil v omari. Meni najljubše kombinacije pa so te:
user posted image user posted image
ali
user posted image user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam po dovolj dolge hlače
19.8.2010 21:11:23   
ceste
No, za gap nebi ravno rekla da ima dolge hlačeuser posted image
Je mož ravno prejšnji mesec iz ZDA prnesu trenirke 6-ko, pa bo glih za glih še kaka dva meseca pol pa prekratko user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam po dovolj dolge hlače
19.8.2010 21:25:44   
Raho
Spraševala si po oblačilih za suhe deklice. Gap ima slim variante. Se pač ne kupi šestica, ampak sedmica. Gymboree pa ima daljše hlačnice pa tudi slim variante. sedmica slim je v pasu kot petica.

(odgovor članu ceste)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?